Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Зарплата після нового закону

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следующий
АвторСообщение
billyvk

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 9
Репутація : 10
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-05-22

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВс Май 22, 2016 9:20 am

Первое сообщение в теме :

Добрий день, працюю в суді займаю посаду головного спеціаліста з інформаційних технологій, стаж роботи вже 4 роки, останній пів року, отримував зарплату 8000-9000 грн. але прочитав новий і закон і толком не чого не зрозумів, то є я вже не буду ставитися держслужбовцям, і оклад тепер буде 1718 грн., може я щось не зрозумів? хто може розтлумачити закон, хто взагалі в курсі про новий закон про держслужбу
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
lestik

Новичок
Новичок


Сообщения : 19
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-05-12

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПт Июн 10, 2016 3:31 pm

Так, завжди виникає проблема з кошторисом, фондом оплати праці. Спілкувався я з помічником депутата Верховної Ради. Вся розмова була про ЗП. Адже, коли принімали цей Закон, то обіцяли суттєве підвищення ЗП. А отримали що? Суттєве зменьшення(окрім керівництва). І в кожній організації бухгалетери жаліються, що кошторис не змінний. Ну про це і була розмова.
Вернуться к началу Перейти вниз
Tess
Tess

Местный
Местный


Сообщения : 44
Репутація : 69
Карма : 23
Дата регистрации : 2014-12-22

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 9:04 am

Natalie77 пишет:
про які 200 долярів вона говорить, а в рда 1700 зарплата була, а тепер вроді ..би (бо ще її в очі не бачили) 2600 оклад, тут виходить 100 долярів! ганьба

Ну, во времена Азирова и его злочынной влады при курсе 8 грн/$, 1700 грн как раз и составляли 200 долларов. Собственно, она как раз и объясняет, что с такой зарплатой аппарат эффективным не был.

Она ж сама говорит, что привлечь хороших специалистов можно лишь если понизить зарплату хотя бы до 170$ (4308 грн).  

Логический вывод напрашивается сам собой: чем меньше зарплата в переводе на доллары, тем эффективнее гос.аппарат.
Поэтому, вероятно, правительство решило привлечь самых лучших специалистов, установив зарплату в в 100$.



Ещё одно такое покращення и по эффективности мы догоним и перегоним Руанду Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Викуся

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 4
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-06-10

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 3:13 pm

Подскажите пожалуйста, работаю в финоргане, стаж госслужащего 24 года , с01.04.2016г. перевели на ведущего специалиста и присвоили 9 ранг, но я не увольнялась а работаю как и работала. Почему в надбавку за ранг не учли 24 года. Раньше имела 13 ранг. Говорят что на этой должности работаю только месяц.Где искать правду?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 3:18 pm

Викуся пишет:
Подскажите пожалуйста, работаю в финоргане, стаж госслужащего 24 года , с01.04.2016г. перевели на ведущего специалиста и присвоили 9 ранг, но я не увольнялась а работаю как и работала. Почему в надбавку за ранг не учли 24 года. Раньше имела 13 ранг. Говорят что на этой должности работаю только месяц.Где искать правду?
Вам с первого апреля поменяли название должности? Тогда все правильно. Одна буква в названии должности меняется и это считается изменение работы.
Вернуться к началу Перейти вниз
Викуся

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 4
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-06-10

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 3:33 pm

Ведь обидно, доработать до пенсии (через 2 года) и вот так опустили. как будто ты просто девочка после института.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 5:16 pm

Новый закон многих опустил, в основном простых специалистов.

Викуся пишет:
Почему в надбавку за ранг не учли 24 года.

Надбавка за ранг это одно, а за стаж это другое.


Вернуться к началу Перейти вниз
сеня

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-03-14

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 14, 2016 5:33 pm

У нас заробітну плату нарахували і за травень по старому Закону і аванс у червні також по старому, мотивують , що не має фоп. " колись дорахуємо" - відповідь головбуха.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 10:04 am

Думаю, що Ваш бухгалтер не до кінця відверта. Бо нарахування по-старому чи по-новому залежить не від ФОП, а від наявності нового штатного розпису. Якщо досі не має нового штатного розпису, то і нараховують старі оклади. Бо з новим штатним нараховувати старі оклади жоден бухгалтер не буде.
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 12:05 pm


Робота на державній службі стала престижною та фінансово вигідною


Не всі знають, що, окрім депутатів та військових, Присягу приймають і держслужбовці. Це відповідальний та урочистий момент для кожного, хто вперше починає роботу у державних органах. Підписуючи текст Присяги, державний службовець, окрім того, що служити народу України, присягає «з гідністю нести високе звання державного службовця».

Держава подбала про те, щоб зробити роботу державного службовця максимально захищеною – це один із напрямків діяльності, де кожен співробітник відповідно до закону отримує лікарняний, відпустку, офіційну заробітну плату, має нормований робочий день, можливість кар’єрного зростання та навчатися, постійно підвищувати кваліфікацію.

Якщо нещодавно найбільшим недоліком роботи на державній службі була низька заробітна плата, то відтепер саме заробітна плата стане ще однією перевагою працювати на державу, адже з прийняттям нового Закон України «Про державну службу», бути держслужбовцем стало не тільки престижно, а й фінансово вигідно. Важливо, що нова заробітна плата є стимулом для того, щоб на державну службу йшли працювати справжні фахівці, які якісно зможуть виконувати завдання та функції держави. Крім цього, нова заробітна плата мотивуватиме до більш якісної роботи вже досвідчених державних службовців.

23 червня в Україні відбудуться заходи, присвячені Дню державної служби – відзначатимуть державних службовців, які своєю працею зробили внесок у розбудову української держави. Це свято спрямоване додатково підкреслити важливу роль державної служби у розбудові української суверенної держави і є особливо актуальним зараз, коли застаріла та недостатньо ефективна система державної служби проходить етап реформування, щоб бути політично неупередженою, професійною та ефективною. http://khoda.gov.ua/robota-na-derzhavnij-sluzhbi-stala-prestizhnoyu-ta-finansovo-vigidnoyu/
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 12:22 pm

Рубрика "Усміхнись" ниже clown
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 12:30 pm

dava пишет:
Рубрика "Усміхнись" ниже clown
Мені особливо сподобався останній абзац. І у мене виникає питання, як вони на цих "заходах" будуть дивитися нам у очі, якщо до того часу ми не отримаємо(а ми не отримаємо) зарплатню по новому?
Вернуться к началу Перейти вниз
Wanderlock

Новичок
Новичок


Мужчина Близнецы Сообщения : 12
Репутація : 12
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-01-21
Возраст : 42

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 2:50 pm

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо я виконую обов'язки тимчасово відсутнього начальника відділу (він у відпустці а я виконую обов'язки по наказу), але у заяві і наказі не написано "з виплатою доплати" чи щось в такому дусі. Мені повинні виплатити 50% від окладу начальника чи ні?
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 2:51 pm

Wanderlock пишет:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо я виконую обов'язки тимчасово відсутнього начальника відділу (він у відпустці а я виконую обов'язки по наказу), але у заяві і наказі не написано "з виплатою доплати" чи щось в такому дусі. Мені повинні виплатити 50% від окладу начальника чи ні?

якщо не написано то не будуть нічого виплачувати, і навіть якби було написано що мають виплачувати, то дуже сумніваюсь що виплатили б хоча б щось
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 3:12 pm

Wanderlock пишет:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо я виконую обов'язки тимчасово відсутнього начальника відділу (він у відпустці а я виконую обов'язки по наказу), але у заяві і наказі не написано "з виплатою доплати" чи щось в такому дусі. Мені повинні виплатити 50% від окладу начальника чи ні?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 01.03.2014 № 65
"Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету"

Цитата :
12. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, а також працівників вищих навчальних закладів, переміщених з району проведення антитерористичної операції).
Вернуться к началу Перейти вниз
fitiz

Местный
Местный


Сообщения : 42
Репутація : 45
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-01

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 3:52 pm

dava пишет:
Wanderlock пишет:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо я виконую обов'язки тимчасово відсутнього начальника відділу (він у відпустці а я виконую обов'язки по наказу), але у заяві і наказі не написано "з виплатою доплати" чи щось в такому дусі. Мені повинні виплатити 50% від окладу начальника чи ні?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 01.03.2014 № 65
"Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету"

Цитата :
12. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, а також працівників вищих навчальних закладів, переміщених з району проведення антитерористичної операції).
Вказана постанова днями втратила чинність, це було вирішено на засідання КМУ в кінці травня, оскільки суперечить ст. 52 ЗУ "Про державну службу". Тобто, керівник має повне право виплачувати надбавку за виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника або за вакантною посадою в межах економії фонду посадового окладу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Wanderlock

Новичок
Новичок


Мужчина Близнецы Сообщения : 12
Репутація : 12
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-01-21
Возраст : 42

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 4:27 pm

Я просто сподівався що по закону про державну службу мені виплатять я про
Розділ VI
ОПЛАТА ПРАЦІ, ЗАОХОЧЕННЯ І СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ

Стаття 50. Оплата праці державних службовців

1. Держава забезпечує достатній рівень оплати праці державних службовців для професійного виконання посадових обов’язків, заохочує їх до результативної, ефективної, доброчесної та ініціативної роботи.

2. Заробітна плата державного службовця складається з:

1) посадового окладу;

2) надбавки за вислугу років;

3) надбавки за ранг державного службовця;

4) виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього державного службовця у розмірі 50 відсотків посадового окладу тимчасово відсутнього державного службовця;

5) виплати за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою державної служби за рахунок економії фонду посадового окладу за відповідною посадою;

Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 4:28 pm

fitiz пишет:
dava пишет:
Wanderlock пишет:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо я виконую обов'язки тимчасово відсутнього начальника відділу (він у відпустці а я виконую обов'язки по наказу), але у заяві і наказі не написано "з виплатою доплати" чи щось в такому дусі. Мені повинні виплатити 50% від окладу начальника чи ні?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 01.03.2014 № 65
"Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету"

Цитата :
12. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, а також працівників вищих навчальних закладів, переміщених з району проведення антитерористичної операції).
Вказана постанова днями втратила чинність, це було вирішено на засідання КМУ в кінці травня, оскільки суперечить ст. 52 ЗУ "Про державну службу". Тобто, керівник має повне право виплачувати надбавку за виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника або за вакантною посадою в межах економії фонду посадового окладу.
Втратила чинність? Surprised З яких це джерел?
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 4:38 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
Wanderlock

Новичок
Новичок


Мужчина Близнецы Сообщения : 12
Репутація : 12
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-01-21
Возраст : 42

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 4:42 pm

а хіба постанова може відміняти, чи призупиняти дію закону?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 5:01 pm

В сусідній темі трішки раніше також обговорювали це питання.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 6:23 pm

Wanderlock пишет:
а хіба постанова може відміняти, чи призупиняти дію закону?
У нас возможно все.
З.ы. постановление про отмену ограничений пока никто не видел. За замещение по прежнему не платят.
Вернуться к началу Перейти вниз
fitiz

Местный
Местный


Сообщения : 42
Репутація : 45
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-01

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 9:11 pm

Гадаю що розраховувати на надбавки і премії марно, адже після підняття окладів у ФОП не вистачає коштів навіть на обов"язкові частини зарплати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 15, 2016 9:50 pm

вчора було завдання надати свої пропозиції щодо скорочення видатків державного бюджету на 10%. Раніше це завдання давали на міністерства, а вони "погано" спрацювали і замість пропозицій на скорочення показали нестачу. Тому завдання перенаправили на "низи" для детальнішого опрацювання. Ми довго "плювалися", але нічого нового не придумали і дали пропозиції на додаткові кошти, як для освітян, медиків так і для органів виконавчої влади.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 2:21 pm

а у нас продолжают экономить, дали аванс на уровне до декабрьского повышения окладов Crying or Very sad
з.ы. ох чувствую отпускных навалит с такой то зарплатой.
Вернуться к началу Перейти вниз
sk06052015

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-04-11

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 2:48 pm

в зарплату получил чистыми 2100 01.05.2016, в аванс 15.06.2016 2380, (аванс 1000 +долг за травень + индексация) грязными начислили за травень 3815, 11 лет дерслужбы, 300 ранг, гол. специалист рда
Вернуться к началу Перейти вниз
sk06052015

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-04-11

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 2:50 pm

ошибся 2100 не 01.05.2016, а 01.06.2016
Вернуться к началу Перейти вниз
ksana
ksana

Почетный гость
Почетный гость


Стрелец Сообщения : 6
Репутація : 7
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-05-17
Возраст : 55

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 2:52 pm

Зарплату дали" по новому" , але фонду не вистачає, вже другий місяць просимо "Потребу", якщо буде так надалі, то можливо будуть переводити на нижчі посади (чутки). У відпустку можна йти тільки на 14 днів без матеріалки, на неї не вистачає фонду. Добрих новин напевно чекати нема від кого pale
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 3:10 pm

Lera пишет:
dava пишет:
Рубрика "Усміхнись" ниже clown
Мені особливо  сподобався останній абзац. І у мене  виникає питання, як вони на цих "заходах" будуть дивитися нам у очі, якщо до того часу ми не отримаємо(а ми не отримаємо) зарплатню по новому?

Хто "вони" будуть дивитися вам в очі?))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 3:13 pm

sk06052015 пишет:
в зарплату получил чистыми 2100 01.05.2016, в аванс 15.06.2016 2380, (аванс 1000 +долг за травень + индексация) грязными начислили за травень 3815, 11 лет дерслужбы, 300 ранг, гол. специалист рда

А звідки у Вас індексація взялася?
Вернуться к началу Перейти вниз
sk06052015

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-04-11

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 3:35 pm

это вы меня спрашиваете , где индексация взялась? я обалдел когда увидел расчетный лист, но не все так сладко, бухг сказала , что 30 числа не будет зарплаты, чуть позже, а вообще вы знаете как деньги кидают с области
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 16, 2016 3:48 pm

Я не великий фахівець в індексації, але буквально сьогодні читав таке:

У травні 2016 року для тих працівників, у кого підвищився посадовий оклад, слід було переглянути «базовий» місяць для індексації зарплати (змінити «базовий» місяць грудень-2015 на місяць підвищення посадових окладів — травень-2016). Оскільки приріст ІСЦ за січень — березень 2016 року також не перевищив поріг індексації (103 %), то і в травні 2016 року (місяці, наступному за місяцем, в якому оприлюднено індекс інфляції за березень 2016 року) права на індексацію зарплати не настало (сума індексації дорівнює нулю).

У травні відбулося підвищення посадових окладів, а оскільки в період між підвищеннями (грудень 2015 року — травень 2016 року) не настало право на індексацію, місяць чергового підвищення (травень-2016) стає базовим.

Усе це означає, що для працівників бюджетних установ і закладів, держслужбовців та інших працівників, у яких з 1 травня 2016 року відбулося підвищення посадових окладів, травень-2016 став місяцем підвищення посадових окладів. Індексація в цьому місяці не нараховується. Починаючи зчервня-2016 наново обчислюють приріст ІСЦ для проведення подальшої індексації.

Таким чином, у червні 2016 року їх зарплату не індексують. Право на індексацію для таких працівників може виникнути тільки через три місяці (у серпні 2016 року) за умови, що приріст ІСЦ перевищить поріг індексації 103 %.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 21, 2016 10:15 am

Нарахували з/п по-новому. Якщо порівнювати зі старою, то вийшло мінус 515 грн.
Вернуться к началу Перейти вниз
Natalie77

Читатель
Читатель


Сообщения : 38
Репутація : 41
Карма : 3
Дата регистрации : 2016-05-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 21, 2016 2:13 pm

ого як таке може бути, у вас значить великий стаж роботи, у мене малий може більше получиться, бо нам ще не нарахували
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyВт Июн 21, 2016 4:01 pm

стаж три роки.
Вернуться к началу Перейти вниз
uryst
uryst

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 22, 2016 8:22 am

Сашок пишет:
Нарахували з/п по-новому. Якщо порівнювати зі старою, то вийшло мінус 515 грн.

Якщо по старому платили максимальні надбавки та щомісячні премії, а по новому лише оклад+вислуга+ранг, то мінус цілком можливий.
Вернуться к началу Перейти вниз
Meolin

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-06-22

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 22, 2016 4:30 pm

Зарплату сказали нараховувати по новому але в межах ФОП. Вийшло 1/3 зарплати. Кредиторку не показувати сказали. Викликає занепокоєння чи повернуть іншу частку. також виникає питання чому не можна робити перекиди з наступних місяців і показувати кредиторку.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 22, 2016 11:16 pm

Наші реєструють кредиторську заборгованість
Вернуться к началу Перейти вниз
uryst
uryst

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 23, 2016 10:28 am

Meolin пишет:
Зарплату сказали нараховувати по новому але в межах ФОП. Вийшло 1/3 зарплати. Кредиторку не показувати сказали. Викликає занепокоєння чи повернуть іншу частку. також виникає питання чому не можна робити перекиди з наступних місяців і показувати кредиторку.

Ми також зареєстрували заборгованість з оплати праці в казначействі. Пропоную, щоб це робили усі органи виконавчої влади для підштовхування Кабміну до підготовки та подання до ВРУ проекту змін до Держбюджету щодо збільшення фінансування.
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyЧт Июн 23, 2016 2:37 pm

А самому казначейству, как организации, запрещают регистрировать кредиторку  lol!
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПт Июн 24, 2016 12:45 pm

А нам і в цьому місяці нараховують по старому. До дня рабства держ. служби подарунок.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПт Июн 24, 2016 1:23 pm

Lera пишет:
А нам і в цьому місяці нараховують по старому. До дня рабства держ. служби подарунок.  

Північні штати Америки з Південними штатами навіть воювали за відміну рабства. Так що тримайтеся там. Хорошого вам настрою! А якщо без іронії - то це піпець! Просто не має слів. Але якби навіть порахували по новому, а "денег нет", то що б це змінило?
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПт Июн 24, 2016 2:18 pm

Сатурн пишет:
Lera пишет:
А нам і в цьому місяці нараховують по старому. До дня рабства держ. служби подарунок.  

Північні штати Америки з Південними штатами навіть воювали за відміну рабства. Так що тримайтеся там. Хорошого вам настрою! А якщо без іронії - то це піпець! Просто не має слів. Але якби навіть порахували по новому, а "денег нет", то що б це змінило?
на перерахунок за травень грошей не вистачить, а на по новому за червень вистачить за рахунок вакансій і коштів, які були передбачені на матеріалку.
Вернуться к началу Перейти вниз
Natalie77

Читатель
Читатель


Сообщения : 38
Репутація : 41
Карма : 3
Дата регистрации : 2016-05-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПт Июн 24, 2016 7:55 pm

все одно рано чи пізно перерахують, тут без варіантів, просто цікаво коли той час настане грошей то не зявиться, як будуть виходити із ситуації
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСб Июн 25, 2016 9:30 am

Не можу я зрозуміти, як можна нараховувати зарплату по старому, якщо з травня нова схема. Крім того, є таке, що держслужбовцю який підпадає під обслуговуючий персонал уже зараз платять як такому персоналу. При цьому працівник не переведений на нову неДС посаду, за ним залишаються усі умови оплати які є зараз для ДС. А можливо він відмовиться і не перейде на обсл. персонал, чому йому платять як не ДС. Бардак з цими змінами. Придумати придумали, а довести до ладу не можуть. Так як і все в нас...
Вернуться к началу Перейти вниз
fitiz

Местный
Местный


Сообщения : 42
Репутація : 45
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-01

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПн Июн 27, 2016 5:21 pm

Є інформація, що до РДА довели план скоротити 20% посад і не обмежувати працівників у відпустках без збереження зар. плати!
Вернуться к началу Перейти вниз
Natalie77

Читатель
Читатель


Сообщения : 38
Репутація : 41
Карма : 3
Дата регистрации : 2016-05-26

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПн Июн 27, 2016 10:03 pm

я тільки за якщо так зроблять, чому? бо всі що були нібито скорочення у нас на 20 відсотків потім знов на 20..але їх фактично не було!!!! скоротили вакансії а легше від того нікому не стало. Є люди які працюють в рда від години до години не встаючи а є які собі шукають чим би то зайнятись, думаю у такий час такого не повинно бути. треба переглянути всі посадові, якщо хтоськукае цілий час най йде кукати в інше місце
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyПн Июн 27, 2016 10:54 pm

Natalie77 пишет:
я тільки за якщо так зроблять, чому? бо всі що були нібито скорочення у нас на 20 відсотків потім знов на 20..але їх фактично не було!!!! скоротили вакансії а легше від того нікому не стало. Є люди які працюють в рда від години до години не встаючи а є які собі шукають чим би то зайнятись, думаю у такий час такого не повинно бути. треба переглянути всі посадові, якщо хтоськукае цілий час най йде кукати в інше місце
Як правило, той хто кукає, чийсь кум, сват чи брат, так, що невідомо хто ще піде Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 29, 2016 9:51 am

sanya13579 пишет:
Natalie77 пишет:
я тільки за якщо так зроблять, чому? бо всі що були нібито скорочення у нас на 20 відсотків потім знов на 20..але їх фактично не було!!!! скоротили вакансії а легше від того нікому не стало. Є люди які працюють в рда від години до години не встаючи а є які собі шукають чим би то зайнятись, думаю у такий час такого не повинно бути. треба переглянути всі посадові, якщо хтоськукае цілий час най йде кукати в інше місце
Як правило, той хто кукає, чийсь кум, сват чи брат, так, що невідомо хто ще піде Very Happy

Чому не відомо? Якраз таки відомо...
Вернуться к началу Перейти вниз
ksana
ksana

Почетный гость
Почетный гость


Стрелец Сообщения : 6
Репутація : 7
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-05-17
Возраст : 55

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 29, 2016 10:01 am

Нам довели, що додаткового фінансування НЕ БУДЕ говорять одне, а по факту пшик. Дуже шкода pale
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата після нового закону   зарплата - Зарплата після нового закону - Страница 3 EmptyСр Июн 29, 2016 10:53 am

ksana пишет:
Нам довели, що додаткового фінансування НЕ БУДЕ   говорять одне, а по факту пшик. Дуже шкода pale

А у нас на районне казначейство (перевірка правопису каже, що казнокрадство))) накинули на ФОП 2000 грн у місяць. Сміх та й годі. За травень та червень ставлять старі оклади.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Зарплата після нового закону

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 3 из 12На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Следующий

 Похожие темы

-
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо скасування пенсійних привілеїв
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо технічного уточнення деяких положень)
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби
» Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну службу"
» Зарплата державного службовця. Опитування

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика