Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Следующий
АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСб Янв 31, 2015 10:10 am

Обговорюємо питання декларування державних службовців.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСб Янв 31, 2015 10:31 am

У прикінцевих положеннях чинного Закону України “Про запобігання корупції” передбачено, що в 2015 році:

2. Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період до 1 січня 2015 року подаються до Національного агентства з питань запобігання корупції в обсязі та за формою, передбаченими додатком до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Однак фокус в тому, що не встигають у заплановані терміни запустити повноцінну діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції та з й чинністю Декларації затвердженою додатком до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" не все так однозначно. Тому вчора до ВРУ було внесено законопроект, який серед багато чого іншого, передбачає заміну вищенаведеного формулювання на таке:

2. До початку роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкти декларування подають декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в порядку, встановленому Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”. Вказані декларації підлягають оприлюдненню в порядку, встановленому Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”.
Про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приймається рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.


Ну і звичайно (хоч і заднім числом):

4. Визнати такими, що втратили чинність:
1) Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" ... , крім положень щодо фінансового контролю, які втрачають чинність з початком роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
Вернуться к началу Перейти вниз
ТІ
ТІ

Читатель
Читатель


Женщина Рыба Сообщения : 36
Репутація : 39
Карма : 1
Дата регистрации : 2015-01-21
Возраст : 51

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПт Фев 13, 2015 10:01 pm

У мене на мою карточку Приватбанку, на яку поступає і заробітна плата, були проведені переводи, які здійснювалися за проханням людей, у яких рахунку немає. Насправді, можна сказати, що моя карточка була "посередником". Отримала-зняла-віддала. Чи треба показувати ці суми в декларації?
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПт Фев 13, 2015 10:41 pm

недавно нам на семинаре товарищ из налоговой рассказывал, что даже остаток на зарплатной карте по состоянию на 01.01.2015 нужно показывать в строке Mad

в итоге так всех запугал, что у нас уже не верят справкам бухгалтерии, а идут заказывать справки в налоговой, чтоб все сошлось
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСб Фев 14, 2015 6:53 am

Тут фокус такий. Оскільки форма декларації, поки що, затверджена законом, то НІХТО (крім ВРУ) не може офіційно (на рівні НПА) вказувати/роз'яснювати, як її заповнювати. Тому, якщо звернете увагу, Мінюст, ДФС і т.д. видають, в кращому разі, методичні РЕКОМЕНДАЦІЇ. Водночас, "розумних" кадровиків, керівників, податківців у нас ще досить і вони УСНО розповідають, як істину в останній інстанції, що потрібно вказувати то-то й так-то. Але у разі чого (ну наприклад, якщо Вашу декларацію буде перевіряти інший податківець), то Ваші аргументи з посиланням на усні роз'яснення чи навіть методичні рекомендації "к делу не пришьешь".

І погоджуся з давою, до певного ступеня можна підстрахуватися, замовивши у податкової довідку. Хоча і в цьому випадку, можна буде заповнити лиши два рядки у декларації - "ПІБ, реєстраційний номер платника податків" і "загальна сума сукупного доходу". Правда і тут є питання, оскільки є доходи, що не оподатковуються і не "висвічуються" по податковій базі, але вони є (на приклад - подарунки (на новий рік для дітей, на 8 березня), державна допомога при народженні дитини і багато чого іншого). Про майно та зобов'язання держслужбовців я взагалі мовчу. І зверніть увагу на назву такої довідки.
Вернуться к началу Перейти вниз
ТІ
ТІ

Читатель
Читатель


Женщина Рыба Сообщения : 36
Репутація : 39
Карма : 1
Дата регистрации : 2015-01-21
Возраст : 51

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСб Фев 14, 2015 7:02 am

мені здається що краще показати все і навіть більше Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСб Фев 14, 2015 2:59 pm

вот, к примеру, я с женой и ребенком проживаю на одной жилплощади с моими родителями. После женитьбы возник вопрос, вносить ли данные на моих родителей в декларацию. И вот, одни говорят вносить, другие - не вносить. Даже не знаю как в этот раз поступить.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 10:50 am

dava пишет:
вот, к примеру, я с женой и ребенком проживаю на одной жилплощади с моими родителями. После женитьбы возник вопрос, вносить ли данные на моих родителей в декларацию. И вот, одни говорят вносить, другие - не вносить. Даже не знаю как в этот раз поступить.

Типові питання та відповіді щодо заповнення декларації
про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру
особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими особами

(додаток до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»)
***
у позиції 4 – відомості про членів сім’ї декларанта;
Відповідно до статті 1 Закону членами сім'ї є особи, які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.
Слід підкреслити, що поняття член сім’ї декларанта може бути застосовано лише за умови сукупності обов’язкових ознак: 1) спільне проживання; 2) пов’язаність спільним побутом; 3) наявність взаємних прав та обов’язків із декларантом.
Водночас, відповідно до статті 3 Сімейного кодексу дитина належить до сім'ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає. При цьому відповідно до статті 6 Сімейного кодексу правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття, тобто до досягнення вісімнадцяти років.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 10:52 am

Таке питання. Отримав у 2014 році відповідно до Податкового кодексу компенсацію за отримання другої вищої освіти. Чи потрібно ці кошти вказувати у декларації, якщо потрібно, то у якому розділі?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 11:14 am

Я б писав її (суму компенсації) у рядок № 20 - інші види доходів. Але чи це взагалі дохід?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 11:22 am

LEXXX пишет:
Я б писав її (суму компенсації) у рядок № 20 - інші види доходів. Але чи це взагалі дохід?

Отож бо й воно, я не вважаю це доходом.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 11:47 am

У який розділ декларації заноситься допомога на дитину, по досягненню нею трирічного віку?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 11:49 am

Я пару тижнів тому бачив по ТВ уривок інтерв'ю з Пинзеником. Так він стосовно декларації сказав таке (не дослівно). "Цей раз щоб заповнити декларацію (для ЦВК) був змушений звертатися по допомогу до юристів. І це не тому, що щось приховую, а тому, так все сформульовано, що розібратися, що куди написати самому складно."

Ви уявляєте, форма та зміст декларації такий, що доктору економічних наук, колишньому міністру фінансів важко її правильно заповнити.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 11:51 am

dimam пишет:
У який розділ декларації заноситься допомога на дитину, по досягненню нею трирічного віку?

Писав у 10, але тепер буду у 20. І довідку з соцзахиста буду знов брати.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 12:05 pm

dimam пишет:

Слід підкреслити, що поняття член сім’ї декларанта може бути застосовано лише за умови сукупності обов’язкових ознак: 1) спільне проживання; 2) пов’язаність спільним побутом; 3) наявність взаємних прав та обов’язків із декларантом.

ну проживаем на одной жилплощади. Но что подразумевается под понятиями "спільний побут" и "взаємні права та обов'язки"? Платим коммуналку пополам, но налоговой это не обязательно знать, да и коммуналка сейчас вроде не вносится (ниже определенной суммы).
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Фев 24, 2015 12:25 pm

LEXXX пишет:
dimam пишет:
У який розділ декларації заноситься допомога на дитину, по досягненню нею трирічного віку?

Писав у 10, але тепер буду у 20. І довідку з соцзахиста буду знов брати.

Аналогічно. Я також раніше писав у 10, а тепер буду у 20.
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Мар 02, 2015 11:59 am

Чи потрібно вказувати суму коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах в V розділі декларації, якщо вклад був закритим в середині року?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Мар 02, 2015 4:02 pm

Я би вказував. Виходячи хоча б з того, що ми заповнюємо Декларацію за весь попередній рік.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 7:44 am

Бачу, що хтось не згоден з моєю суб'єктивною порадою. Можете аргументувати? Не виключаю, що моя логіка хибна, але хотів би дізнатися у чому. Давайте обговоримо і разом спробуємо знайти правильну відповідь.
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 8:29 am

LEXXX пишет:
Бачу, що хтось не згоден з моєю суб'єктивною порадою. Можете аргументувати? Не виключаю, що моя логіка хибна, але хотів би дізнатися у чому. Давайте обговоримо і разом спробуємо знайти правильну відповідь.
Вибачте, я нещодавно на даному форумі.... просто не ту кнопку натиснула, а відмінити не знаю як...
В роз'ясненнях знайшла, що "У
Розділі V
зазначаються відомості про вклади у банках, цінні папери та
інші активи декларанта та членів його сім’ї.
З 1 січня 2014 року відповідна сума разової витрати, що під
лягає
декларуванню становитиме 80 тис. гривень.
Поле «усього» у позиціях 46, 48, 50 заповнюється, якщо разова витрата
(вклад/внесок) по кожній із зазначених позицій у звітному році дорівнює або
перевищує
8
0 тис. гривень.
Таким чином, якщо сума вкладених
у звітному році коштів, наприклад,
на депозитний рахунок у банку не перевищує вказаного розміру, відомості
щодо такого вкладу у позиції «вкладених у звітному році» не зазначаються.
Це, однак, не звільняє від
обов’язку відображення загальної суми
вкладени
х коштів на рахунках у банках на кінець звітного року. Такий же
підхід застосовується й до вартості цінних паперів та розміру внесків до
статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації"... Ось це на "кінець звітного року" мене і збиває з толку. Це кошти вкладені на кінець року, чи це вклади, які залишилися на кінець року? В минулому році було чітко роз'яснено, що відображаються вклади на рахунках станом на 01 січня 2014 року.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 10:07 am

нам на семинаре товарищ из фискальной службе сказал, что даже остаток на зарплатном счете по состоянию на 01.01.2015 надо указать. Все удивились, и вроде никто этого указывать не будет.
з.ы. а по вкладам: справочки то из банков платные, а если надо из проблемного банка получить информацию, то вообще забей
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 10:39 am

Та я б і не парилася, так ця ж люстрація. Якщо вклад не поставлю, то не буде логіки коли ставлю проценти в  отримані доходи. Нещасні копійки і не знаю як їх відобразити.


Последний раз редактировалось: LeraAleks (Сб Мар 07, 2015 11:14 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 3:17 pm

Методичні рекомендації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

P.S. Очень хорошие розяснення с сайта КМУ. Но если есть вопросы задавайте - отвечу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Lera
Lera

Активист
Активист


Женщина Сообщения : 109
Репутація : 118
Карма : 9
Дата регистрации : 2015-02-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 4:48 pm

Максим пишет:
Методичні рекомендації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

P.S. Очень хорошие розяснення с сайта КМУ. Но если есть вопросы задавайте - отвечу.
Читала я ці рекомендації, але все одно не зрозуміло вказувати чи ні ті вклади, яких не має на кінець року.
Вернуться к началу Перейти вниз
Eltri

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 4
Карма : 1
Дата регистрации : 2014-12-01

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 03, 2015 4:59 pm

Якщо в техпаспорті на автомобіль вказані декларант і член сім'ї, надо показувати автомобіль в пункти 35 і 40, чи досить тільки в один пункт?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСр Мар 04, 2015 9:12 am

LeraAleks пишет:
Читала я ці рекомендації, але все одно не зрозуміло вказувати чи ні ті вклади, яких не має на кінець  року.  

Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах (45) вказується на кінець звітного року. Вкладення у звітному році (46) вказується якщо разова сума вкладу перевищує 80 тис. грн.

Іншими словами якщо ви за один раз вклали у 2014 році в банк 80 тис. грн. то ви їх зазначаєте в позиції 46 декларації. Якщо сума менше 80 тис. грн. то не зазначаєте. Якщо станом на 31 грудня 2014 року у вас на рахунку 0 грн, то ви ставите прочерк у позиції 45 декларації, якщо більше 50 коп. то пишете 1 грн. і так далі з заокругленням до гривні (1-50 коп = 0, 51-99 = 1 грн.).


Последний раз редактировалось: Максим (Ср Мар 04, 2015 9:19 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСр Мар 04, 2015 9:13 am

Eltri пишет:
Якщо в техпаспорті на автомобіль вказані декларант і член сім'ї, надо показувати автомобіль в пункти 35 і 40, чи досить тільки в один пункт?

Зазначаєте і в у себе у власності (35) і у членів сімї (40).
Вернуться к началу Перейти вниз
r_volk

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-03-10

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 11:41 am

Проживаю в кімнаті гуртожитку. Кімната не приватизована. Чи необхідно вносити дані про кімнату в розділ III відомості про нерухоме майно, якщо так, то в який пункт 25 чи 28?
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 12:09 pm

я вважаю, що потрібно вказати видатки на утримання, але акта на власність у Вас немає...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 12:13 pm

Vlad пишет:
я вважаю, що потрібно вказати видатки на утримання, але акта на власність у Вас немає...

Видатки на утримання вказуються, якщо сума більше за 80 тис. грн.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 12:14 pm

так, а вдруг ремонт или утепление с заменой отопления...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 12:16 pm

слышали, что готовят налог в 30% на доходы сверх расходов? в этой связи может это нужно учесть заполняя декларацию...?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 1:07 pm

r_volk пишет:
Проживаю в кімнаті гуртожитку. Кімната не приватизована. Чи необхідно вносити дані про кімнату в розділ III відомості про нерухоме майно, якщо так, то в який пункт 25 чи 28?
Потрібно вносити. Пишете повну адресу гуртожитку, номер кімнати, у дужках пишете "у користуванні". У графі "Загальна площа" пишете скільки кв.м. має ваша кімната. Позиція 28 декларації.


Последний раз редактировалось: Максим (Вт Мар 10, 2015 1:30 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 10, 2015 1:27 pm

Vlad пишет:
слышали, что готовят налог в 30% на доходы сверх расходов? в этой связи может это нужно учесть заполняя декларацию...?

Да читал этот бред. Толи это маразм правительства, толи злая шутка, я так и не понял. Как можно обложить налогом расходы, деньги которых нету, которые уже потрачены?

Это типа я получил зарплату 2 тис.грн., а потратил 3 тис.грн. 1 тис. родители дали чтобы не умер с голоду живя на одну зарплату. Так эту тисячу оподаткують 30% и я должен буду заплатить государству 300 грн. налога... Из каких денег?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyЧт Мар 12, 2015 10:29 am

Практичні питання заповнення декларації

Вебсеминар

http://id.factor.ua/webinar9/?utm_medium=email-silka-na-webinar&utm_source=vera&utm_campaign=12.03.2015

Форум вопросы-ответы

http://budget.factor.ua/viewforum.php?f=29
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 17, 2015 3:24 pm

В Украине хотят ввести электронное декларирование имущества для госслужащих

Министерство юстиции Украины и Всемирный банк планируют внедрить систему электронного декларирования имущества государственных служащих.

Как сообщили УНИАН в пресс-службе Минюста, замминистра юстиции Украины Гия Гецадзе встретился с представителями Всемирного банка, ПРООН и Европейского Союза. Речь шла о согласовании предоставления технической помощи в антикоррупционной сфере, в частности, в части внедрения системы электронного декларирования имущества государственных служащих.

«Нам важно ввести систему электронного декларирования имущества государственных служащих как одного из важнейших антикоррупционных механизмов. Для этого нам следует сделать ряд важных шагов. Среди них - предоставление профессиональной экспертной помощи, подготовка высококвалифицированных кадров, в том числе и в IT-сфере, и соответствующая техническая помощь», - подчеркнул Гецадзе.

По его словам, на очереди - разработка программного обеспечения электронного ресурса для подачи и обнародования деклараций лиц, уполномоченных на исполнение функций государства или местного самоуправления, и разработка формы соответствующей декларации.

Заместитель министра юстиции считает, что в будущем данная система станет реальным механизмом контроля общества над государственными служащими: так, пользуясь информацией из этих баз данных, представители гражданского общества и средств массовой информации смогут иметь больше информации о чиновниках, а значит, видеть реальную картину и делать на ее основе анализ и расследования.

Международные эксперты в ходе встречи поделились своим виденьем технических деталей функционирования будущей системы.

источник
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 24, 2015 5:41 pm

Коллеги, кто уже сдал декларацию, как их отправлять на проверку в ДФС по п.9 ст.12 ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції"??? По закону в течение 10 дней с дня получения от декларанта. У кого как на практике?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyЧт Мар 26, 2015 2:15 pm

В деяких конторах, у т.ч. і терорганах ДФС у м.Києві, кадровики дізналися про необхідність такого надсилання лише на днях. Що тепер будуть робити з деклараціями поданими раніше невідомо.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyЧт Мар 26, 2015 2:52 pm

Значит с этими проверками ситуация такая. По закону, п.9 ст.12 ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції" орган где подается декларация должен в течении 10 дней с момента получения декларации от субъекта декларирования подать ее копию на центральный орган податковой политики. По факту никаких указаний и порядков нету. Но закон никто не отменял, и многие с кем я общался из органов власти говорят что нечего чего то ждать - нужно отправлять декларации на Державну фискальну службу Украины. Так что с датами и вправду получается коллапс, но выход один менять дату и отправлять либо по одной декларации либо все вместе на ДФС, главное вложится в 10 дневный срок, а еще главнее отправить!
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyВт Мар 31, 2015 8:03 am

Перевірку антикорупційної декларації на «арифметику та логіку» скасовано

Наказом Мінфіну та Мін’юсту від 27.02.2015 № 267/281/5 визнано таким, що втратив чинність, їх спільний наказ від 20.05.2014 № 586/784/5 «Про затвердження Порядку здійснення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру».

Це пов’язано з тим, що необхідність робити логічний та арифметичний контроль декларацій чиновників скасовано з 01.01.2015 відповідно до Закону України від 13.05.2014 № 1261-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України».

Нагадаємо, що зазначений контроль полягав у встановленні арифметичної точності та логічного відповідності між собою задекларованих відомостей. І здійснювати його належало протягом 30 днів з дня подачі декларації спеціально уповноваженими підрозділами (особами) з питань запобігання та виявлення корупції, які діють в держорганах, їх апаратах, органах місцевого самоврядування та юросіб публічного права.

Із 2015 року функції з перевірки достовірності відомостей, зазначених у антикорупційній декларації, покладено на Державну фіскальну службу України. Вона ж визначатиме і порядок, згідно з яким проводитиметься зазначена перевірка.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСр Апр 01, 2015 6:37 am

Як то кажуть - "не прошло и пол года". А ні - пройшло Wink
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСр Апр 01, 2015 9:17 am

Кому надсилати копії декларацій для перевірки, — роз’яснення ДФС України

Для перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, органи влади та місцевого самоврядування, інші юридичні особи публічного права мають надсилати копії декларацій суб’єктів декларування центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України роз’яснив , кому і куди надсилати копії деклараці.

Належним чином засвідчені копії декларацій надсилаються для перевірки достовірності зазначених у них відомостей до державних податкових інспекцій за податковою адресою суб’єкта декларування, за виключенням окремих суб’єктів, копії декларацій яких надсилаються безпосередньо до ДФС України.

Так, відповідно до пункту 9 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI перевірка достовірності зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (далі — декларація) відомостей здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом.

Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом 10 днів з дня одержання декларації від суб’єкта декларування надсилає її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

Проведення таких перевірок передбачено здійснювати апаратом ДФС України, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування.

При цьому, апаратом ДФС України перевірка здійснюється на підставі отриманих копій декларацій державних органів влади, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб публічного права.

Перевірку інших суб’єктів декларування (крім зазначених вище) здійснюють державні податкові інспекції за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування.

З урахуванням положень статті 45 Податкового кодексу України податковою адресою платника податків — фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі (державній податковій інспекції).

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyСр Апр 01, 2015 10:05 am

Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 12:23 pm

Хоча вже маже всі держслужбовці здали декларації, залишаються цікаві (потенційно проблемні) питання заповнення деяких позицій.
Ось побачив одну уточнену (скоріш за все в ході перевірки) декларацію одного з претендентів на пост глави НАБ. Особливо зверніть увагу на позицію 45, де декларант вказав залишок на кінець року по зарплатній картці. Десь раніше вже форумчани писали, що податківці говорили про таку необхідність на якихось курсах, але думаю, мало хто з держслужбовців писав такі цифри в своїх деклараціях.

ДЕКЛАРУВАННЯ 640x904
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 12:46 pm

я писал. У нас все прослушали семинар, но насколько я знаю никто (а может почти никто) не указал.
з.ы. это же надо запомнить сколько было станом на 01.01.2015. Да и вообще, как по мне, бред - одни и те же деньги указывать еще и в позиции 45, при том, что они уже указаны в общей сумме зарплаты за год.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 12:59 pm

dava пишет:
... Да и вообще, как по мне, бред - одни и те же деньги указывать еще и в позиции 45, при том, что они уже указаны в общей сумме зарплаты за год.

Повністю згоден.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 1:33 pm

Не помешало бы свеженькое разъяснение например от минюста, последнее было еще, если не изменяет память в 2012. После того разъяснения хоть стало ясно, что материалки на оздоровление и на соціально-побутові надо вписывать не в позицию "материалки", а считать в зарплату.
Еще, в предыдущие годы по невнимательности допускал такую ошибку: по недвижимости вписывал адрес приватизированной квартиры и мои квадраты, но, как оказалось надо писать общий метраж квартиры и в скобках сколько из них мои и на каком праве (аренда/собственность/пользование) мои.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 2:10 pm

З метражами нерухомості, теж раніше писав виключно свої (членів сім'ї) метри. Цього року загальну площу і в дужках (власність/співвласність/право користування), без розшифровки метражу.

Ну і може хтось на майбутнє підкаже, чи відноситься до іншого права користування нерухомістю прописка(реестрація) у:
а) приватній квартирі НЕ декларанта;
б) неприватизованій квартирі.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 2:12 pm

LEXXX пишет:
Хоча вже маже всі держслужбовці здали декларації, залишаються цікаві (потенційно проблемні) питання заповнення деяких позицій.
Ось побачив одну уточнену (скоріш за все в ході перевірки) декларацію одного з претендентів на пост глави НАБ. Особливо зверніть увагу на позицію 45, де декларант вказав залишок на кінець року по зарплатній картці. Десь раніше вже форумчани писали, що податківці говорили про таку необхідність на якихось курсах, але думаю, мало хто з держслужбовців писав такі цифри в своїх деклараціях.

Так это во всех методичках такое говорят. Позиция 45 это сума денег на счетах в банках и других фин. установах на конец отчетного периода и ничего нового не придумали. И зарплата тут ни при чем. Зарплата это доход. А 45 позиция это все счета которые есть у декларанта, и ничего здесь не дублируется.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ EmptyПн Апр 06, 2015 2:16 pm

LEXXX пишет:
З метражами нерухомості, теж раніше писав виключно свої (членів сім'ї) метри. Цього року загальну площу і в дужках (власність/співвласність/право користування), без розшифровки метражу.

Ну і може хтось на майбутнє підкаже, чи відноситься до іншого права користування нерухомістю прописка(реестрація) у:
а) приватній квартирі НЕ декларанта;
б) неприватизованій квартирі.

Если нерухомість спільна сумісна, то пишется общая квадратура.
Если нерухомість спільна часткова, то пишется квадратура личной части.

Інше право користування это например если человек живет в квартире, это уже користування. Иными словами вписывать нужно все чем человек пользуется на законных основаниях.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 20На страницу : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика