Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Зарплата державного службовця. Опитування

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Следующий

Моя заробітна плата, як держслужбовця складає
1000 грн
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap0%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 0% [ 1 ]
1001-1300 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap9%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 9% [ 35 ]
1301-1600 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap16%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 16% [ 64 ]
1601-1900 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap17%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 17% [ 71 ]
1901-2200 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap17%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 17% [ 69 ]
2201-2500 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap11%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 11% [ 45 ]
2501-3000 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap14%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 14% [ 57 ]
більше 3000 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap7%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 7% [ 28 ]
більше 4000 грн.
Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_lcap9%Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 I_vote_rcap
 9% [ 41 ]
Всего проголосовало : 411
 

АвторСообщение
Admin
Admin

Основатель
Основатель


Мужчина Сообщения : 145
Репутація : 257
Карма : 11
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Мар 26, 2014 1:49 pm

Первое сообщение в теме :

Я державний службовець. Стаж моєї роботи складає близько 3 років. На сьогодні на руки я отримую 1400 грн, з яких 1000 грн., йде на оплату комунальних послуг та кредитів. Скажіть будь ласка, як на сьогодні прожити на таку зарплату. Іншої роботи в місті немає, окрім того як йти батрачити на якогось "дядьку" десь на полі. Але ж навіщо я отримував вищу освіту...? Сумно.
До влади прийшли нові люди. Але ж чи зміниться щось? Напевно, що ні... Що робити далі? Сидіти на місці чи звільнятись? Але ж в країні таке коїться що просто страшно. ЩО РОБИТИ...


Последний раз редактировалось: Admin (Пт Мар 28, 2014 10:08 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
https://ne-rabu.forum2x2.ru

АвторСообщение
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Апр 22, 2015 2:39 pm

Міністр економіки Айварас Абромавічус заявив, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заважає підняти зарплатню держслужбовцям.

Про це він заявив під час виступу Інституті Петерсона у Вашингтоні, повідомляє Тиждень.ua. "Вона (Тимошенко) вважає, що держслужбовці повинні отримувати зарплатню, меншу за $600… І для мене залишається загадкою те, як можна подолати корупцію з таким рівнем заробітної плати. Очевидно, цей популізм і є перепоною (для реформ), яку складно подолати", — зазначив Абромавічус. Як відомо, депутат "Народного фронту" Антон Геращенко звинуватив Юлію Тимошенко та депутатів "Свободи" у роботі на Путіна.
Вернуться к началу Перейти вниз
Framen

Читатель
Читатель


Мужчина Сообщения : 20
Репутація : 21
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-01

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Апр 22, 2015 3:38 pm

Admin пишет:
Іншої роботи в місті немає, окрім того як йти батрачити на якогось "дядьку" десь на полі. Але ж навіщо я отримував вищу освіту...? Сумно.

Ото ж й бо воно! На цей час одними із нагальних питань сьогодення багатьох невеликих міст є проблема можливості працевлаштування на нормальній роботі. Ви попрацювали, звикли, Вам хочеться отримати більшого, це нормально але... навіть з Вашого міста є багато людей, які так само як і ви мають вищу освіту та при цьому "батрачуть на якогось дядьку", отримуючи так само, а то й менше і які тільки мріють про роботу як у Вас. Будемо сподіватися, що нові люди у владі таки не будуть припускати попередніх помилок і ми, люди які мають вищу освіту та працюють за фахом, зможемо отримувати гідну платню за працю та будемо вмотивовані працювати ще краще. Я на це сподіваюся, а як буде - побачимо.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Апр 22, 2015 10:17 pm

Vlad пишет:
Міністр економіки Айварас Абромавічус заявив, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заважає підняти зарплатню держслужбовцям.

Корчит из себя идиота. Единственный кто мешает поднять зарплаты это Яценюк. Была бы его воля - уже завтра зарплата была бы намного больше.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Апр 23, 2015 9:10 am

візьму на себе сміливість процетувати райдержпенсіонера з відомого сайту:

ЗМІ масово тиражують "жарений" відеоблог юриста А Маляр, з опусом про захмарну зарплату дерслужбовця. Робить висновок, що знайдуться волонтери працювати за меншу зарплату. А чи знайдуться охочі волонтери працювати за мінімальну зарплату, яку отримують більшість, простих держслужбовців?! Юрист свідомо чи ні, проте упустила цей момент. І рядовий громадянин продовжує вірити інформаційній пропаганді, що ВСІ держслужбовці отримують "захмарні" зарплати, тому ненавидить їх, а разом владу в цілому.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПт Апр 24, 2015 3:05 pm

Виктор Тимощук: Госслужащих, в зарплате которых 90% - это премии и надбавки, держат в заложниках

Заместитель председателя правления Центра политико-правовых реформ, эксперт в области организации исполнительной власти Виктор Тимощук объясняет: зарплата госслужащего является одним из ключевых факторов, которые влияют на качество государственной власти.

Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 2:53 pm

А.Яценюк: держслужбовцям потрібно платити достойну зарплату

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що державні службовці повинні отримувати достойну заробітну плату, щоб вони не крали. Про це він повідомив під час інтерв’ю "5-му каналу", передає кореспондент УНН.

“Основна проблема, яку я зараз бачу в країні в системі державної служби, — це якість державних службовців. На той рівень заробітної платні, який є, особливо я кажу про середній рівень, жодна людина, яка себе поважає і хоче щось зробити, не піде.

Якщо ти йому (чиновнику — ред.) не платиш, то він у 10 разів більше вкраде і ще у 100 разів більше наробить біди”, — сказав він.

За словами А.Яценюка, українські держслужбовці повинні бути ефективними менеджерами і їх потрібно забезпечувати і навчати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Admin
Admin

Основатель
Основатель


Мужчина Сообщения : 145
Репутація : 257
Карма : 11
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 4:01 pm

Ну ось шановні колеги, так сталося що я змушений звільнятися з державної служби у зв’язку з низькою заробітною платою. В минулому році розпочинаючи цю тему, я мабуть не сподівався що через рік моя зарплата хоч трішки зросте... Але 1400 рік тому і 1400 зараз... мабуть не треба пояснювати. Вдячний всім за участь у обговорені актуальних питань державної служби. Сподіваюсь, що наш форум і далі буде активно розвиватися, адже 600 зареєстрованих учасників за рік це не так вже й мало. Я й надалі буду активно слідкувати за питаннями державної служби, але вже в якості спостерігача або адміна сайту. Бажаю всім успіху та гідної оплати праці, яку нажаль я не дочекався ((
Вернуться к началу Перейти вниз
https://ne-rabu.forum2x2.ru
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 4:10 pm

Admin пишет:
Ну ось шановні колеги, так сталося що я змушений звільнятися з державної служби у зв’язку з низькою заробітною платою. В минулому році розпочинаючи цю тему, я мабуть не сподівався що через рік  моя зарплата хоч трішки зросте... Але 1400 рік тому і 1400 зараз... мабуть не треба пояснювати. Вдячний всім за участь у обговорені актуальних питань державної служби. Сподіваюсь, що наш форум і далі буде активно розвиватися, адже 600 зареєстрованих учасників за рік це не так вже й мало. Я й надалі буду активно слідкувати за питаннями державної служби, але вже в якості спостерігача або адміна сайту. Бажаю всім успіху та гідної оплати праці, яку нажаль я не дочекався ((

хочу побажати знайти гідну роботу з достойною зарплатнею, подякувати за форум та підтримку. і, звичайно, всім нам буде приємно бачити Вас на форумі...

PS: колись прийшовши з інституту на службу двадцятирічний юнак пишався своєю посадою, можливісттю бути корисним державі.... нажаль з багатьма з нами це станеться...
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 5:46 pm

Admin пишет:
Ну ось шановні колеги, так сталося що я змушений звільнятися з державної служби у зв’язку з низькою заробітною платою. В минулому році розпочинаючи цю тему, я мабуть не сподівався що через рік  моя зарплата хоч трішки зросте... Але 1400 рік тому і 1400 зараз... мабуть не треба пояснювати. Вдячний всім за участь у обговорені актуальних питань державної служби. Сподіваюсь, що наш форум і далі буде активно розвиватися, адже 600 зареєстрованих учасників за рік це не так вже й мало. Я й надалі буду активно слідкувати за питаннями державної служби, але вже в якості спостерігача або адміна сайту. Бажаю всім успіху та гідної оплати праці, яку нажаль я не дочекався ((
Shocked Дуже шкода. Але думаю, повернутися завжди є можливість. Так що успіхів!!
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 8:21 pm

Admin пишет:
Ну ось шановні колеги, так сталося що я змушений звільнятися з державної служби у зв’язку з низькою заробітною платою.
бажаю знайти гідну роботу та оплату. Дякую за співпрацю!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Апр 27, 2015 8:23 pm

Vlad пишет:

“Основна проблема, яку я зараз бачу в країні в системі державної служби, — це якість державних службовців. На той рівень заробітної платні, який є, особливо я кажу про середній рівень, жодна людина, яка себе поважає і хоче щось зробити, не піде.

Якщо ти йому (чиновнику — ред.) не платиш, то він у 10 разів більше вкраде і ще у 100 разів більше наробить біди”, — сказав він.
тому їх потрібно всіх звільнити, і хай сидять без зарплати, все рівно награбили на 100 років вперед
Вернуться к началу Перейти вниз
зоряна

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-04-28

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Апр 28, 2015 7:45 pm

Доброго вечора, колеги! Я працюю на держслужбі вже 10 років. І що хочу сказати отримую 1800 на руки. Якщо рахувати в еквіваленті до валюти то це в 4 рази менше ніж у 2008 році.
Деградація повна. Роботи масса. Теж думаю звільнятись. Ми зараз пишемо колективне звернення до нашого уряду. Цікаво чи хоч дойде до них.Скажіть чи хтось с Вас писав такі звернення?
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: звернення   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Апр 28, 2015 8:02 pm

зоряна пишет:
Доброго вечора, колеги! Я працюю на держслужбі вже 10 років. І що хочу сказати отримую 1800 на руки. Якщо рахувати в еквіваленті до валюти то це в 4 рази менше ніж у 2008 році.
Деградація повна. Роботи масса. Теж думаю звільнятись. Ми зараз пишемо колективне звернення до нашого уряду. Цікаво чи хоч дойде до них.Скажіть чи хтось с Вас писав такі звернення?

Зоряна, ми писали звернення десь в 2010 році, і в АП, КМУ і так далі, потім писали ще в профспілку держслужбовців України, відписали нам що проблему знають і все таке
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Апр 30, 2015 12:54 pm

Кубив получал в Нацбанке зарплату около 138 тысяч гривен в месяц (документ)

Степан Кубив за время работы председателем Национального банка Украины (НБУ) получил 584 384 грн, из которых зарплата составила 551 260 грн.

Об этом говорится в ответе Нацбанка адвокату, одному из кандидатов в члены Высшего совета юстиции Ростиславу Кравцу, который он обнародовал в соцсети.

Это сведения о доходах Степана Кубива за период с 24 февраля по 19 июня 2014 года, когда он возглавлял НБУ. Они предоставлены в исполнение судебных решений.

Итак, по данным Нацбанка, за 4 месяца работы Степан Кубив получал в среднем 137 тыс. 815 грн в месяц.

Кроме того, бывший глава НБУ получил 4 219 грн в рамках преподавательской или иной некоммерческой деятельности, 225 грн – авторского вознаграждения.

Также он получил 18 480 грн "страховых" и 10 200 грн от сдачи имущества в аренду.

Супруга Степана Кубива за обозначенный период получила 108 703 грн дохода от сдачи в аренду имущества.

Степан Кубив владеет или распоряжается земельным участком площадью 8747 кв м, жилым домом площадью 174 кв м, дачным домом в 84 кв м, гаражом в 70 кв. м и другим недвижимым имуществом площадью 140 кв м.

В собственности или распоряжении его супруги находятся квартиры площадью 378 кв м, гараж площадью 30 кв. м и другое недвижимое имущество площадью 145 кв м.

Кроме этого, Степан Кубив владеет также автомобилем Toyota Corola 2006 года выпуска, а его супруга – Audi Q5 2012 года выпуска.

На счетах у Степана Кубива – 909 600 грн, у его семьи (жены) – 80 300 грн.

Семья бывшего главы НБУ также погасила кредит и проценты по нему в сумме 58 793 грн.

[img]Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 16jlwsl[/img]



Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Май 05, 2015 11:48 am

Министры АПК и инфраструктуры говорят, что текущие зарплаты чиновников слишком низкие и должны быть увеличены в разы.

Об этом министр аграрной политики и продовольствия Алексей Павленко и министр инфраструктуры Андрей Пивоварский рассказали в эфире канала "1+1", передает корреспондент Укринформа.

"Средний уровень зарплаты в МинАПК это 2400 гривен, максимальная зарплаты министра АПК 5200 гривен", - заявил Павленко.

При этом чиновник подчеркнул, что рыночная зарплата должна быть в 2,5-3 случае выше.

"Я считаю может быть меньше сотрудников в три раза, но зарплата должна быть больше в 2,5-3 раза", - добавил министр.

Средняя заработная плата в Мининфрастурктуры, по словам Андрея Пивоварского, составляет 4200 гривен в месяц, при том, что чиновники ведомства занимаются миллиардами гривен.

"Примерно пол миллиона человек работают на Министерство со всеми компаниями, которые подчинены Министретсву. Это примерно 65 млрд гривен годового оборота. Расходная часть составляет примерно 57-58 млрд гривен в год. Это то, за что отвечают чиновники. Если убрать оттуда зарплаты - это 25 млрд гривен в год тратят чиновники, которые зарабатывают в среднем в районе 4200 гривен в месяц. Это невозможно абсолютно ", - пояснил Пивоварский.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Май 05, 2015 4:41 pm

Керівникам держорганів, які не скоротили чисельність працівників, обмежать зарплату

Згідно зі змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65, максимальний розмір зарплати обмежать 15 розмірами мінімальної заробітної плати тільки керівним працівникам органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади та органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій, які у 2015 році не здійснили заходи щодо скорочення не менше ніж на 3% чисельності працівників.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 242 внесено зміни до Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 01.03.2014 № 65.

Так, обмеження максимального розміру місячної заробітної плати 15 розмірами мінімальної заробітної плати відтепер застосовуватиметься до керівних працівників органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади та органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій, які не здійснили у 2015 році заходи щодо упорядкування та оптимізації структури, скорочення не менше ніж на 3% чисельності працівників.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Июн 30, 2015 9:16 am

Заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе розповіла, що на цій посаді отримує зарплату "сім з лишком тисяч гривень. "Зарплата — сім з лишком тисяч.

У мене ж немає звання та вислуги. На жаль, грузинська вислуга не зараховується", - сказала Згуладзе в інтерв'ю ZN.UA.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПт Июл 03, 2015 9:16 am

В зоні АТО хочуть підняти зарплати бюджетникам та держслубовцям

Підвищення зарплат у першу чергу слід очікувати лікарям, вчителям та чиновникам державних установ у містах Авдіївка, Мар’їнка тощо, які працюють під постійними обстрілами.

Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Донецька ОДА планує цьогоріч збільшити на 569 мільйонів гривень фонд оплати праці працівників бюджетної сфери та держслужбовців, які працюють у зоні бойових дій.

“Обговорювалося питання про заробітну плату держслужбовців та бюджетників. Ми підготували лист з приводу подання єдиної тарифної сітки з коефіцієнтом 2 першого розряду єдиної тарифної сітки. Це не такий великий ресурс – 569 мільйонів гривень до кінця року”, – сказав він.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Июл 06, 2015 3:43 pm

Американские полицейские из Калифорнии будут готовить будущую полицию Одессы, а США будут платить зарплату работникам Одесской облгосадминистрации, заявил губернатор Одесской области Михаил Саакашвили.

"Договорились, что американские полицейские из Калифорнии будут тренировать новую Одесскую полицию. Также, в рамках Одесского антикоррупционного натиска, американское правительство согласился дать средства на заработные платы новой команде Саакашвили", - сообщил губернатор по итогам своей встречи с послом США в Украине Джеффри Пайеттом.

Ранее Саакашвили заявлял, что получает в США зарплату в размере почти 200 тысяч долларов в год.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Июл 06, 2015 4:44 pm

http://www.epravda.com.ua/columns/2015/07/6/549257/
Інша Верховна Рада: про "величезні" зарплати депутатів
Олександр Кірш, народний депутат, "Народний фронт"

В той Верховной Раде, где я служу депутатом, зарплата на руки составляет 4,8 тыс грн.

Из них 3 тыс грн я доплачиваю за номер в гостинице, около 4 тыс грн трачу на дорогу в Харьков и обратно на экспрессе, 2,3 тыс грн из них мне компенсируется.

Итого, чистыми остается примерно 0,1 тыс грн или 100 грн в месяц. Иногда больше, если удается сэкономить на проезде.

Есть еще "депутатские" 6,1 тыс грн, которые полностью уходят на четырех помощников.

Официальных 2,4 тыс грн на каждого недостаточно, и приходится доплачивать. Хотя до 4 тыс грн каждому - даже с учетом доплаты - все равно недостает.

Ну а собственно депутату, чтобы прожить, приходится быть или волонтером, или, если у него нет ни дивидендов, ни других разрешенных доходов, - вором. Волонтером или вором.

Дополнительный вариант - продать свою независимость. Нищий депутат независимым быть не может.

Но вот каковы цифры в той Верховной Раде, о которой красиво и с картинками написал журнал "Публичные люди" за июнь 2015 года.

Зарплата на руки - 8 526 грн, "депутатские" - 8 526 грн, надбавки ("депутаты могут написать заявление и требовать") - 3-4 тыс грн, средства на обеспечение депутатской деятельности ("депутат воспринимает их как еще одну зарплату") - 17 тыс грн, фонд зарплаты помощников - 15 тыс грн, транспортные расходы - "лимитов никто не придерживается... на любом виде транспорта, кроме такси, в любом направлении и без временных ограничений".

Где эти деньги, где эта Рада?

Платят там, в этой второй, конечно, многовато, но ранее было еще больше, причем значительно, да и жили депутаты не в гостиницах с доплатой, а в приватизированных киевских квартирах.

Зачем эти крайности?

Либо - как раньше - обеспечивали им индивидуальный коммунизм, либо - как сейчас - оставляют 100 грн и "зарабатывай возможностями". Но правду при этом скрывают, всюду повторяя небылицы, которые просто дразнят народ.

Состоит же правда в том, что система обрекает депутатов искать покупателей своей независимости. Или работать на карман. Или честно подрабатывать. Просто чтобы прожить, если дивидендов Бог не дал, а то ведь на 100 грн в месяц не получается.

И кого мы таким мудрым порядком обманываем? Озолотим нищетой Родину, мать нашу?

А у "Публичных людей" - проблема другая. За что, мол, такие деньги? Народ читает и верит. Завидев издалека значок, все дружно кричат: "Ганьба! Жируете на наши налоги!".

Впрочем, о налогах - разговор отдельный. К ним вернемся после конца света, назначенного нищими и примкнувшими на 1 июля.

* * *

Колонка є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції "Економічної правди" та "Української правди" може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Июл 08, 2015 6:45 pm

Vlad пишет:
...США будут платить зарплату работникам Одесской облгосадминистрации, заявил губернатор Одесской области Михаил Саакашвили...

Читайте спростування

А я вже думав, що ніхто не згадає про головний постулат ДЕРЖАВНОЇ служби (і не тільки України) - оплата праці лише за рахунок коштів цієї ж ДЕРЖАВИ. До речі, цей постулат закріплено не тільки у ЗУ "Про ДС", а й у "шапці" нашого форуму.

Напевно Шимків, який більше року б'ється над варіантами узаконення доплат держслужбовцям (ключовим чи ні) з коштів ЄС, зателефонував і сказав, що якось не гарно його у цьому напрямку обійти, домовившись за пару днів про зарплату держслужбовцям ОДА з амбасадаю США.

lol!
Вернуться к началу Перейти вниз
Eleonora

Я в гостях
Я в гостях


Женщина Скорпион Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-07-29
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Июл 29, 2015 8:23 pm

Шановні колеги! Працюю на державній службі з 1998 року. Все сподіваюсь і надіюсь, що із заробітною платою буде краще... Дочекалась - з 01.06.2015 всіх нас позбавили "почесної, заслуженої" пенсії держслужбовця. Що далі? Таке враження, що керівники нашої держави зацікавлені в тому, щоб всі ми зникли, як непотрібний суспільству рудимент. Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПт Июл 31, 2015 9:24 am

Та ні, просто вони зрозуміли, що навіть якщо платити 1000 грн, то все рівно знайдуться люди, які будуть працювати. Тому нащо переплачувати?

Правда якість буде трішки інша, але то таке, побічний ефект...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Авг 17, 2015 10:59 am

Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСб Окт 10, 2015 3:03 pm

А хто що чув або читав про оплату зп державним службовцям із благодійного фонду Сороса? наче таке було в Грузії, десь читав що державні службовці там отримували з фонду 1 тис.дол. в залежності від посади і ранку, плюс з бюджету оклад, але ця 1 тис. йшла не черед бюджет а через фонд напряму до працівника
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Ноя 16, 2015 4:16 pm

Если мы не платим достойных зарплат чиновникам, результат будет такой, какой есть сейчас. Об этом в кулуарах антикоррупционной конференции заявил в комментарии корреспонденту телеканала "112 Украина" министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус.

"Как по мне, мы боремся с коррупцией множественными путями. Первое, через сокращение штата. Как я уже сказал, к 11 декабря, когда будем отчитываться перед ВР и народом Украины про результаты за один год, к этому моменту у нас уже будет минус 50% сотрудников. Остальным платим уже немного больше. Но этого не хватает. Одна из самых главных тем, где рождается коррупция, это на самом первоначальном этапе. Если мы не платим достойных заработных плат государственным чиновникам, результат будет такой, как сейчас есть. То есть или мы будем набирать непрофессиональных людей, или мы будем набирать людей на такие заработные платы, и подталкивать тем же их на коррупцию. На такие деньги содержать семьи бесполезно", - заявил Абромавичус.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Ноя 24, 2015 10:29 am

Міністр юстиції Павло Петренко вважає недостатньою свою зарплату в 5 тисяч гривень, як і зарплату своїх підлеглих.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Українські новини".

"Вона смішна. Трохи більша за 5 тисяч гривень", - сказав міністр, відповідаючи на запитання про рівень заробітної плати.

"Звісно, вона мене не влаштовує. Тому що неправильно, коли керівник міністерства, де працює 20 тисяч людей, отримує зарплату трошки більше 200 доларів, а від цього залежать посадові оклади співробітників. Фактично, можна сказати, що я тут працюю на волонтерських засадах", - заявив Петренко.

"Такий підхід неправильний, треба держслужбовцю ставити реальну зарплату для того, щоб вимагати професійної і якісної роботи, – це факт", - сказав він.

На запитання про те, яким є бажаний розмір оплати, голова Мін'юсту відповів:

"Якщо говорити, наприклад, про юридичну сферу, щоб узяти якісних фахівців, конкурентних у приватному адвокатському секторі, то зарплата хорошого адвоката в приватному секторі становить зараз від 1 до 2 тисяч доларів".

"Якщо ти хочеш брати таких людей на роботу, то ти повинен запропонувати конкурентну заробітну плату. Вона може бути нижчою, але не глобально. Людина, яка йде на державну службу, має, умовно кажучи, якісь амбіції кар'єрного зростання. Це можна компенсувати трошки меншою зарплатою", - додав Петренко.
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Ноя 25, 2015 4:53 pm

http://www.dialog.ua/news/72625_1448461573
Почему они могут выбирать себе зп, а мы себе - нет...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 9:04 am

А хто знає, які нормативні акти (законопроекти) потрібно моніторити щоб знати чи зменшать держслужбовцям у 2016 році єдиний соціальний внесок (ЄСВ)?
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 9:53 am

Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 10:51 am

та кто его уменьшит? в лучшем случае выдадут, тем кто доживет до пенсии, пару тыщ компенсации при выходе да и все
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 1:15 pm

У новому ЗУ "Про державну службу" це прописано у перехідних положеннях.єсв знизять до 3.6 якщо я не помиляюсь
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 1:28 pm

Так, дійсно там є норма про встановлення єсв на рівні 3,6 %. А ось про виплату "компенсації" за час коли платили 6,1 %, навіть при виході колись на пенсію, уже не йдеться.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 1:32 pm

Там десь прописано про "більше 10" та "більше 20" років. Мені також цікаво що буде з компенсаціями особам, які сплачували внески 6.1 менше десяти років???
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Ноя 26, 2015 1:59 pm

bova пишет:
Там десь прописано про "більше 10" та "більше 20" років. Мені також цікаво що буде з компенсаціями особам, які сплачували внески 6.1 менше десяти років???

Держава їх "кине", нє в пєрвой)
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyПн Ноя 30, 2015 2:15 pm

Зарплата чиновника: європейська модель в українських реаліях

Законопроект про державну службу, який от-от має ухвалити парламент, адже практично всі правки погоджено, передбачає зміну форми нарахування фонду оплати праці. Зокрема, має відбутися зміна принципів нарахування зарплати держслужбовця – з суб’єктивно-залежного зі значним преміальним фондом на орієнтований на оклад.
Це дозволить зменшити вплив керівництва на рішення та роботу персоналу, а також забезпечить передбачувану зарплату. І це – позитивна новація.
Водночас планується суттєво скоротити перелік надбавок та премій, а їхній розмір обмежити 30% фонду посадового окладу за рік.
Документом передбачено, що оплата праці залежно від посади та рангу становитиме від 2 (найнижчий ранг) до 14 (найвищий) мінімальних заробітних плат.
Чи варто говорити, що такий принцип не створює суттєвого стимулу та заохочення до ефективної і некорумпованої діяльності державної служби? Адже такий рівень оплати державного службовців не є конкурентним порівняно з приватним сектором та не спроможний створити умови для залучення високоефективних службовців.
стаття повністю
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 10:56 am

Зарплаты и оклады Национальной полиции... Что-то я не вижу 70% оклада и всего лишь 30% надбавок... Господи, перечат сами себе же...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 11:40 am

... вот еще на эту тему...

Кабмин удивил зарплатами полицейских Украины (документ)

Глава Национальной полиции Украины будет получать зарплату в 40 тысяч гривен, сообщается в постановлении Кабинета министров от 11 ноября.

Первый заместитель главы Нацполиции и заместитель главы Нацполиции будут получать по 20 и 18 тысяч гривен соответственно.

Низшим служащим аппарата Нацполиции назначена заработная плата от 8 до 2,7 тысяч гривен в зависимости от должности. ...

ну прям как у нас... Very Happy

статья полностью со сканами штатного...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 1:18 pm

...ну вот как-то ТАК...

За нинішніх зарплат реформа прокуратури приречена на провал – дипломат ЄС

"Про це в інтерв'ю "Європейській правді" заявив екс-глава (з 1 грудня він вже не виконує ці обов’язки) консультативної місії ЄС (КМЄС) Кальман Міжеї....

Будь-яка реформа зі збереженням жалюгідної зарплатні прокурора, судді, поліцейського, а так само – народних депутатів, держслужбовців – це дорога в нікуди.", - наголосив екс-глава КМЄС.

При цьому він згадав позитивний досвід Грузії, якій фонд Сороса на початку допоміг з фінансуванням зарплат, а вже фактично через рік Грузія змогла фінансувати зарплати з бюджету."

500 гривень базового посадового окладу не можуть бути привабливими. На таку зарплатню підуть тільки невдахи. Точніше, невдахи або корупціонери."

повністтю...
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 2:52 pm

ну все пиндець, відтермінували статті 50,51 нашого закону до 2019 року Sad
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 3:08 pm

bayan_teplyk пишет:
ну все пиндець, відтермінували статті 50,51 нашого закону до 2019 року Sad

ссылка?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 3:52 pm

bayan_teplyk пишет:
ну все пиндець, відтермінували статті 50,51 нашого закону до 2019 року Sad

Ну так это сразу говорили. Точнее так:

Розділ ХІ
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року, крім:
статей, що стосуються діяльності системи навчальних закладів підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і службовців органів місцевого самоврядування, які набирають чинності з 1 липня 2016 року;
пункту 1 частини другої статті 20 цього Закону в частині володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, який набирає чинності через два роки після набрання чинності цим Законом;
пункту 5 частини першої статті 25 цього Закону, який набирає чинності через рік з дня набрання чинності цим Законом;

абзацу четвертого частини третьої статті 50 (При цьому загальний розмір премій, передбачених пунктом 2 цієї частини, які може отримати державний службовець за рік, не може перевищувати 30 відсотків фонду його посадового окладу за рік.) і частини шостої статті 52 (Фонд преміювання державного органу встановлюється у розмірі 20 відсотків загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці.) цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2019 року;
абзацу другого частини третьої статті 51 (Мінімальний розмір посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, не може бути менше двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом.) цього Закону, який набирає чинності з 1 січня 2019 року;

підпункту 3 пункту 2 та підпункту 1 пункту 15 цього Розділу, які набирають чинності з дня опублікування цього Закону.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyВт Дек 01, 2015 3:55 pm

bayan_teplyk пишет:
ну все пиндець, відтермінували статті 50,51 нашого закону до 2019 року Sad

Ви ніби з "місяця впали". Про те, що норми законопроекту (а не чинного закону) "Про ДС" заплановано відтерміновати до 2019 всі знають ще з липня 2015 року і обговорили не один раз у цій темі.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Дек 02, 2015 4:59 pm

вибране з допису на фейсбуці:

Аліса Пивоварчик пишет:
Хотела написать завтра, но раз все пытают, что к чему, напишу сейчас о нашем визите в Администрацию Президента. Внимание, лонгрид про сломанный зрадометр.
Цитата :
Да, говорили о зарплатах госслужащих, прокуроров, СБУ, которые должны быть подтянуты к уровню зарплат в НАБУ. И здесь я совсем в непонятках - все вокруг только и говорят, что нужно резать процент ВВП, который распределяется через госбюджет (сегодня, на секундочку, это около 45 процентов). Все эти фонды, Соросы и т.д. не могут спонсировать наших чиновников. Даже если сократить их количество вдвое (как предполагается законопроектом по реформе госслужбы) и высвободившиеся средства перенаправить в фонд оплаты труда для оставшихся, зарплаты все равно будут мизерными и коррумпированность аппарата никуда не денется.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Дек 02, 2015 5:14 pm

Ну блін... І тут людина розмірковує придуманими кимось кліше на далекі для себе теми. Ну де в законопроекті "по реформе госслужбы" є норма про скорочення держслужбовців в два рази? Чув дзвін - не знаю де він. На жаль, такі професіонали-експерти блогери зараз користуються популярністю у провідників реформ.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Дек 02, 2015 5:33 pm

то сказано, мабуть, як припущення
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyСр Дек 02, 2015 5:51 pm

вибране з допису на фейсбуці:

Виктор Трегубов пишет:
Вчера после служебного дня был интересный вечер: с авторами site.ua был у Boris Lozhkin.

Шоколадом не кормили, хотя мы требовали; денег не давали даже самім заслуженным порохоботам.:-ь Просто поговорили.
Цитата :
Реформа госслужбы. Общие тенденции: сокращения и нормальные зарплаты. А также законодательная возможность увязать их воедино. А то в ряде случаев закон утверждает, что даже сократив ряд сотрудников, ты не имеешь права раскидать их зарплаты на оставшихся. Это будет исправлено. Ах да, и четкий контроль антикоррупционными органами не только претендентов на должности, но и их близких родственников. При котором необходимость объяснять происхождение того или иного имущества заведомо возлагается на самого претендента.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Дек 03, 2015 12:52 pm

Держслужбовцям та посадовцям місцевих рад підвищать зарплати за рахунок сум індексації

Уряд розробив проект постанови «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

Зокрема, документом пропонується в межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури й інших органів, за рахунок виплат, пов’язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій, підвищити на 25% посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено додатками 1–37, 43-1, 43-2, 48–55 до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268.

Однак таке підвищення змінює лише структуру зарплати внаслідок зменшення сум індексації та зростання розмірів посадових окладів, доплат, надбавок. Але це не підвищить суму зарплати, яка буде нарахована працівникові за місяць у підсумку!
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Дек 03, 2015 3:56 pm

З проекту постанови:

Міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади, головам обласних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації та інших державних органів у межах передбачених коштів державного бюджету, місцевих бюджетів та власних коштів вжити заходів для підвищення з 1 грудня 2015 року розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), перегляду розмірів надбавок, доплат, премій, спрямувавши на ці цілі всі виплати, пов’язані з індексацією, яка склалась у грудні 2015 року, з тим, щоб підвищення заробітної плати для кожного працівника у грудні 2015 року перевищило величину індексації, що мала бути виплачена йому у грудні 2015 року.
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 5 EmptyЧт Дек 03, 2015 4:01 pm

У меня сейчас фиксированная индексация в размере 840 грн (текущей нет). Если они поднимут на 25%, то это даст в целом повышение меньше чем на 840 грн, поэтому в моем случае останется и фиксированная индексация и повышение з/п. А фонд типа то же.
Ну ну посмотрим...
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Зарплата державного службовця. Опитування

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 5 из 16На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Следующий

 Похожие темы

-
» Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування
» Порядок звільнення державного службовця
» Присвоєння чергового рангу державного службовця
» Участь державного службовця в інвестиційній діяльності
» відпустки у зв'язку з навчанням державного службовця з відривом від виробництва

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика