Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Підвищення рівня з/п

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следующий
АвторСообщение
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Авг 11, 2014 12:50 pm

Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
vayper1

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 5
Карма : 2
Дата регистрации : 2019-01-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Фев 14, 2019 3:33 pm

Я думаю время еще есть. Подождем.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Фев 14, 2019 4:03 pm

vayper1 пишет:
Я думаю время еще есть. Подождем.
Какое время? Постановление должно быть принято вместе с бюджетом еще 3 месяца назад Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Фев 14, 2019 5:31 pm

sann пишет:
vayper1 пишет:
Я думаю время еще есть. Подождем.
Какое время? Постановление должно быть принято вместе с бюджетом еще 3 месяца назад Very Happy

Якщо не помиляюся, то вони цю норму зупинили в ЗУ "Про державний бюджет" Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Vayper1@i.ua

Гость



Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Фев 14, 2019 9:15 pm

Вообще-то я имела ввиду, что времени у них нифига нет для принятия постановления)))
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Фев 14, 2019 10:57 pm

посмотрел постановы КМУ за этот год. Выходит чтобы подходили к 06.02, когда по слухам приняли постановление по окладам,

и, если верить сайтам КМУ и лиге, не хватает только одной - 81-ой
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 10:54 am

dava пишет:
посмотрел постановы КМУ за этот год. Выходит чтобы подходили к 06.02, когда по слухам приняли постановление по окладам,

и, если верить сайтам КМУ и лиге, не хватает только одной - 81-ой

82 вже з'явилась? Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 10:56 am

Manticore пишет:
Нового ничего не скажу. За постанову проголосовали, но она не подписана. Между голосованием и подписанием по ней должны решить ряд каких-то вопросов, которые совершенно не касаются простых смертных, вроде нас с вами. Коэффициенты те же, что и в опубликованном ранее варианте. На сколько я знаю, не ручаюсь за 100%-ность инфы, пытаются пропихнуть для реформаторов коэффициент 1.45, как и для работников ЦОВВ, которые занимаются выпуском государственных актов. Февральскую зп должны уже получить с перерасчетом.
Сочувствую тем, кто вообще не получает авансов и т.д...

Дааа, реформатори в кінець оборзіли. Суперокладів їм малувато, дайте ще коефіцієнт 1,45. Shocked
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 11:10 am

Сатурн пишет:

82 вже з'явилась? Very Happy

название уже известно, но еще не опубликована

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP190082.html
Вернуться к началу Перейти вниз
Tululu +++++
Tululu +++++

Новичок
Новичок


Сообщения : 19
Репутація : 25
Карма : 2
Дата регистрации : 2017-11-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 8:45 pm

Нарешті дочекались ПКМУ від 06.02.2019 №102 https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/na-sayti-kmu-opublikovano-dovgoochikuvanu-postanovu-pro/
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 9:20 pm

ну все, в конце месяца за зарплатой с мешками надо приходить Very Happy



Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 9:36 pm

dava - то як це ви з номером постанови промахнулися?) Недорозслідували?))
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Фев 15, 2019 9:47 pm

да как то даже не мог подумать, что постанова от 06.02.2019 может быть под номером 102, если 84 уже шла от 13.02.2019
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Фев 20, 2019 8:22 am

Разъяснение от соц.политики
https://www.msp.gov.ua/news/16708.html
Вернуться к началу Перейти вниз
кіріл

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 4
Репутація : 5
Карма : 1
Дата регистрации : 2019-01-02

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Фев 20, 2019 8:57 am

Мені просто цікаво яка адекватна людина прийде працювати на державну службу з окладом 3524 + 200 за ранг + 1057 (максимальний розмір премії) і якщо молодь, яка немає стажу служби, чистими на руки виходить приблизно 3850!!!!! Отак ці ДЕ...ЛИ заохочують і популяризують вступ на державну службу!!! Що тоді можна сказати про майбутнє цієї держави....
Вернуться к началу Перейти вниз
OVS

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-02-09
Возраст : 43

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСб Фев 23, 2019 12:57 pm

Незнаю, яка адекватна людина в столиці буде працювати за 5100 окладу + 30% премії. Я, наприклад, як і 2015 завершаю свою роботу на держслужбі, вирішать питання оплати-повернусь знову.
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСб Мар 09, 2019 8:49 pm

https://petition.president.gov.ua/petition/51012?fbclid=IwAR2dHTtK0JxGilHCuZgTeQo5q6PIatczBHOLzmB1WHQytFelml9r_m_hncQ
петиция "Вирішення питання про підвищення посадових окладів працівників державних органів"
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСб Мар 09, 2019 9:20 pm

skorpioshka25 пишет:
https://petition.president.gov.ua/petition/51012?fbclid=IwAR2dHTtK0JxGilHCuZgTeQo5q6PIatczBHOLzmB1WHQytFelml9r_m_hncQ
петиция "Вирішення питання про підвищення посадових окладів працівників державних органів"
Так багато помилок у тексті, що навіть не зрозуміло суть петиції Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Июл 15, 2019 9:30 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Июл 15, 2019 10:09 pm

Я аж чорною ікрою поперхнувся, що цей світовий банк собі дозволяє.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Ноя 14, 2019 2:42 pm

Проект постанови "Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу"
Вложенные файлы
Підвищення рівня з/п - Страница 11 Attachmentpr2.pdf
(418 Кб) Скачиваний: 291
Вернуться к началу Перейти вниз
vayper1

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 5
Карма : 2
Дата регистрации : 2019-01-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Ноя 15, 2019 11:26 am

А проекту постанови про умови оплати праці для державних службовців ще немає?
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Ноя 15, 2019 1:56 pm

vayper1 пишет:
А проекту постанови про умови оплати праці для державних службовців ще немає?

там работа в разгаре:


https://nads.gov.ua/news/klasifikaciyu-posad-ta-viznachennya-shemi-posadovih-okladiv-na-posadah-derzhavnoyi-sluzhbi-rozglyanuto-na-zasidanni-mizhvidomchoyi-robochoyi-grupi
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСб Ноя 16, 2019 8:42 pm

Якби проект побачити Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Ноя 18, 2019 12:33 pm

Сашок пишет:
Якби проект побачити Smile
До проекта еще очень далеко. Пока все силы брошены на "разделяй и властвуй"... Это на сегодняшнем заседании...
https://i.servimg.com/u/f92/20/13/64/21/img_2811.jpg
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Ноя 18, 2019 12:54 pm

Нові посадові оклади працівників держорганів затвердять із 2020 року


Із 1 січня 2020 року порядок формування фонду оплати праці держслужбовців у держоргані, а також порядок преміювання держслужбовців затверджуватиме уряд. Мінімальний розмір посадового окладу у держорганах найнижчого рівня становитиме не менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Все це вимоги Закону України від 19.09.2019 р. № 117-IX.

Уже є розроблений ПРОЕКТ постанови КМУ «Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу».

Документ визначить умови оплати праці працівників патронатних служб в держорганах, та працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування.

Детальніше......
Вернуться к началу Перейти вниз
drill2

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2014-07-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Ноя 18, 2019 6:30 pm

Vlad пишет:

Документ визначить умови оплати праці працівників патронатних служб в держорганах, та працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування.

Те же коэффициенты что и были в прошлом году, только прожиточный минимум будет другой, вот и вся разница, наверное то же самое будет и для госслужищих.
Вернуться к началу Перейти вниз
slavartem
slavartem

Читатель
Читатель


Мужчина Рак Сообщения : 22
Репутація : 23
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-10
Возраст : 42

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Ноя 18, 2019 8:04 pm



Те же коэффициенты что и были в прошлом году, только прожиточный минимум будет другой, вот и вся разница, наверное то же самое будет и для госслужищих.[/quote]

Быстрее всего так и будет. Главное не какие оклады будут, а какие фонды оплаты доведут.
Вернуться к началу Перейти вниз
slavartem
slavartem

Читатель
Читатель


Мужчина Рак Сообщения : 22
Репутація : 23
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-10
Возраст : 42

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Ноя 19, 2019 9:37 am

Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Ноя 19, 2019 11:41 am

Людям, які звикли їсти більше одного разу на добу не варто йти на держслужбу Razz
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВс Ноя 24, 2019 8:33 pm

В этом году постанову про оклады госслужащих пишет НАДС. Так что, инсайдерской инфы из минсоца можно не ждать ((
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВс Ноя 24, 2019 9:25 pm

Manticore пишет:
В этом году постанову про оклады госслужащих пишет НАДС. Так что, инсайдерской инфы из минсоца можно не ждать ((

Ну зараз Стародубцев наваяє)) Цитати (із його інтервью):

1) "У нас зарплата дуже непрозора, докручується надбавками і стимулює не те, що треба. Базові правила HR говорять, що ви маєте платити людям за бажану поведінку. А у нас є купа всіляких надбавок за вислугу років, за ранг, тобто, ми самі більше платимо не за результат, а за те, що людина довго сидить на держслужбі. Це просто якась дурість. Давайте не будемо платити людям за те, що вони сидять, давайте платити за те, що вони роблять. Весь цей складний мікс з надбавок потрібно дерегулювати. Нарахування спростити. Все, що є номінально надбавкою, а по факту зарплатою - назвати зарплатою, і показувати це на сайтах робіт";

2) "Я дуже боюся таких шаблонів, типу, 30% премія, щоб керівник не міг ніяк впливати. Я в першу чергу хочу, щоб ми якимось чином співвідносилися з ринком оплати праці. Бо якщо, наприклад, ми наймаємо ІТ-шників, то на них є свій ринок оплати праці, так само як на юристів, фінансистів і тому подібне. І в кожному із цих ринків є свої підходи, як вони платять. Це не значить, що ми маємо плати так само, як платить ринок, і робити повну диверсифікацію, але ми маємо для початку принаймні співставитися. Нам потрібно зробити модель категоризації посад. Нам треба зрозуміти, що цей головний спеціаліст, цей економіст, цей юрист, а цей ІТ-шник, і порівнювати їх тоді з різними ринками. Бо на сьогодні це просто "головний спеціаліст", і ми не знаємо хто він, ми просто встановлюємо йому 9 тис. гривень окладу. З такою логікою ми не знайдемо хороших людей.";

3) "Ми збираємося зробити нормальну модель зарплат, вирівняти її, зробити більш прозорою і справедливою. Але люди, які хочуть заробити грошей, їм не треба йти на держслужбу, гроші треба заробляти в бізнесі, а в держслужбі можна реалізувати інші речі. "
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВс Ноя 24, 2019 10:04 pm

Сатурн пишет:
Manticore пишет:
В этом году постанову про оклады госслужащих пишет НАДС. Так что, инсайдерской инфы из минсоца можно не ждать ((

Ну зараз Стародубцев наваяє)) Цитати (із його інтервью):

1) "У нас зарплата дуже непрозора, докручується надбавками і стимулює не те, що треба. Базові правила HR говорять, що ви маєте платити людям за бажану поведінку. А у нас є купа всіляких надбавок за вислугу років, за ранг, тобто, ми самі більше платимо не за результат, а за те, що людина довго сидить на держслужбі. Це просто якась дурість. Давайте не будемо платити людям за те, що вони сидять, давайте платити за те, що вони роблять. Весь цей складний мікс з надбавок потрібно дерегулювати. Нарахування спростити. Все, що є номінально надбавкою, а по факту зарплатою - назвати зарплатою, і показувати це на сайтах робіт";

2) "Я дуже боюся таких шаблонів, типу, 30% премія, щоб керівник не міг ніяк впливати. Я в першу чергу хочу, щоб ми якимось чином співвідносилися з ринком оплати праці. Бо якщо, наприклад, ми наймаємо ІТ-шників, то на них є свій ринок оплати праці, так само як на юристів, фінансистів і тому подібне. І в кожному із цих ринків є свої підходи, як вони платять. Це не значить, що ми маємо плати так само, як платить ринок, і робити повну диверсифікацію, але ми маємо для початку принаймні співставитися. Нам потрібно зробити модель категоризації посад. Нам треба зрозуміти, що цей головний спеціаліст, цей економіст, цей юрист, а цей ІТ-шник, і порівнювати їх тоді з різними ринками. Бо на сьогодні це просто "головний спеціаліст", і ми не знаємо хто він, ми просто встановлюємо йому 9 тис. гривень окладу. З такою логікою ми не знайдемо хороших людей.";

3) "Ми збираємося зробити нормальну модель зарплат, вирівняти її, зробити більш прозорою і справедливою. Але люди, які хочуть заробити грошей, їм не треба йти на держслужбу, гроші треба заробляти в бізнесі, а в держслужбі можна реалізувати інші речі. "
Стенфорд не особо нам помогает))
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Сен 23, 2020 11:50 am

Проект постанови про оклади http://spo.fpsu.org.ua/images/2020/2482.pdf
Вернуться к началу Перейти вниз
коZак
коZак

Активист
Активист


Мужчина Сообщения : 107
Репутація : 126
Карма : 19
Дата регистрации : 2016-01-29

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Сен 23, 2020 2:55 pm

sann пишет:
Проект постанови про оклади http://spo.fpsu.org.ua/images/2020/2482.pdf
мдаааа... не густо
Neutral
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Сен 25, 2020 8:18 am

коZак пишет:
sann пишет:
Проект постанови про оклади http://spo.fpsu.org.ua/images/2020/2482.pdf
мдаааа... не густо
Neutral
Процентів 80 держслужбовців категорії В з 1 липня будуть отримувати доплату до мінімалки. Престижно tongue
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Сен 29, 2020 10:30 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
slavartem
slavartem

Читатель
Читатель


Мужчина Рак Сообщения : 22
Репутація : 23
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-10
Возраст : 42

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Сен 30, 2020 1:06 pm

dava пишет:
Не допустити «замороження» заробітної плати державних службовців!


Ну так а смысл их требований? "Тому, Профспілка рішуче вимагає наступне!!! ........і не менше двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлюється законопроєктом на 1 січня 2021 року в сумі 2270 грн.

Согласно проекта минимальный оклад специалиста - 4540,00 грн., что не меньше двух минимумов на 01.01.2021. Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Окт 01, 2020 12:02 am

если заморозят, то проект может так и остаться проектом Exclamation
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyЧт Окт 01, 2020 4:31 pm

Та какая разница, минималка вырастет на 1800 за год, а оклады на 200 Arrow
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПт Окт 09, 2020 9:04 pm

Кто в курсе, что за изменения сегодня приняли в Схему окладов?
п.4.26 порядка дня КМУ
https://www.kmu.gov.ua/meetings/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukrayini-08-10-2020
Підвищення рівня з/п - Страница 11 Screen14
Вернуться к началу Перейти вниз
drill2

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2014-07-23

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСб Окт 10, 2020 9:35 pm

skorpioshka25 пишет:
Кто в курсе, что за изменения сегодня приняли в Схему окладов?
п.4.26 порядка дня КМУ
https://www.kmu.gov.ua/meetings/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukrayini-08-10-2020
Підвищення рівня з/п - Страница 11 Screen14
Там же внизу есть ссылка на все их рассматриваемые проекты (п. 4.26)
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВс Окт 11, 2020 9:14 am

Спасибо большое)
С телефона заходила, не прокрутила до конца.
П.с. Да уж, феноменальные изменения, вот это мы шиковать начнем с такими окладами.
Вернуться к началу Перейти вниз
cxz

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2019-10-21

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Дек 02, 2020 9:40 am

c 1.12 изменился размер прожиточного минимума трудоспособних лиц. Кто знает планируют ли вносить изменения в ПКМУ № 15 по размеру оклада специалиста РДА? Или как всегда "очень задним числом" применим....
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Дек 02, 2020 9:47 am

cxz пишет:
c 1.12 изменился размер прожиточного минимума трудоспособних лиц. Кто знает планируют ли вносить изменения в ПКМУ № 15 по размеру оклада специалиста РДА? Или как всегда "очень задним числом" применим....
Оклад считается по состоянию на 1.01. То что они осенью докинули специалистам по сотне, это потому что минималка поднялась, а не прожиточный.
Вернуться к началу Перейти вниз
cxz

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2019-10-21

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyСр Дек 02, 2020 10:13 am

sann пишет:
cxz пишет:
c 1.12 изменился размер прожиточного минимума трудоспособних лиц. Кто знает планируют ли вносить изменения в ПКМУ № 15 по размеру оклада специалиста РДА? Или как всегда "очень задним числом" применим....
Оклад считается по состоянию на 1.01. То что они осенью докинули специалистам по сотне, это потому что минималка поднялась, а не прожиточный.

Ой ли? после изменений ст.51 ЗУ Про Держслужбу = "Мінімальний розмір посадового окладу у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення, не може бути менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом." речи о привязке на 01.01 нет теперь...
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Янв 04, 2021 10:11 pm

Какие новости по окладам? В судах 31 декабря попередили про істотні зміни, в части уменьшения окладов, т.к. оклады установлены по постанове КМУ №358, т.е. с 1 декабря в районах у В3 оклад 4540, у В2 - 4590, но не долго радовались, кадры говорят урезают до 4394 и 4440, но новой штатки ещё нет, боимся чтоб вообще не вернули до 4204 и 4250, т.к. у нас в схеме не суммы окладов, а коэффициенты.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyПн Янв 04, 2021 11:04 pm

З 1 січня 2021 діють оклади станом на 1 вересня 2020 року.
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Янв 05, 2021 10:03 am

sann пишет:
З 1 січня 2021 діють оклади станом на 1 вересня 2020 року.
26 статья не согласуется со статьей 7, согласно которой ПМ для определения окладов в госорганах 2102 грн., и вообще всё это противоречит Конституции.
В судах второй раз за последние 5 лет урезают оклады, не то что заморозили и не поднимают, а урезают!!! И так у некоторых подкатегорий оклады ниже, чем у таких же подкатегорий в других госорганах, а так ещё больше будет разница
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Янв 05, 2021 1:26 pm

skorpioshka25 пишет:
sann пишет:
З 1 січня 2021 діють оклади станом на 1 вересня 2020 року.
26 статья не согласуется со статьей 7,  согласно которой ПМ для определения окладов в госорганах 2102 грн., и вообще всё это противоречит Конституции.
В судах второй раз за последние 5 лет урезают оклады, не то что заморозили и не поднимают, а урезают!!! И так у некоторых подкатегорий оклады ниже, чем у таких же подкатегорий в других госорганах, а так ещё больше будет разница
А я памятаю як держслужбовці судів два роки підряд відстоювали своє право отримувати зарплати вищі, ніж у інших держслужбовців, тому що їм значно підвищили, а потім захотіли урівняти з усіма.
Вернуться к началу Перейти вниз
skorpioshka25

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 49
Репутація : 55
Карма : 4
Дата регистрации : 2016-09-27

Підвищення рівня з/п - Страница 11 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 11 EmptyВт Янв 05, 2021 3:09 pm

sann пишет:
skorpioshka25 пишет:
sann пишет:
З 1 січня 2021 діють оклади станом на 1 вересня 2020 року.
26 статья не согласуется со статьей 7,  согласно которой ПМ для определения окладов в госорганах 2102 грн., и вообще всё это противоречит Конституции.
В судах второй раз за последние 5 лет урезают оклады, не то что заморозили и не поднимают, а урезают!!! И так у некоторых подкатегорий оклады ниже, чем у таких же подкатегорий в других госорганах, а так ещё больше будет разница
А я памятаю як держслужбовці судів два роки підряд відстоювали своє право отримувати зарплати вищі, ніж у інших держслужбовців, тому що їм значно підвищили, а потім захотіли урівняти з усіма.
Успехом это не увенчалось, когда в 2016 урезали оклады в два раза, власть на себя взяла обязательство доплачивать до старого уровня надбавкой за интенсивность, аппарат клюнул на эту удочку и не было ни исков, ни особой волны сопротивления, но постепенно размер надбавки уменьшался, а в 2020 году в судах вообще голые оклады.
Почему другие госорганы молчат - вопрос, но упрекать сотрудников судов в том что они хотят достойной зарплаты, как-то неправильно.
К примеру, налоговики и таможня на особом счету благодаря Нефёдову и получают з/п согласно своих профильных законов, того же хотят и сотрудники судов.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Підвищення рівня з/п

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 11 из 12На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Следующий

 Похожие темы

-
» Пониження рівня з/п
» Підвищення тарифів
» Петиція про підвищення заробітної плати державним службовцям
» Петиція щодо підвищення посадових окладів працівникам суду, які є державними службовцями категорії В

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика