Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Проходження тестування на держслужбу

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3
АвторСообщение
Яна_Чернівці

Золотой страж
Золотой страж


Сообщения : 0
Репутація : 1
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-11-20

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyВс Ноя 20, 2016 5:25 pm

Первое сообщение в теме :

Якщо хтось вже проходив тестування, будь ласка, поділіться як можна скласти пробне тестування?
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
OVS

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-02-09
Возраст : 43

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСр Июл 12, 2017 10:39 am

2kusar пишет:
Але ж без випробувального узяти не можуть. А спецперевірку вже проходили?
Можуть взяти без випробувального. Закон зобовязує встановлювати випробувальний тільки тим, хто вперше заступає на дердслужбу, а для інших- це право органу призначенння, а не обовязок. Тому випробувальний на третій рік моєї держслужби- це смішно, тим більше 3 місяці. Спецперевірка була у 2013 році, а очищення влади у 2015.
Вернуться к началу Перейти вниз
matlarrr

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-14

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyПт Июл 14, 2017 3:18 pm

Підкажіть, на якому ресурсі можно купити тести з відповідями??
Вернуться к началу Перейти вниз
matlarrr

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-14

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСр Июл 19, 2017 12:05 pm

Спасибо! Мне понравилось
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСр Июл 19, 2017 2:52 pm

колеги, це що нові вже питання на тести?
Вернуться к началу Перейти вниз
Daniil

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 3
Карма : -1
Дата регистрации : 2017-06-09
Возраст : 46

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСр Июл 19, 2017 3:16 pm

bayan1986 пишет:
колеги, це що нові вже питання на тести?
Так з 3 липня тепер 709 питань
Вернуться к началу Перейти вниз
Тетяна Сергіївна

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-19

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСр Июл 19, 2017 10:43 pm

Де знайти пробне тестування?))
Вернуться к началу Перейти вниз
sofima

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyПн Июл 24, 2017 11:13 am

кто может подсказать как проходит собеседование, о чем могут спрашивать такие вопросі возникли в связи с тем что пройти тест на знание законов легко а собеседование мне не даються
Вернуться к началу Перейти вниз
Daniil

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 3
Карма : -1
Дата регистрации : 2017-06-09
Возраст : 46

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyПн Июл 24, 2017 11:22 am

sofima пишет:
кто может подсказать как проходит собеседование, о чем могут спрашивать такие вопросі возникли в связи с тем что пройти тест на знание законов легко а собеседование мне не даються
учите должностные обязанности и законодательство которое регулирует деятельность непосредственно по ваше должности, все есть в объявлении конкурса
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyСб Авг 12, 2017 2:16 pm

я попереджав
Вернуться к началу Перейти вниз
OVS

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-02-09
Возраст : 43

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyВс Авг 20, 2017 3:40 pm

sofima пишет:
кто может подсказать как проходит собеседование, о чем могут спрашивать такие вопросі возникли в связи с тем что пройти тест на знание законов легко а собеседование мне не даються
Вам же говорили, до співбесіда проходить суб'єктивно і ніхто вам не відповість, як буде конкретно у вашому випадку. Закон не регламентує ні кількість питань, ні тривалість співбесіди. Захочуть завалити, щоб прийняти своїх - завалять. Знаю такі випадки. Так, що комусь 20 хвилин допиту, як мені, а комусь " де раніше працювали?".
Вернуться к началу Перейти вниз
Dmitriy N.

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 3
Карма : 1
Дата регистрации : 2018-07-19

Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 3 EmptyЧт Июл 19, 2018 8:29 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Проходження тестування на держслужбу

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 3 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3

 Похожие темы

-
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Загальні питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика