Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 виведення поза штат держслужбовця

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
ЛОРКА

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-04-19

виведення поза штат держслужбовця Empty
СообщениеТема: виведення поза штат держслужбовця   виведення поза штат держслужбовця EmptyВт Апр 19, 2016 8:06 pm

доброго вечора, може хтось порадить що робити? знаходжусь в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років. наше управління реорганізується шляхом злиття з іншими контролюючими органами в єдину структуру.  2 декретницям немає місця в новій  структурі, тому нас виводять поза штат, а інші всі переходять їм є місця. а нам декретницям нема, а мені через 2 місяці вже виходити з декрету. що робити?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

виведення поза штат держслужбовця Empty
СообщениеТема: Re: виведення поза штат держслужбовця   виведення поза штат держслужбовця EmptyВт Апр 19, 2016 8:34 pm

Я не зовсім розумію поняття "виведення поза штат", але на скільки знаю при реорганізації декретниці підлягають першочерговому переведенню.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

виведення поза штат держслужбовця Empty
СообщениеТема: Re: виведення поза штат держслужбовця   виведення поза штат держслужбовця EmptyВт Апр 19, 2016 8:43 pm

Почитайте, може стане у нагоді:

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Вернуться к началу Перейти вниз
Tess
Tess

Местный
Местный


Сообщения : 44
Репутація : 69
Карма : 23
Дата регистрации : 2014-12-22

виведення поза штат держслужбовця Empty
СообщениеТема: Re: виведення поза штат держслужбовця   виведення поза штат держслужбовця EmptyСр Ноя 02, 2016 12:45 am

Максим пишет:
Я не зовсім розумію поняття "виведення поза штат", але на скільки знаю при реорганізації декретниці підлягають першочерговому переведенню.

Выведение за штат обычно нужно когда человек достиг 65 лет / сокращено количество должностей (например, заместителей руководителя) / человек хочет подработать на стороне.
При этом, внештатные сотрудники, как правило, получают больше штатных. Например, внештатный сис.админ, работающий 2 дня в неделю, получает в полтора раза больше, чем штатный, работающий все 5 дней.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

виведення поза штат держслужбовця

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Скорочення держслужбовців
» Мотивація держслужбовця
» Присвоєння рангів
» Спорт у житті держслужбовця
» Не можу влаштуватись на посаду держслужбовця

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Скорочення/Люстрація/Атестація-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика