Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПт Сен 04, 2015 8:56 am

Первое сообщение в теме :

Президент Украины Петр Порошенко подписал Указ, которым утвердил порядок рассмотрения электронных петиций, адресованных Президенту Украины и дал старт работе соответствующего сайта.

https://petition.president.gov.ua

Для рассмотрения петиции нужно будет собрать 25 тысяч подписей граждан в течение трех месяцев.

Предлагаю создать петицию поднятия зарплат держслужбовцям.
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСр Окт 07, 2015 3:44 pm

Я з радістю підтримала-би петицію, проте мої намагання довести сайту що "я не робот" закінчуються невдачою.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСр Окт 07, 2015 3:59 pm

marina.bova пишет:
Я з радістю підтримала-би петицію, проте мої намагання довести сайту що "я не робот" закінчуються невдачою.

Значить Ви робот)))
П.С. Було таке кіно: "Я робот". Це не про Вас?)))
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСр Окт 07, 2015 4:51 pm

Like a Star @ heaven
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyЧт Окт 08, 2015 2:22 pm

Пошло рассеивание голосов....
Нам на работу сверху прислали письмо с просьбой поддержать петицию «Достойна заробітна плата державним службовцям».
Может в сумме все петиции по "достойній заробітній платні державним службовцям" и наберут 25 тыс. голосов, но по отдельности вряд ли.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyЧт Окт 08, 2015 4:59 pm

marina.bova пишет:
Я з радістю підтримала-би петицію, проте мої намагання довести сайту що "я не робот" закінчуються невдачою.

Спробуєте з іншого комп'ютера.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПн Окт 12, 2015 1:41 pm

До речі ось ця петиція лідирує серед петицій щодо зарплат держслужбовцям

Текст
Цитата :
Прив'язати зарплату державних службовців та депутатів до середньої в Україні як показника ефективності їхньої роботи
Навіть такий варіант для нас непоганий...
Вернуться к началу Перейти вниз
Анна55555

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-03-27

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Підтримай електронну петицію «Достойна заробітна плата державним службовцям»    Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyВт Окт 20, 2015 8:29 pm

Підтримай електронну петицію «Достойна заробітна плата державним службовцям»
Шановні колеги!
Просимо виділити кілька хвилин Вашого часу та прийняти участь у зборі підписів для підтримки петиції «Достойна заробітна плата державним службовцям».
Чернігівський обласний місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація казначеїв України» зареєстрував електронну петицію до Президента України стосовно внесення змін у діючі нормативно-правові акти щодо умов оплати праці державних службовців.
Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш, як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.
Для кожного голосуючого - це пара хвилин, для сотень тисяч людей - це гідна заробітна плата!
1. Зайди на сайт електронних петицій до Президента України https://petition.president.gov.ua та зареєструйся
2. Зайди на свою електронну поштову скриньку, зазначену у формі реєстрації та перейди за посиланням, яке надійшло Вам у листі для авторизації.
3. Клацни на клавішу «Підтримати електронну петицію» за посиланням
https://petition.president.gov.ua/petition/12932
Вернуться к началу Перейти вниз
Олімпіада

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-11-03

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Підтримайте петицію Про оплату праці в органах місцевого самоврядування   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyВт Ноя 03, 2015 12:12 pm

Шановні держслужбовці! Дуже прошу підтримати електронну петицію Про оплату праці в органах місцевого самоврядування. Перейдіть, буд-ласка по ссилці та підтримайте!!! Дякую всім небайдужим!!
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyВт Ноя 03, 2015 1:08 pm

попередній пост/тема вже переміщена у відповідну тему.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСр Ноя 04, 2015 1:24 pm

Таке ось повідомлення:
У зв'язку з неодноразовими спробами технічного втручання в роботу сайту електронних петицій система переведена в режим перегляду.
Триває оновлення з метою введення та забезпечення додаткової верифікації користувачів. Вибачте за тимчасові незручності. У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за адресою support.petition@apu.gov.ua


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПн Ноя 09, 2015 5:23 pm

Из серии "Солдат Sleep - служба идет"

Ні, ну звичайно молодці - голосування зупинили, а відведені для голосування дні так і спливають. Оце і є справжній E-government. На жаль.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПт Ноя 13, 2015 3:07 pm

Ну все. Бобік здох.

Тепер підписана (така, що набрала 25 тис.голосів) петиція буде з'являтися раз в ... місяць, а то і рідше. АПУ ускладнила процедуру ідентифікації на сайті петицій (навіть для вже зареєстрованих і не помічених у "непорядності"). І ці санкції застосували саме до українців pirat , бо 89% трафіку сайту петицій – користувачі з України, 5% – з РФ, 1% – Кенії.

Тепер або номер картки приват/ощад банку, або ідентифікаційний код. cyclops Невже вони сподіваються, що будуть люди, які готові не анонімно, ще й вказавши такі данні про себе (на сайті де можливе накручування голосів і т.д.), голосувати за, наприклад, критичні до влади петиції? І це після 70 років Совка і репресій? Exclamation Питання, як на мене, риторичні. А может Вам еще и ключ от квартиры, где деньги лежат?

До речі, ООН визнала анонімність в інтернеті правом людини. What a Face

До речі 2, дні, що "скручувалися" за час простою сайту петицій, ніхто назад не відкрутив.

До речі 3, виявляється наші смайлики таки можна використовувати.

До речі 4, так, я не кремлівський бот.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПт Ноя 13, 2015 4:38 pm

До речі 5, тему можна закривать.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyПт Ноя 13, 2015 7:17 pm

Я майже і не надіявся, але це просто якесь уже бл...ство.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСб Ноя 14, 2015 2:56 pm

Що можна сказати - бюрократи перемогли Шимківа. Управління звернень АПУ не захотіло працювати додатково))) Я думаю петицій тепер не буде взагалі. А що ви хотіли? ми ж не демократична країна, а якійсь гондурас) Я в петиції не вірив із самого початку. Не реально у нашій країні цим шляхом впливати на владу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям   Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям - Страница 2 EmptyСб Ноя 14, 2015 5:47 pm

Так прикол в том, что все уже заболели этими петициями. В закон про звернення внести изменения. Держорганы заставляют создавать подобие петиций на своих офсайтах.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

 Похожие темы

-
» Петиція щодо підвищення посадових окладів працівникам суду, які є державними службовцями категорії В
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Інагурація президента
» Підвищення рівня з/п
» Електонні петиції до Президента

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Флудилка :: Флудилка-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика