Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Підвищення рівня з/п

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Следующий
АвторСообщение
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Авг 11, 2014 12:50 pm

Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Окт 06, 2015 4:51 pm

Голова Національної ради з питань антикорупційної політики Мустафа Джемілєв виступив за підвищення заробітних плат держслужбовцям. Про це він сказав під час брифінгу, передає УНН.

"Якщо людина отримує 2,5 - 4 тис. грн як можна очікувати від неї чесної роботи, адже вона не може прогодувати свою родину. Тому було поставлено питання про те, що... для робітників тієї сфери, де більш за все корупції якось піднімати заробітну плату",- зазначив М.Джемілєв.
У той же час він відзначив, що ця ситуація певним чином є замкненим колом, адже коштів в бюджеті на підвищення зарплат.

"Але однозначно, що 3 або 5 тис. грн - це недостатньо, особливо якщо у тебе немає квартири...Тому не забезпечивши людей адекватною зарплатою, очікувати, що вони будуть чесно працювати не доводиться, так що треба шукати (кошти - ред.)",- сказав М.Джемілєв.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Окт 07, 2015 2:36 pm

Vlad пишет:
коллеги, растолкуйте мне вот это пожалуйста:

Закон от 17.09.2015 № 704-VIII Стаття 33. Дозволити органам влади здійснювати підвищення заробітної плати понад розміри, визначені відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 1 вересня 2015 року та можливостей, наданих статтею 101 Бюджетного кодексу України.

Стаття 101. Міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами.

Вот например на теме Алина пишет:

"Это значит что местные власти могут направить средства с местных бюджетов на повышение зарплаты например сотрудникам РДА (которые финансируются за счет госбюджета).
Раньше финансирование из двух бюджетов считалось серьёзным нарушением бюджетного законодательства."


Коллеги, серьёзный вопрос, прошу внимания...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Окт 07, 2015 3:47 pm

Vlad пишет:
Vlad пишет:
коллеги, растолкуйте мне вот это пожалуйста:

Закон от 17.09.2015 № 704-VIII Стаття 33. Дозволити органам влади здійснювати підвищення заробітної плати понад розміри, визначені відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 1 вересня 2015 року та можливостей, наданих статтею 101 Бюджетного кодексу України.

Стаття 101. Міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами.

Вот например на теме Алина пишет:

"Это значит что местные власти могут направить средства с местных бюджетов на повышение зарплаты например сотрудникам РДА (которые финансируются за счет госбюджета).
Раньше финансирование из двух бюджетов считалось серьёзным нарушением бюджетного законодательства."


Коллеги, серьёзный вопрос, прошу внимания...

- Алин, т.е. не только для городских/поселковых и сельсоветов... Я так понимаю решением сессии выделяются доп. финансирование?

"Да. Это новая мулька у наших властьимущих. Но они наверное не понимают или не хотят понимать, что местные власти живут по принципу ты мне - я тебе, а это все очень плохо пахнет. Лучше б они перевели большинство орагнов на финансирование из местных бюджетов, поддерживая их субвенциями из госбюджета, но никак не наоборот."
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Окт 07, 2015 4:15 pm


Підтримаймо електронну петицію щодо «Справедливої та конкурентоспроможної системи оплати праці на державній службі»!

Шановні державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування та члени ваших родин!
Шановні члени Профспілки працівників державних установ України!

Просимо вас приділити кілька хвилин та зробити свій внесок у боротьбу за свої права, підписавши петицію «Справедлива та конкурентоспроможна система оплати праці на державній службі».
ЦК профспілки зареєстрував електронну петицію до Президента України стосовно вирішення питання оплати праці державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування через встановлення не пізніше ніж з січня 2016 року розміру мінімального посадового окладу на найнижчій посаді державного службовця та службовця органу місцевого самоврядування на рівні не менше двох розмірів мінімальної заробітної плати.
Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.
Для кожного голосуючого – це пара хвилин,
для тисяч людей – це гідна заробітна плата!
Що треба зробити, щоб проголосувати?
1. Зайти на сайт електронних петицій до Президента України https://petition.president.gov.ua та зареєструватися (ввести свої П.І.П/б та персональну електронну адресу).
2. Зайти на свою пошту, зазначену у формі реєстрації, та перейти за посиланням, яке прийде у листі для авторизації.
3. Клацнути на клавішу «Підтримати електронну петицію» за посиланням петиція
4. Відправити цей лист у свої первинні профспілкові організації, колегам, друзям та знайомим.
1 жовтня 2015 року
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Окт 07, 2015 4:21 pm

Vlad пишет:
Vlad пишет:
Vlad пишет:
коллеги, растолкуйте мне вот это пожалуйста:

Закон от 17.09.2015 № 704-VIII Стаття 33. Дозволити органам влади здійснювати підвищення заробітної плати понад розміри, визначені відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, за рахунок та в межах власних коштів з урахуванням прийнятих рішень станом на 1 вересня 2015 року та можливостей, наданих статтею 101 Бюджетного кодексу України.

Стаття 101. Міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами.

Вот например на теме Алина пишет:

"Это значит что местные власти могут направить средства с местных бюджетов на повышение зарплаты например сотрудникам РДА (которые финансируются за счет госбюджета).
Раньше финансирование из двух бюджетов считалось серьёзным нарушением бюджетного законодательства."


Коллеги, серьёзный вопрос, прошу внимания...

- Алин, т.е. не только для городских/поселковых и сельсоветов... Я так понимаю решением сессии выделяются доп. финансирование?

"Да. Это новая мулька у наших властьимущих. Но они наверное не понимают или не хотят понимать, что местные власти живут по принципу ты мне - я тебе, а это все очень плохо пахнет. Лучше б они перевели большинство орагнов на финансирование из местных бюджетов, поддерживая их субвенциями из госбюджета, но никак не наоборот."

- Алин, меня смушает этот перл: ...з урахуванням прийнятих рішень станом на 1 вересня 2015 року... Что это значит?

Алина: "Это значит, что перед тем,как давать субвенцию на повышение зарплат, улучшение материально-технической базы и т.д, нужно учесть профинансированы ли все программы(отданы ли все субвенции) принятые решениями предыдущих сесий до 01.09.2015 г. Т.е. сделать анализ хватает ли денег."
Вернуться к началу Перейти вниз
Sergei

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 2
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-15

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 8:30 am

Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 2:54 pm

Sergei пишет:
Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad


Щось я запутався, за жовтень ЗП ще не було, а як я знаю що МЗП буде в жовтні, а в мене така ситуація: З 1 вересня підняли ранг з 12 до 11 і зняли всю індексацію в розмірі майже 600 грн, чудова в нас держава правда, працюєш на неї 3 роки щоб добавили до з/п 11.50 грн., а зняли 600 Shocked
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 4:45 pm

bayan_teplyk пишет:
Sergei пишет:
Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad


Щось я запутався, за жовтень ЗП ще не було, а як я знаю що МЗП буде в жовтні, а в мене така ситуація: З 1 вересня підняли ранг з 12 до 11 і зняли всю індексацію в розмірі майже 600 грн, чудова в нас держава правда, працюєш на неї 3 роки щоб добавили до з/п 11.50 грн., а зняли 600 Shocked
Такого не может быть в принципе.
Индексацию в 600 грн могу снять только в том случае, если з/п поднялась на 600 грн или выше. В другом случае текущая индексация уменьшается на сумму поднятия з/п и становится фиксированная. Можешь в личное сообщение мне написать какая сумма з/п у тебя была до повышения в августе и я тебе высчитаю правильную сумму з/п за сентябрь и какая у тебя будет индексация по закону, а не то, что насчитали с потолка ваши бухгалтера.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 5:49 pm

Македонский пишет:
bayan_teplyk пишет:
Sergei пишет:
Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad


Щось я запутався, за жовтень ЗП ще не було, а як я знаю що МЗП буде в жовтні, а в мене така ситуація: З 1 вересня підняли ранг з 12 до 11 і зняли всю індексацію в розмірі майже 600 грн, чудова в нас держава правда, працюєш на неї 3 роки щоб добавили до з/п 11.50 грн., а зняли 600 Shocked
Такого не может быть в принципе.
Индексацию в 600 грн могу снять только в том случае, если з/п поднялась на 600 грн или выше. В другом случае текущая индексация уменьшается на сумму поднятия з/п и становится фиксированная. Можешь в личное сообщение мне написать какая сумма з/п у тебя была до повышения в августе и я тебе высчитаю правильную сумму з/п за сентябрь и какая у тебя будет индексация по закону, а не то, что насчитали с потолка ваши бухгалтера.
А можеш тут розписати, а то в мене аналогічна ситуація, як і у колеги...
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 7:01 pm

Могу и тут.
Но мне нужны данные.
Оклад, ранг, выслуга, надбавка - и остальные основные составляющие з/п за август (например за секретность) и что вам насчитали в сентябре после поднятия мин.зп и мин. прожиточного минимума.
Какой базовый месяц (в бухгалтерии должны знать), и соответственно какая индексация была за август и что насчитали за сентябрь.
Если не хотите данные светить на форуме - пишите в личное сообщение.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 8:23 pm

Македонский пишет:
bayan_teplyk пишет:
Sergei пишет:
Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad


Щось я запутався, за жовтень ЗП ще не було, а як я знаю що МЗП буде в жовтні, а в мене така ситуація: З 1 вересня підняли ранг з 12 до 11 і зняли всю індексацію в розмірі майже 600 грн, чудова в нас держава правда, працюєш на неї 3 роки щоб добавили до з/п 11.50 грн., а зняли 600 Shocked
Такого не может быть в принципе.
Индексацию в 600 грн могу снять только в том случае, если з/п поднялась на 600 грн или выше. В другом случае текущая индексация уменьшается на сумму поднятия з/п и становится фиксированная. Можешь в личное сообщение мне написать какая сумма з/п у тебя была до повышения в августе и я тебе высчитаю правильную сумму з/п за сентябрь и какая у тебя будет индексация по закону, а не то, что насчитали с потолка ваши бухгалтера.

Може бути, ще й як
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 8:29 pm

Македонский пишет:
bayan_teplyk пишет:
Sergei пишет:
Доброго дня всім!
Розкажу, яка ситуація в нас склалася по фонду оплати праці по РДА.
Збільшили фонд оплати праці на 4% (без врахування видатків на соцзахист згідно постанови), це при тому, що МЗП виросла на 13%. В серпні поточного року в нас зменшили асигнування на 2,85% і у жовтні підняли на 4%, реальний ріст складає 1,15%. Смішно. Sad Sad Sad


Щось я запутався, за жовтень ЗП ще не було, а як я знаю що МЗП буде в жовтні, а в мене така ситуація: З 1 вересня підняли ранг з 12 до 11 і зняли всю індексацію в розмірі майже 600 грн, чудова в нас держава правда, працюєш на неї 3 роки щоб добавили до з/п 11.50 грн., а зняли 600 Shocked
Такого не может быть в принципе.
Индексацию в 600 грн могу снять только в том случае, если з/п поднялась на 600 грн или выше. В другом случае текущая индексация уменьшается на сумму поднятия з/п и становится фиксированная. Можешь в личное сообщение мне написать какая сумма з/п у тебя была до повышения в августе и я тебе высчитаю правильную сумму з/п за сентябрь и какая у тебя будет индексация по закону, а не то, что насчитали с потолка ваши бухгалтера.

не знаю як в лічку писати, оклад, мін з/п + вислуга 10% + 12 ранг+ індекс, на руки отримував 1900, після підняття рангу до 11 отримав 1400, бухгалтер сказала що в тебе піднялася з/п і індекс згорає, чекай 3 місяці, потім індекс знову буде набиратись
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Окт 10, 2015 9:53 pm

bayan_teplyk пишет:

не знаю як в лічку писати, оклад, мін з/п + вислуга 10% + 12 ранг+ індекс, на руки отримував 1900, після підняття рангу до 11 отримав 1400, бухгалтер сказала що в тебе піднялася з/п і індекс згорає, чекай 3 місяці, потім індекс знову буде набиратись
По вашему бухгалтеру тюрьма плачет.
Такой бред по з/п насчитать, это от большого ума наверно.
Ну а теперь к конкретике.
Примем за основу базовый месяц декабрь 2013, в котором был поднят минимальный оклад и так же примем за основу то, что после 2013 года доход из основных составляющих зарплаты не менялся. (если менялся, то расчет возможно немного будет изменен)
Так же удивлен, что нет никакой надбавки. Может вы не написали, но пока посчитаем без нее.

Итак зарплата в августе:
1218+121.8(1218*10%)+60(ранг)+912.28(текущая индексация)=2312.08 грн

Было бы до повышения в сентябре из основных составляющих:
1218+121.8(1218*10%)+60(ранг)=1399.8 грн
Стало в сентябре после повышения:
1378+137.8(1378*10%)+70(ранг)=1585.8 грн.
Повышение составило: 1585,8-1399,8=186 грн.
Текущая индексация в сентябре могла составлять 1032.12 грн (1378*74.9%).
Фиксированная в сентябре (и в дальнейшем) становится : 1032.12-186=846.12 грн.
Полная зарплата в сентябре составит:
1378+137.8(1378*10%)+70(ранг)+846.12(ф.инд)=2431.92 грн.
Отличная от этой суммы ваша зарплата в сентябре это нездоровая фантазия вашего бухгалтера. И это грозит к тому же большим штрафом.
Единственное в чем прав ваш бухгалтер, так это в том, что базовым месяцем становится сентябрь 2015г. и текущая индексация вам может быть выплачена через 3 месяца. При этом фиксированная в сумме 846.12 грн продолжает насчитываться и добавляться к вашей зарплате.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВс Окт 11, 2015 10:31 am

Македонский пишет:
bayan_teplyk пишет:

не знаю як в лічку писати, оклад, мін з/п + вислуга 10% + 12 ранг+ індекс, на руки отримував 1900, після підняття рангу до 11 отримав 1400, бухгалтер сказала що в тебе піднялася з/п і індекс згорає, чекай 3 місяці, потім індекс знову буде набиратись
По вашему бухгалтеру тюрьма плачет.
Такой бред по з/п насчитать, это от большого ума наверно.
Ну а теперь к конкретике.
Примем за основу базовый месяц декабрь 2013, в котором был поднят минимальный оклад и так же примем за основу то, что после 2013 года доход из основных составляющих зарплаты не менялся. (если менялся, то расчет возможно немного будет изменен)
Так же удивлен, что нет никакой надбавки. Может вы не написали, но пока посчитаем без нее.

Итак зарплата в августе:
1218+121.8(1218*10%)+60(ранг)+912.28(текущая индексация)=2312.08 грн

Было бы до повышения в сентябре из основных составляющих:
1218+121.8(1218*10%)+60(ранг)=1399.8 грн
Стало в сентябре после повышения:
1378+137.8(1378*10%)+70(ранг)=1585.8 грн.
Повышение составило: 1585,8-1399,8=186 грн.
Текущая индексация в сентябре могла составлять 1032.12 грн (1378*74.9%).
Фиксированная в сентябре (и в дальнейшем) становится : 1032.12-186=846.12 грн.
Полная зарплата в сентябре составит:
1378+137.8(1378*10%)+70(ранг)+846.12(ф.инд)=2431.92 грн.
Отличная от этой суммы ваша зарплата в сентябре это нездоровая фантазия вашего бухгалтера. И это грозит к тому же большим штрафом.
Единственное в чем прав ваш бухгалтер, так это в том, что базовым месяцем становится сентябрь 2015г. и текущая индексация вам может быть выплачена через 3 месяца. При этом фиксированная в сумме 846.12 грн продолжает насчитываться и добавляться к вашей зарплате.

наша бухгалтерія це взагалі окрема тема, навіть шеф хоче її позбутися, але ніхто на таку зарплату не хоче йти працювати, ось і терпимо, а ще була одна історія коли вони з колишнім головою рда профукали індексацію в 2012 році всіх працівників апарату рда, навіть анекдот ходив по області, що не зробіть так як у нас в районі
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВс Окт 11, 2015 11:44 am

саме цікаве що я подібне також чув: при піднятті рангу - знімали індексацію
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВс Окт 11, 2015 12:24 pm

Ну в принципе бухгалтер имеет право снять по своему усмотрению индексацию, не доплатить премию, не учитывать ранг, насчитать пол ставки или вообще в конечном итоге выплатить вам 1 гривню. Ну вот так ему захотелось...
Но подача заявления в суд или ближайшая проверка КРУ так же имеет право выставить бухгалтеру один штраф, потом другой, а потом по решению суда дать от 3 до 5. Так что бухгалтер сам кузнец своего счастья.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВс Окт 11, 2015 12:53 pm

будемо мати на увазі) Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
tayaki

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 29
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-18

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Окт 15, 2015 12:27 pm

Ось посилання на статтю у Судово-юридичній газеті, де досить докладно висвітлено ситуацію щодо заробітної плати державних службовців-працівників суду.
http://sud.ua/newspaper/2015/10/12/81974-povishenie-ili-ponizhenie-zarplat-rabotnikov-sydov/print
До речі, не розумію, чому забрали щомісячну премію, адже 268 постанова КМУ передбачає встановлення щомісячної премії у розмірі не менше 10% від окладу.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Ноя 09, 2015 4:34 pm

У понеділок, 9 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Верховним представником Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики - Віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні.
...
Окремо під час бесіди йшлося про заходи на підтримку внутрішніх реформ в України. Зокрема, було обговорено ініціативу створення фонду для підвищення виплат для українських посадовців та держслужбовців, про що нещодавно йшлося в листі Арсенія Яценюка Президенту Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру. «Це – один із вагомих засобів подолання корупції в системі державної влади», - зазначив  Прем'єр-міністр.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПт Ноя 13, 2015 1:22 pm

"Уряд планує протягом найближчих тижнів подати до Верховної ради України пакет законів, що дозволить ухвалити державний бюджет України на 2016 рік, який побудований на новій податковій базі і одночасно забезпечить значне зниження державних витрат, в тому числі за рахунок проведення структурних реформ у багатьох галузях бюджету", - заявила Яресько.

Якось не дуже оптимістично. Навіть у порівнянні із внесено-відкликаним законопроектом про держбюджет на 2016 рік. На кому, як не на держслужбовцях-кровопивцях, значно знижувати державні витрати?
Вернуться к началу Перейти вниз
Nickrv

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 13
Репутація : 14
Карма : 1
Дата регистрации : 2015-01-06

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Ноя 19, 2015 4:07 pm

Повышение зарплат украинским госслужащим зависит от реформ - ЕС
19.11.2015 15:43
Еврокомиссар Йоханнес Хан заявляет, что ЕС будет финансировать повышение зарплат украинским госслужащим после реформирования госслужбы

Йоханнес Хан
Европейский союз будет финансировать повышение зарплат украинским госслужащим после реформирования госслужбы. Об этом заявил еврокомиссар по вопросам расширения и европейской политики соседства Йоханнес Хан в интервью УП.
"ЕС не выделит средства на повышение зарплат, пока не будет концепции реформы госслужбы, так как необходимо изменить качество ее работы в некоторых секторах... Украинская власть должна, наконец, понять это! Пока в Киеве это не поймут, мы не достигнем цели. Нам нужна конкретика, которой сейчас не хватает", - сказал Хан.
Напомним, что выполнение Соглашения об ассоциации Украины с ЕС требует ряда реформ, которые направлены на улучшение управления страной и внедрение европейских стандартов в Украине. Премьер-министр Арсений Яценюк ранее сообщил, что обратился к Европейской комиссии с просьбой помочь в формировании фонда заработной платы государственных служащих. По его словам, побороть коррупцию и привлечь профессиональных людей на госслужбу невозможно.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Ноя 24, 2015 4:34 pm

Слова...слова... А когда действия начнутся?
Вернуться к началу Перейти вниз
Mikl

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 16
Репутація : 23
Карма : 5
Дата регистрации : 2014-10-06

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Ноя 25, 2015 2:33 pm

Парадокси з оплатою праці в секторі державного управління
Напередодні розгляду Парламентом законопроекту про державну службу (реєстр.№2490) варто звернути увагу на тенденції законодавчого регулювання оплати праці в сфері державного управління.
Приведемо приклади нелогічності державної політики щодо заробітних плат у державному управлінні.
До 2014 року логіка визначення посадових окладів політичного керівництва держави була зрозумілою. Заробітна плата Президента України встановлена у розмірі 140 відсотків заробітної плати Прем’єр-міністра України, посадовий оклад якого становить 20 мінімальних заробітних плат...
...Ситуація, коли посадові оклади керівників державних органів та керівників структурних підрозділів цих органів значно перевищують посадовий оклад Президента України і коли посадові оклади начальників відділів в державних органах та їх заступників перевищують посадовий оклад ПМУ, а посадовий оклад прокурора місцевої прокуратури більший за посадовий оклад судді місцевого суду, пошук логіки в системі формування посадових окладів втрачає зміст...

Повний АНАЛІЗ Ex-ante щодо оплати праці у сфері державного управління можна переглянути на сайті Інституту аналізу політики та стратегій.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Ноя 26, 2015 9:31 pm

Нужно значительно сократить размер госаппарата — Яресько

подробнее

Гоп-компания долго думала где взять бабки и придумала. Скорее всего, сократят, а бабки заберут в бюджет
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Дек 21, 2015 1:10 pm

Колеги, а як Ви думаєте (ну а якщо впевнено знаєте, то ще краще), якщо таки скасують ЄСВ (для нас - 6,2%) з 01.01.16р., то чи підніметься наша зарплата? І на скільки?
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Дек 21, 2015 5:55 pm

Підніметься, якщо ніякого нового податку не видумають, на 3.1%.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Дек 22, 2015 6:08 am

Дякую. А чому саме на цей відсоток? Збираються, нібито, не тільки зрівняти наш ЄСВ із звичайними бюджетниками, а скасувати його (ЄСВ) взагалі для всіх.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Дек 22, 2015 7:22 am

Сказати і зробити, різні речі.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Дек 22, 2015 8:16 am

ЄСВ буде включений в податок на доходи, з 15% підніметься до 18% або 20%, залежно від розміру доходів.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Дек 22, 2015 9:40 am

У нас ЄСВ не 6,2, а 6,1%. А в мене зарплата виросте не на 3,1, а на 4,1, бо я ще із профспілки вихожу)))
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Янв 21, 2016 1:26 pm

Депутат запропонував парламенту підвищити у 2016 році мінімальну заробітну до 2591 гривень
21.01.16


Депутат запропонував парламенту підвищити у 2016 році мінімальну заробітну плату з 1378 грн. (як це визначено Законом про держбюджет-2016) до 2591 гривень. Погодинна ж зарплата у даному випадку повинна становити 15,42 грн., а не 8,29 грн.


З такою ініціативою виступив народний депутат Валерій Писаренко, який 20 січня зареєстрував у ВР законопроект №3785 “Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо приведення його норм до вимог Конституції України”, текст якого є у розпорядженні “ЗіБ”.

Також депутат пропонує збільшити і розмірипрожиткового мінімуму, зокрема, такий мінімум на одну особу він визначає у сумі 2487 грн. (зараз - 1330 грн., планується збільшити до 1496 грн. з 1 грудня 2016 р.), а для основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком до 6 років – 2401 грн., дітей віком від 6 до 18 років – 2930 грн., працездатних осіб – 2591 грн., осіб, які втратили працездатність, – 2052 гривні. Прожитковий мінімум відповідно до проекту В.Писаренка також підлягає індексації, що в Законі про державний бюджет на 2016 рік не передбачено.

Вищевказані суми депутат пояснює офіційною інформацією Мінсоцполітики, яке визначило фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах листопада 2015 р. Розміри прожиткового мінімуму депутат визначив на основі цих даних. Окрім того, депутат пропонує виключити із Закону про держбюджет-2016 низку положень стосовно: - розміру державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, який у 2016 р. не може бути більше 75% рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї. - заходів з модернізації мережі професійно-технічних навчальних закладів; - "ручного" управління Кабміну стосовно виплат, передбачених законами України пільг та компенсацій певним категоріям населення.

Так, депутат пропонує виключити із Закону про держбюджет-2016 норму наступного змісту: "Установити, що норми і положення низки законів застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів та бюджету Фонду соціального страхування України".
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСб Янв 23, 2016 2:03 pm

Підвищення рівня з/п - Страница 6 1453549049755605
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПт Фев 05, 2016 11:45 am

Обіцяного прем’єрського дива із збільшення заробітної плати так і не сталося Держслужбовці не зможуть її отримати навіть на рівні минулого року.

...

«Органи місцевого самоврядування фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. Усе залежить від відповідних сесій рад. Свої доходи вони можуть вирівняти більшим розміром надбавки чи премій. А вже органи державної виконавчої влади – ніяким чином, – заявляє Ярослава Ульванська. – Таке «підвищення» зарплат відчують на собі в першу чергу державні службовці нижчого рангу. Головний спеціаліст управління праці – ревізор на руки чистими отримує 1220 гривень. Навіть двірники та прибиральниці отримують значно вищу заробітну плату».


статья полностью...
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВс Фев 07, 2016 11:13 am

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.
Міністр вимагає чітких строків для створення зарплатного фонду
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Фев 08, 2016 6:55 am

Ну-ну. Десь раніше я викладав пост одного з заступників Пивоварського, який боровся з Мінфіном за суттєве збільшення фонду оплати праці. Тоді у них не вийшло...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Фев 08, 2016 9:13 am

LEXXX пишет:
Ну-ну. Десь раніше я викладав пост одного з заступників Пивоварського, який боровся з Мінфіном за суттєве збільшення фонду оплати праці. Тоді у них не вийшло...

Думаю і зараз не вийде. Так як підхід повинен до міністерств бути однаковий, а не - цьому дам, цьому не дам)
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyПн Фев 08, 2016 10:43 am

Зверніть увагу, говориться про заробітну плату працівників міністерств. Про всіх інших ДС які працюють в ОДА та РДА на мінімалку ні слова.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 09, 2016 6:49 am

dimam пишет:
... Так як підхід повинен до міністерств бути однаковий, а не - цьому дам, цьому не дам)

Правильна застереження. І Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський дещо про це сказав в програмі "Свобода слова" на ICTV.

"Середня зарплата… Те, що було консенсусом, коли я проговорював з багатьма своїми міністрами… Середня зарплата - без міністра і без заступників міністрів - має складати мінімум 25 тисяч гривень на місяць. Плюс соціальний пакет: повинна бути страховка медична", - заявив Пивоварський.

При цьому він не повідомив, якою має бути розмір зарплати міністра."
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 09, 2016 12:09 pm

Схоже Пивоварський стає локомотивом підвищення зарплат для держслужбовців. І встановлює жорсткі дедлайни для цього.

Члени Кабінету міністрів домовилися погодити програму дій на 2016 рік, у випадку її невиконання уряд повинен піти у відставку.
Про це сказав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, який відкликав свою заяву про відставку, в інтерв'ю ЛІГА.net, опублікованому 9 лютого.
"Сьогодні (8 лютого) члени уряду обговорять програму дій на 2016 рік. На цьому ж засіданні буде фіналізовано умови, обов'язкові до виконання всіма гілками влади. Якщо вони не будуть виконані, Кабмін встає й іде", - заявив він.
"Уряд подасть у парламент список умов із термінами їх виконання. Щось треба буде ухвалювати впродовж тижня, щось – двох, на щось знадобиться місяць. Але рішення мають бути вже зараз", - сказав Пивоварський.
На запитання, скільки він готовий чекати змін на посаді міністра, Пивоварський відповів: "До 16 лютого. Тоді стане зрозуміло, приймає парламент ці рішення чи ні".
Пивоварський озвучив свої умови:
"Перше – справедлива зарплата держслужбовців. Без цього не можна забезпечити якісну роботу всього апарата чиновників".
...

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 09, 2016 12:19 pm

Ой, боюся, що цей локомотив пустять під укіс (Сєня в першу чергу))
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 09, 2016 2:16 pm

колеги, хтось вже отримав затверджений розподіл асигнувань по установі на 2016 рік? як цифри?
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 09, 2016 3:16 pm

dimam пишет:
Ой, боюся, що цей локомотив пустять під укіс (Сєня в першу чергу))

Вот бы 16-го сеню пустили под откос Twisted Evil
Вернуться к началу Перейти вниз
Sergei

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 2
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-15

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Фев 10, 2016 8:17 pm

Отримали цифри на 2016 рік. ФОП збільшили на 12%, поточне утримання зменшили( код 2210 на 56%, 2240 - на 74 відсотки, 2250 - на 53 %). Цікаво, яка ситуація в інших?
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 47

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Фев 11, 2016 12:14 pm

а ось з Урядового порталу...

У січні 2016 року розмір посадових окладів держслужбовців не змінювався у порівнянні з груднем 2015 року

10.02.2016 | 17:49 | ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України повідомляє, що у січні 2016 року розмір посадових окладів державних службовців, у тому числі керівництва Уряду, не змінювався у порівнянні з груднем 2015 року.

Водночас у грудні 2015 року підвищення посадових окладів на 25 % відбулося по всій сітці державних службовців на підставі постанови Кабінету Міністрів № 1013 від 9 грудня 2015 року "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів".

Зазначеною постановою передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10 %, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становить близько 25 %.

Наголошуємо, що постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра - усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента України. Таким чином, підвищення посадових окладів відбулось по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра.

Нагадуємо, що керівникам інших державних органів та їх заступникам, в тому числі Президенту України, міністрам та їх заступникам розмір посадових окладів визначаються у відсотковому співвідношенні до посадового окладу Прем’єр-міністра України. Так, постановою Кабінету Міністрів від 30 червня 2005 р. № 518 розмір заробітної плати Президента України встановлено на рівні 140 % заробітної плати Прем'єр-міністра України. У свою чергу постановою Кабінету Міністрів від 30 червня 2005 р. № 510 розмір посадового окладу Міністра встановлено на рівні 92 %, першого заступника - 80%, заступника Міністра – 75 % заробітної плати Прем'єр-міністра України.

Згідно з розпорядженням Президента України від 8 січня 1992 р. № 22 оклад Прем’єр-міністра України встановлено у розмірі 20 мінімальних заробітних плат на місяць, розрахований з розміру мінімальної заробітної плати 332 гривні. До грудня 2015 року посадовий оклад Прем'єр-міністра становив 6640 грн. (20 х 332 грн.), а з 1 грудня 2015 року - 8300 грн. (6 640 грн. х 1,25).

Відповідно до Закону України "Про державну службу", заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Фев 16, 2016 5:42 pm

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що європейські партнери допоможуть платити певний час гідні зарплати державним службовцям в Україні.

Про це він сказав під час звіту в Верховній Раді про попередній рік роботи Кабінету міністрів.

Реформа державної служби і новий закон про неї передбачає "нову систему управління державою", сказав Яценюк.

Зокрема, вводяться державні секретарі в відповідних міністерствах, а державні службовці будуть обиратися "на прозорих конкурсних умовах".

Ключовий елемент у реформі, додав прем’єр, – заробітна платня для державного службовця.

"Два дні тому я підписав лист до наших європейських партнерів з проханням про те, щоб на цей перехідний період, коли в Україні складна економічна ситуація, Європейський Союз допоміг і створив фонд для державних службовців, щоби збільшити розміри зарплат в державні службі", - сказав Яценюк.

"Це – ще один елемент, яким чином боротися з корупцією в державному секторі економіки",- наголосив він.
Вернуться к началу Перейти вниз
коZак
коZак

Активист
Активист


Мужчина Сообщения : 107
Репутація : 126
Карма : 19
Дата регистрации : 2016-01-29

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Фев 24, 2016 8:39 am

КабМін таки вніс зміни до постанови 1013
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248848239
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Фев 24, 2016 10:23 am

Леонід, вітаємо на форумі. Зверніть, на майбутнє, увагу, що у нас не практикується дублювання повідомлень/інформації. Оприлюднена Вами новина обговорюється з вчорашнього дня у сусідній темі.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyЧт Фев 25, 2016 12:45 pm

Леонид Т. пишет:
КабМін таки вніс зміни до постанови 1013
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248848239
Схоже що кожен бочить у ції постанові після внесених змін, те що хоче бачити. Ми просто роками звикли жити надією і чекати...чекати...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyСр Мар 09, 2016 10:39 am

Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Підвищення рівня з/п - Страница 6 Empty
СообщениеТема: Re: Підвищення рівня з/п   Підвищення рівня з/п - Страница 6 EmptyВт Мар 15, 2016 10:39 am

dimam пишет:
Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що європейські партнери допоможуть платити певний час гідні зарплати державним службовцям в Україні.

...

Ключовий елемент у реформі, додав прем’єр, – заробітна платня для державного службовця.

"Два дні тому я підписав лист до наших європейських партнерів з проханням про те, щоб на цей перехідний період, коли в Україні складна економічна ситуація, Європейський Союз допоміг і створив фонд для державних службовців, щоби збільшити розміри зарплат в державні службі", - сказав Яценюк.
...

А ось і формалізоване (бо раніше це було, здебільшого, на рівні розмов) уточнення щодо збільшення розмірів зарплат в державні службі. Поки ще "лігитимний" Уряд оприлюднив план дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік. Повна версія, якого містить такий пункт:

37. 3) запровадження для державних службовців категорій “А” та “Б”, призначених за результатами конкурсного відбору відповідно до нового Закону України “Про державну службу”, стимулюючих виплат за рахунок коштів програм допомоги ЄС та інших донорів.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Підвищення рівня з/п

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 6 из 12На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Следующий

 Похожие темы

-
» Пониження рівня з/п
» Підвищення тарифів
» Петиція про підвищення заробітної плати державним службовцям
» Петиція щодо підвищення посадових окладів працівникам суду, які є державними службовцями категорії В

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика