Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Проходження тестування на держслужбу

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
Яна_Чернівці

Золотой страж
Золотой страж


Сообщения : 0
Репутація : 1
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-11-20

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВс Ноя 20, 2016 5:25 pm

Первое сообщение в теме :

Якщо хтось вже проходив тестування, будь ласка, поділіться як можна скласти пробне тестування?
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСр Апр 05, 2017 2:29 pm

Андрюха пишет:
А для категорї В?

ПОРЯДОК
проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2016 р. № 246

Умови проведення конкурсу
***
6. Конкурс проводиться поетапно:
***
6) розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів (крім категорії “В”);
Вернуться к началу Перейти вниз
Андрюха

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСр Апр 05, 2017 2:46 pm

Для категорії В, для тих, хто пройшов тестування проводиться співбесіда. Мене цікавить, які питання на ній ставлять ??
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 7:53 am

Андрюха пишет:
Для категорії В, для тих, хто пройшов тестування проводиться співбесіда. Мене цікавить, які питання на ній ставлять ??

написали ж, відповідно до профілю посади
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 9:10 am

Андрюха пишет:
Для категорії В, для тих, хто пройшов тестування проводиться співбесіда. Мене цікавить, які питання на ній ставлять ??

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби пишет:
49. Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

50. Перелік вимог, відповідно до яких повинно бути проведено співбесіду, визначається конкурсною комісією згідно з умовами проведення конкурсу.

На практиці комісія задає питання як загального спрямування - де працювали, чим займались, яка освіта, ваше відношення до держслужби, ваше відношення до корупції, так і професійного спрямування - питання безпосередньо повязані із майбутньою роботою/посадою.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 9:37 am

Комісія: ваше відношення до корупції?
Конкурсант: готовий очолити, досвід є)))
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 9:41 am

Сатурн пишет:
Комісія: ваше відношення до корупції?
Конкурсант: готовий очолити, досвід є)))
Все уже украдено до нас Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Андрюха

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 12:50 pm

Скажіть, будь ласка, чим займається відділ оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 1:23 pm

Андрюха пишет:
Скажіть, будь ласка, чим займається відділ оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням?

Оперативно реагує на митні правопорушення. Це ж просто)
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 1:29 pm

Андрюха пишет:
Скажіть, будь ласка, чим займається відділ оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням?
Оперативно реагує з метою протидії митним правопорушенням. Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 1:44 pm

Андрюха пишет:
Скажіть, будь ласка, чим займається відділ оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням?

Думаю питання "ваше відношення до корупції?" вам зададуть... Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Андрюха

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 1:58 pm

Я можу прочитати, як називається посада) я хочу знати, що саме робить наприклад інспектор цього відділу. Чи це робота в кабінеті, чи це суто на кордоні, чи це якісь виїзди на окремі випадки??
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 2:16 pm

Андрюха пишет:
Я можу прочитати, як називається посада) я хочу знати, що саме робить наприклад інспектор цього відділу. Чи це робота в кабінеті, чи це суто на кордоні, чи це якісь виїзди на окремі випадки??

Думаю, такі посадовці-інспектора не відвідують цей форум. Бо у них ну дууууже багато цікавої роботи на митниці))
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 3:04 pm

Андрюха пишет:
Я можу прочитати, як називається посада) я хочу знати, що саме робить наприклад інспектор цього відділу. Чи це робота в кабінеті, чи це суто на кордоні, чи це якісь виїзди на окремі випадки??
У нас в області кордону немає, але митники є. І доволі непогані у них автівки, як для держслужбовців pirat
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Апр 07, 2017 9:14 pm

Андрюха пишет:
Я можу прочитати, як називається посада) я хочу знати, що саме робить наприклад інспектор цього відділу. Чи це робота в кабінеті, чи це суто на кордоні, чи це якісь виїзди на окремі випадки??

А чого ви чекаєте від відвідувачів цього форуму? Звідки ми знаємо які конкретні обов'язки у відділі куди ви збираєтесь йти... Може спробуєте спитати в кадрах про посадові обов'язки перед подачею документів на участь у конкурсі?
Вернуться к началу Перейти вниз
Андрюха

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСб Апр 08, 2017 12:30 pm

Дякую за таку слушну пораду. Тільки от в посадових обов'язках перелік всього, чим займається відділ в загальному, ніякої конкретики ніхто не дає. Якщо ви не знаєте, то не значить, що хтось інший не може бути в курсі.для того це і є форум
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Апр 10, 2017 10:48 am

Зважайте ще на таку штуку. Майже в кожній посадовій інструкції держслужбовця є такий пункт - виконує інші доручення керівника. По факту це означає, що перелік того, чим Ви можете займатися більшість робочого часу зростає в геометричній прогресії. І на 95% це залежить від волі конкретного керівництва.
Вернуться к началу Перейти вниз
fox_123

Admin
Admin


Сообщения : 22
Репутація : 19
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-05-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Апр 20, 2017 4:39 pm

tomwest пишет:
Пробні тести робив тут.
Не вдається увійти, там написано, що наче якісь регламентні роботи.
З мобільного вдалось пройти тут: https://gudsweb.org/
Порадувало, те, що можна за 25 грн. вибрати якийсь один з чотирох розділів (100 питань приблизно), і що пробне тестування можна проходити багато разів без обмежень.
Тести не проблема, якби так легко можна було підготуватись і до співбесід і ситуаційних завдань Sad


Последний раз редактировалось: fox_123 (Ср Ноя 15, 2017 3:11 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
fox_123

Admin
Admin


Сообщения : 22
Репутація : 19
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-05-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Май 05, 2017 11:37 am

testds пишет:
Доброго дня!
Пропоную відвідати демонстраційний сайт ...
На ньому можна переглянути правильні відповіді і пройти тестування
по першому розділу на перевірку знання Конституції України.
Отримати доступ до всіх відповідей та пройти тестування по всіх розділах
на телефоні чи планшеті можна придбавши мобільний додаток для Android
який знаходить за адресою ...
Бажаю успіхів!
Шановний, Ви мабуть сплутали Форум державних службовців із дошкою для оголошень. Розміщуйте свою рекламу десь в іншому місці.
Вернуться к началу Перейти вниз
SvetlanaD

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Май 09, 2017 3:55 pm

а хтось купував програму для проходження тестування?
Вернуться к началу Перейти вниз
kravika

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-09

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Май 09, 2017 9:23 pm

57. Що не належить до повноважень місцевих державних адміністрацій? помогите!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСр Май 10, 2017 11:27 am

kravika пишет:
57. Що не належить до повноважень місцевих державних адміністрацій? помогите!!!
Ходити по магазинах у робочий час Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСр Май 10, 2017 11:36 am

kravika пишет:
57. Що не належить до повноважень місцевих державних адміністрацій? помогите!!!

Займатися корупцією)

Згадався анекдот:
Василий Иванович: Петька, приборы
Петька: 80
Василий Иванович: что 80?
Петька: а что приборы?)
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Май 11, 2017 2:19 pm

SvetlanaD пишет:
а хтось купував програму для проходження тестування?

было дело Cool, и билеты тоже (не те, что тут выкладывали, а нормальные - с 4 вариантами ответами и галочкой возле правильного)
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Май 11, 2017 2:21 pm

kravika пишет:
57. Що не належить до повноважень місцевих державних адміністрацій? помогите!!!


Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 12.md
Вернуться к началу Перейти вниз
fox_123

Admin
Admin


Сообщения : 22
Репутація : 19
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-05-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Май 11, 2017 2:32 pm

dava пишет:
SvetlanaD пишет:
а хтось купував програму для проходження тестування?

было дело Cool, и билеты тоже (не те, что тут выкладывали, а нормальные - с 4 вариантами ответами и галочкой возле правильного)
Я знайшов безкоштовно на сайті https://test.gudsweb.org/ але, найголовніше вивчити. Пробте тестування річ хороша, якби ж воно ще й навчилось самостійно аналізувати на яких питаннях допускаю помилки і час від часу повторно їх пропонувало, бо забувається. Спочатку думав, що зможу вивчити все й відразу, але помилився, потрібно поступово, крок за кроком, і обов’язково повторювати вивчене, бо забувається. Чи то матеріал складний, чи голова вже не та... Smile


Последний раз редактировалось: fox_123 (Ср Ноя 15, 2017 3:20 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Май 11, 2017 9:32 pm

Ничего не учил, только проходил тестирование. После неверного ответа, смотрел в билетах какой ответ был верным. Итог: 37 баллов, а если бы не попался дебильный вопрос про кандилата в президенты ...
Вернуться к началу Перейти вниз
SvetlanaD

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-05

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Май 12, 2017 7:14 am

скільки балів потрібно набрати щоб пройти?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Май 12, 2017 10:08 am

SvetlanaD пишет:
скільки балів потрібно набрати щоб пройти?

24 бали
Вернуться к началу Перейти вниз
fox_123

Admin
Admin


Сообщения : 22
Репутація : 19
Карма : -1
Дата регистрации : 2016-05-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Май 15, 2017 10:10 am

Хто вже проходив тестування на вільне володіння державною мовою, будь ласка, поділіться досвідом. Ось ТУТ натрапив на безкоштовний онлайн тест. Підкажіть, питання і відповіді на іспиті будуть такими ж?


Последний раз редактировалось: fox_123 (Пн Авг 14, 2017 6:30 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
temalinux

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-19

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСб Май 20, 2017 10:25 am

Здравствуйте! Подскажите где пройти онлайн тестирование бесплатно?
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Май 23, 2017 8:35 am

temalinux пишет:
Здравствуйте! Подскажите где пройти онлайн тестирование бесплатно?

яке саме тестування? на укр мову чи тести по законодавству:?
Вернуться к началу Перейти вниз
веснушка

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-18

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Июн 13, 2017 2:13 pm

ви бачили нові тести? більше 800 питань-жах
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Июн 13, 2017 2:18 pm

А в чому жах?
Вернуться к началу Перейти вниз
Евгений_

Новичок
Новичок


Сообщения : 12
Репутація : 18
Карма : 2
Дата регистрации : 2015-03-10

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Июн 15, 2017 8:47 pm

Дорогие коллеги! Читаю Ваши диалоги.. хм.. в общем расскажу Вам свою историю. Весьма скоро, после введения нового порядка тестирования, я намылился поучаствовать в конкурсе на высокую посаду в органе, который выше органа, в котором я работаю. Специфика работы в том органе вполне удачно подходила под мои навыки и наклонности. Требования по стажу и образованиям там всяким высшим покрывались с лихвой (их у меня навалом разных в гос вузах). Конкурент был один. В его послужном списке ну вообще и близко нечего не было конкурентного со мной (по реальным занимаемым ранее должностям и стажу работы). Просто детский сад в прямом и переносном смысле. В общем проходим мы электронное тестирование. Набираем какие то там баллы в системе. Далее ситуативные задания. Я сижу и на основе опыта работы строчку эти задания посмеиваясь (в ручную ручкой) так, что бумаги не хватает выданное со штампиками, это вся чепуха, которую я щелкаю (пишу) годами не глядя не читая, а рядом, смотрю, конкурент еле еле царапает какие то слова… бросает ручку время от времени… далее собеседования… 8-10 человек комиссия…. Сидит вряд перед мной… ну все, как описывают в статьях про стресс-собеседования в коммерческих учреждениях.. дошло дело до вопросов о первом рабочем дне, чем я займусь.. всего минут 30 наверное говорили. Кажется я был в ударе, был сильно вдохновлен начавшимися, как казалось, демократическими переменами в сфере госслужбы, и удачным попаданием их потребностей в мои возможности, ни один вопрос не поставил меня в тупик, руководитель был (мне казался) прогрессивным новым и совсем не из старых тех кадров гадких противных попрэдныкив, яки гальмують розвыток. Посада была мне вполне по плечам по сложности деятельности и способностям. Это было проверенно раньше на других посадах. В какой то момент собеседования почувствовал симпатии проводивших его. Вышел я, а мой конкурент пробыл на собеседовании ну может 5 минут а может и меньше. В итоге читаю результаты конкурса: на ситуативных заданиях конкурент набрал типа на 0,5% больше баллов ну и на собеседовании немножко лучше себя показал (в баллах), так что на грамульку совсем но набрал больше баллов. И успешно перескочил через несколько ступенек госслужбы прямиком наверх. Так что смотрите, и оценивайте. Какая посада. Если она хоть чем то в силу каких либо причин интересна, то все будет решаться корректировкой баллов во время собеседования, которое будут проводить…. самые приближённые к начальнику посадови особы… ну там кадровик, заместители нач, юрист, глав.бух, кто то, кто есть головой профспилки, - в общем все те, кому начальник может доверить сказать, кому поставить 3,72 балла, а кому 3,76.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyЧт Июн 15, 2017 10:04 pm

Евгений_, ничего удивительного, если вакансия работяги, то конкурс честный, а если вакансия важного "нащальника", то тут "правильного" человека выберут.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Июн 16, 2017 12:29 pm

Отже надія Альонки Шкрум на чесні та відкриті конкурси державної служби провалилася. Потрібно щось нове придумувати) Але з нашим корупційним менталітетом що не придумуй, все одно на виході отримуємо кулемет))
Історія Евгения, нажаль, типова. І це сумно((
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июн 19, 2017 5:08 pm

Евгений_ пишет:
Дорогие коллеги! Читаю Ваши диалоги..   хм.. в общем расскажу Вам свою историю. Весьма скоро, после введения нового порядка тестирования, я намылился поучаствовать в конкурсе на высокую посаду в органе, который выше органа, в котором я работаю. Специфика работы в том органе вполне удачно подходила под мои навыки и наклонности. Требования по стажу и образованиям там всяким высшим покрывались с лихвой (их у меня навалом разных в гос вузах). Конкурент был один. В его послужном списке ну вообще и близко нечего не было конкурентного со мной (по реальным занимаемым ранее должностям и стажу работы). Просто детский сад в прямом и переносном смысле. В общем проходим мы электронное тестирование. Набираем какие то там баллы в системе. Далее ситуативные задания. Я сижу и на основе опыта работы строчку эти задания посмеиваясь (в ручную ручкой) так, что бумаги не хватает выданное со штампиками, это вся чепуха, которую я щелкаю (пишу) годами не глядя не читая, а рядом, смотрю, конкурент еле еле царапает какие то слова… бросает ручку время от времени…  далее собеседования…  8-10 человек комиссия….   Сидит вряд перед мной…    ну все, как описывают в статьях про стресс-собеседования в коммерческих учреждениях.. дошло дело до вопросов о первом рабочем дне, чем я займусь.. всего минут 30 наверное говорили. Кажется я был в ударе, был сильно вдохновлен начавшимися, как казалось, демократическими переменами в сфере госслужбы, и удачным попаданием их потребностей в мои возможности, ни один вопрос не поставил меня в тупик, руководитель был (мне казался) прогрессивным новым и совсем не из старых тех кадров гадких противных попрэдныкив, яки гальмують розвыток. Посада была мне вполне по плечам по сложности деятельности и способностям. Это было проверенно раньше на других посадах. В какой то момент собеседования почувствовал симпатии проводивших его. Вышел я, а мой конкурент пробыл на собеседовании ну может 5 минут а может и меньше. В итоге читаю результаты конкурса: на ситуативных заданиях конкурент набрал типа на 0,5% больше баллов ну и на собеседовании немножко лучше себя показал (в баллах), так что на грамульку совсем но набрал больше баллов. И успешно перескочил через несколько ступенек госслужбы прямиком наверх. Так что смотрите, и оценивайте. Какая посада. Если она хоть чем то в силу каких либо причин интересна, то все будет решаться корректировкой баллов во время собеседования, которое будут проводить….  самые приближённые к начальнику посадови особы…  ну там кадровик, заместители нач, юрист, глав.бух, кто то, кто есть головой профспилки,    - в общем все те, кому начальник может доверить сказать, кому поставить 3,72 балла, а кому 3,76.

хм...в чому проблема, протягом 10 днів подаєте скаргу в Нацдерслужбу і без питань результати конкурсу скасовують
Вернуться к началу Перейти вниз
Евгений_

Новичок
Новичок


Сообщения : 12
Репутація : 18
Карма : 2
Дата регистрации : 2015-03-10

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июн 19, 2017 6:24 pm

Вы и правду не понимаете, или так... игривое настроение для потролить..  Как Вам видится текст скарги? Перепишут-допишут любые протоколы и сделают нужные материалы собеседования и решения ситуативных задач. Тем более и организация можно сказать вышестоящая. да и кстати почитайте что то на тему: "В МВД заявили, что назначили заместителем Авакова 24-летнюю Дееву без конкурса, но это не противоречит закону". Тоже самое и на местах.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Июн 20, 2017 1:39 am

Нечему удивляться, если даже независимая комиссия по вопросам высшего корпуса госслужбы выбирает кого надо...

да вот хотя бы нашумевший в свое время конкурс: http://www.pravda.com.ua/news/2016/10/21/7124393/
Вернуться к началу Перейти вниз
ksiusha8961

Я в гостях
Я в гостях


Женщина Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-06-30

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПт Июн 30, 2017 5:46 pm

А які ситуаційні питання можуть бути на посаду головний спеціаліст на контроль документів ? І що мені почитати про контроль? Досвіду не маю і хвилююся
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВс Июл 02, 2017 8:10 pm

ksiusha8961 пишет:
А які ситуаційні питання можуть бути на посаду головний спеціаліст на контроль документів ? І що мені почитати про контроль? Досвіду не маю і хвилююся

На посаду головного спеціаліста ситуаційні питання (завдання) не передбачені.
Ситуаційні завдання тільки для категорії "Б" (начальник управління, відділу, завідувач сектору).
Для спеціаліста тільки тести та співбесіда. Про контроль - почитайте Інструкцію з діловодства та літературу щодо контролю виконання документів.
Вернуться к началу Перейти вниз
sofima

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 10:27 am

підкажіть, будь ласка, співбесіда одразу після тестування чи через деякий час проводитимуть
Вернуться к началу Перейти вниз
sofima

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 10:29 am

якщо на попередній роботі проводили спецперевірку та є довідка, що я ії пройшла будуть проводити вдруге чи ні
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 11:51 am

sofima пишет:
підкажіть, будь ласка, співбесіда одразу після тестування чи через деякий час проводитимуть
Не відразу, через кілька днів.
Вернуться к началу Перейти вниз
СВН

Местный
Местный


Сообщения : 48
Репутація : 56
Карма : 8
Дата регистрации : 2014-11-21

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 5:18 pm

sofima пишет:
підкажіть, будь ласка, співбесіда одразу після тестування чи через деякий час проводитимуть
Взагалі співбесіда може бути проведена і у день тестування. В оприлюднених умовах зазначають дату проведення конкурсу. Наприклад, 05 липня 2017 року (тести і співбесіда проводяться в один день), або з 05 по 06 липня 2017 року (тестування - 05.07, а співбесіда - 06.07).
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 5:19 pm

sofima пишет:
підкажіть, будь ласка, співбесіда одразу після тестування чи через деякий час проводитимуть

Вирішує конкурсна комісія. Може бути і в той же день, може і на наступний. Залежить від кількості конкурсантів.

sofima пишет:
якщо на попередній роботі проводили спецперевірку та є довідка, що я ії пройшла будуть проводити вдруге чи ні

Якщо вже проходили спецперевірку, то в разі перемоги в конкурсі пишете заяву, що ви проходили спецперевірку. На новому місцю роботи зобов'язані надіслати запит і отримати завірену копію довідки про результати спецперевірки.
Вернуться к началу Перейти вниз
СВН

Местный
Местный


Сообщения : 48
Репутація : 56
Карма : 8
Дата регистрации : 2014-11-21

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyПн Июл 03, 2017 5:44 pm

sofima пишет:
якщо на попередній роботі проводили спецперевірку та є довідка, що я ії пройшла будуть проводити вдруге чи ні

Якщо Вас призначатимуть на посаду у порядку переведення з державної служби на державну службу, то згідно п.4 Порядку 171

"Претенденти на посади, стосовно яких спеціальна перевірка вже проводилася, під час призначення в порядку переведення на посаду до іншого державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування письмово повідомляють про це відповідному органу із зазначенням найменування органу, яким організовано проведення такої перевірки.

Керівник (заступник керівника) державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування або їх апарату, на зайняття посади в якому претендує особа, не пізніше наступного робочого дня після одержання повідомлення від претендента на посаду надсилає запит про надання копії довідки про результати спеціальної перевірки до органу, де проводилася така перевірка.

Копія зазначеної довідки надається відповідним державним органом, органом влади Автономної Республіки Крим, органом місцевого самоврядування протягом п’яти робочих днів з дня одержання запиту.

Питання про призначення претендента на посаду розглядається після отримання копії такої довідки."

Якщо Ви кандидат на посаду категорії В, то спецперевірка не проводиться.
Вернуться к началу Перейти вниз
sofima

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-07-03

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Июл 11, 2017 2:40 pm

Вже сьогодні склала тести 33 відповіді вірні тепер чекаю на співбесіду, підкажіть кто може як вона зазвичай проходе, на цю посаду тести склали 4 людини в мене третій результат як вівважаете в мене є ще шанси чи шукати іншу вакансію
Вернуться к началу Перейти вниз
OVS

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-02-09
Возраст : 43

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyВт Июл 11, 2017 10:07 pm

sofima пишет:
Вже сьогодні склала тести 33 відповіді  вірні тепер чекаю на співбесіду, підкажіть кто може як вона зазвичай проходе, на цю посаду тести склали 4 людини в мене третій результат як вівважаете в мене є ще шанси чи шукати іншу вакансію

Шанси завжди є і треба пройти процедуру до кінця. Але майте на увазі, що рішення може бути будь-яке, в тому числі і не об'єктивне.
Тиждень тому проходив співбесіду на категорію "В" без блату. Маю 2 роки стажу держслужби до 2015 року. Питань було багато від всіх членів комісії на протязі хвилин 20 і про нормативні акти і варіації ситуаційних завдань, тільки усних. Мені здалось, що питань забагато як для главспеца, до кваліфікації якого закон не висуває майже ніяких вимог. Рішення комісії- прийняти з випробувальним терміном 3 місяці! І це при тому, що інших претендентів не було. Думаю відмовитись від такої високої честі. Працювати за ставку 3 місяці не бачу ніякого смислу.
Отже нічого хорошого в нашій держслужбі не відбулось, скоріше стало гірше.
Автору раджу не боятись і пройти всю процедуру, тут як в лотерею-може пощастить.
Вернуться к началу Перейти вниз
2kusar
2kusar

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 28
Карма : 2
Дата регистрации : 2016-05-06

Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Проходження тестування на держслужбу   Проходження тестування на держслужбу - Страница 2 EmptyСр Июл 12, 2017 10:08 am

Але ж без випробувального узяти не можуть. А спецперевірку вже проходили?
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Проходження тестування на держслужбу

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

 Похожие темы

-
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо врегулювання окремих питань проходження державної служби

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Загальні питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика