Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Следующий
АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСб Янв 31, 2015 10:10 am

Первое сообщение в теме :

Обговорюємо питання декларування державних службовців.
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyВт Окт 18, 2016 10:38 pm

Oleny пишет:
Я реєструвала цифровий підпис через Приват-24. До реєстру декларацій зайшла, зробила чернетку декларації.
Платна реєстрація?
Вернуться к началу Перейти вниз
Oleny

Почетный гость
Почетный гость


Женщина Сообщения : 5
Репутація : 5
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-04-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyВт Окт 18, 2016 11:08 pm

Безплатна.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyВт Окт 18, 2016 11:17 pm

ЕЦП робив тут https://ca.informjust.ua/
Тарифний план обслуговування сертифікатів ключів:
Для юридичних осіб приватного права та державних підприємств:
1 (один) рік - 48,00 грн.; 2 (два) роки - 96,00 грн.
Для органів державної влади та місцевого самоврядування:
безоплатно.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 11:43 am

Зважаючи на нижческазане, сьогоднішнє Роз'яснення профільного Комітету ВРУ може стати багатообіцяючим

В систему електронного декларування відбувається несанкціоноване втручання. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України Віктор Чумак.
"Два дні працювала наша спеціальна квазиследовательская група, адже ми не маємо слідчої функції нашого комітету ... Ми провели невелике розслідування. Протягом двох днів ми запрошували і представників НАЗК, і представників ДССЗІ до себе у ВР для того, щоб дізнатися, де все ж ключі. Виявилося, що на сьогоднішній день існує акт прийому передачі всіх ключів, логінів, паролів, програмного забезпечення від НАЗК до ДССЗІ. Зворотного акта немає. Більше того, для того, щоб змінити щось в програмі або змінити візуальну форму декларації, або поля декларації, пишуться спеціальні листи від НАЗК до ДССЗІ. Ось лист від НАЗК до Гройсмана, цим листом Корчак Наталія (голова НАЗК – ред.) говорить, що НАПК своїми листами від 13.09 і від 22.09 зверталася до ДССЗІ про ситуацію, що склалася, і просила надати сприяння, у максимально стислі терміни вирішити питання щодо усунення технічних проблем в роботі системи. Відповідні роботи проводяться ДССЗІ на постійній основі. Оновлення відбувається щотижня. На сьогодні залишаються невирішеними ряд питань, зокрема ДССЗІ здійснює усунення технічних недоліків у роботі пошукових фільтрів, окремих модулів системи, а також проблем, пов'язаних з необхідністю проведення розділів форми декларації вимогам нормативних документів. Якщо простою мовою, то форма декларації не відповідає нормативним вимогам закону", - розповів Чумак.

Чумак каже, що следователськая група намагалася выйснить у ДССЗІ, хто в їх структурі має доступ до системи.

"Ми запитали у представників ДССЗІ, хто це робить. Вони сказали, що нічого не роблять, ми не мають доступу до цього, і ніхто у них нічого не робить ... Між НАЗК і ДССЗІ, між НАЗК і Госкиберзащитой, немає жодного формального юридичного документа, на підставі якого вони могли б це робити. За великим рахунком, відбувається несанкціоноване втручання в державні реєстри. Але ми розібралися, хто його технічно "валить", - додав нардеп.

За словами нардепа, в такому випадку, чиновники можуть просто не подавати декларацію, якщо її форма не буде відповідати закону.

"Якщо до 30 жовтня форма декларації не буде відповідати закону, то будь-який чиновник скаже, я не буду її подавати, вона незаконна. Я сьогодні на прикладі своєї електронної декларації показав членам НАПК, що я не можу заповнити у відповідності з вимогами закону один з розділів декларації. Вона його не приймає і не пускає мене далі", - зазначає Чумак.


Більше інформації у відео.
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 3:59 pm

Начальник заполнил все данные в электронной декларации. Но окончательно не визировал. Срок действия ключа закончился. Сделали новый. Пробовали зайти под новым ключом, выбило на первичную регистрацию. Зашли. Старой "чернетки" уже не было. Сейчас сидит и заполняет все заново...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 4:07 pm

Македонский пишет:
Начальник заполнил все данные в электронной декларации. Но окончательно не визировал. Срок действия ключа закончился. Сделали новый. Пробовали зайти под новым ключом, выбило на первичную регистрацию. Зашли. Старой "чернетки" уже не было. Сейчас сидит и заполняет все заново...

комп тот же? на сколько я понял черновик сохраняется на компе...
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 4:34 pm

Сьогоднішня новина від НАЗК

Присутні на нараді проаналізували питання щодо технічних вимог форми декларації  осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відповідності форми чинному законодавству у зв’язку з потребою технічного корегування системи е-декларування.  Були висловлені претензії щодо деяких полів декларації та наголошено на потребі  визначення адміністратора Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Учасники наради також обговорили питання відповідності форми електронного декларування як елемента доказовості у притягненні особи до кримінальної відповідальності та доведення умислу особи в ході відкриття провадження щодо неї.

Представниками Національної поліції наголосили на потребі термінового внесення змін до Закону «Про запобігання корупції» стосовно захисту окремих видів персональних даних членів сімей учасників АТО з метою гарантування їхньої безпеки.

Учасники зустрічі вирішили  спільно виробити зміни до форми декларації  осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які будуть затверджені Національним агентством з питань запобігання корупції та зареєстровані в Міністерстві юстиції України найближчими днями. Відповідно до цього рішення, з метою усунення всіх критичних аспектів подання електронних декларацій, в найкоротші терміни буде здійснено технічне корегування форми е-декларації.


Тобто, все це лише плани...
Як їх реалізувати до 30 жовтня???
Що робити з оприлюдненими (за "устаревающей" формой) деклараціями?


Последний раз редактировалось: LEXXX (Ср Окт 19, 2016 4:39 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 4:36 pm

Черновик сохраняется не на компе, а на сервере НАЗК. Просто если начать заполнять на одном компе, а закончить на другом, то черновик может пропасть, либо пропадут персональные данные указанные в декларации. Это связано с привязкой к айпи адресу компа на котором заполняете.
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 4:41 pm

Vlad пишет:
Македонский пишет:
Начальник заполнил все данные в электронной декларации. Но окончательно не визировал. Срок действия ключа закончился. Сделали новый. Пробовали зайти под новым ключом, выбило на первичную регистрацию. Зашли. Старой "чернетки" уже не было. Сейчас сидит и заполняет все заново...

комп тот же? на сколько я понял черновик сохраняется на компе...
тот же комп, тот же браузер.
видимо смена ключа должна проходить по какой-то специальной процедуре.
но вот вчера система увидела новый ключ как нового пользователя.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 4:55 pm

LEXXX пишет:

Тобто, все це лише плани...
Як їх реалізувати до 30 жовтня???
Що робити з оприлюдненими (за "устаревающей" формой) деклараціями?
Нічого не робити, одні дураки запускали неробочу систему, інші розвішують труси. Запускали б уже з 1 січня по-нормальному і все. Хоча у нас так усе робиться, що може з нового року проблем ще більше стане Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 10:04 pm

sanya13579 пишет:
Запускали б уже з 1 січня по-нормальному і все. Хоча у нас так усе робиться, що може з нового року проблем ще більше стане Very Happy

Золоті слова. Я взагалі вважаю що електронне декларування не потрібне. Воно нічого нового не принесло. Крім проблем. В кого є багатство - давно записав його на людей, які ні в якій декларації не світяться. А простим службовцям взагалі немає що декларувати. Не той у нас рівень життя, щоб нас ще примушувати декларувати. Вони краще б подумали про гідну оплату праці.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyСр Окт 19, 2016 10:25 pm

Максим пишет:
sanya13579 пишет:
Запускали б уже з 1 січня по-нормальному і все. Хоча у нас так усе робиться, що може з нового року проблем ще більше стане Very Happy

Золоті слова. Я взагалі вважаю що електронне декларування не потрібне. Воно нічого нового не принесло. Крім проблем. В кого є багатство - давно записав його на людей, які ні в якій декларації не світяться. А простим службовцям взагалі немає що декларувати. Не той у нас рівень життя, щоб нас ще примушувати декларувати. Вони краще б подумали про гідну оплату праці.
Ага, кандидати на посаду перед конкурсом ще будуть за свої гроші робити ецп і заповнювати декларацію, щоб просто взяти участь в конкурсі, потім проходити спецперевірки, люстрації, щоб отримувати 2000 грн з затримкою Twisted Evil
Вернуться к началу Перейти вниз
Бондар

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-05-04

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 10:23 am

Не приходить лист підтвердження на електронку. Пошта на укр.нет. У кого була така проблема? Підскажіть що робити
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 10:30 am

Бондар пишет:
Не приходить лист підтвердження на електронку. Пошта на укр.нет. У кого була така проблема? Підскажіть що робити

Це поширена проблема. Пишіть на support@nazk.gov.ua
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:25 am

Бондар пишет:
Не приходить лист підтвердження на електронку. Пошта на укр.нет. У кого була така проблема? Підскажіть що робити
Смотрите в спаме.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:35 am

Прийшло на пошту пишет:
Нагадуємо Вам, що за 10 днів завершується термін подачі декларацій.
Коли закінчиться час, з монітора вилізе із колодязя дівчина з довгим волоссям sos Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:37 am

На тему 10 днів...

20 жовтня, о 14.30 за адресою бул. Дружби народів, 28 відбудеться засідання Національного агентства з запобігання корупції, на якому члени НАЗК спробують перенести ще на 2 місяці термін подачі щорічної електронної декларації та змінити її форму. Таким чином влада хоче дати час парламенту внести зміни до закону «Про запобігання корупції» і скасувати всі важливі норми щодо декларування готівки, обсягу майна, яке підлягає декларуванню, а також кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях.

Таке рішення НАЗК хоче ухвалити за 10 днів до кінцевого терміну подачі декларацій, коли більше 12 000 чиновників уже задекларували свої доходи та витрати в Реєстрі. Варто зазначити, що ніхто з ТОП-посадовців України до цих пір не подав декларації. Зокрема: Президент, Прем’єр-міністр та весь склад уряду, генеральний та антикорупційний прокурор, директор НАБУ, голова СБУ тощо.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:40 am

Та вже 18 тисяч і кожну хвилину по кілька додається.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:45 am

Цитата :
Шановні журналісти! Просимо вас бути присутніми на цьому засіданні, адже лише громадські організації на нього не запрошені.

У разі, якщо термін подачі декларацій буде відтерміновано, за цим неодмінно послідує кастрація закону в частині електронного декларування, що може в результаті негативно вплинути на перемовини України та ЄС про безвізовий режим.
За-ли вони зі своїм безвізовим режимом, хто їздить за кордон, то йому все одно, чи є та віза за 30 євро, чи її немає, хто не їздив - і не поїде. Дурдом.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 11:46 am

sanya13579 пишет:
Та вже 18 тисяч і кожну хвилину по кілька додається.

Скільки ж у нас нервових людей Exclamation
Десь тут раніше писав, що в цьому питанні потрібно мати витримку Cool
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 12:14 pm

LEXXX пишет:
sanya13579 пишет:
Та вже 18 тисяч і кожну хвилину по кілька додається.

Скільки ж у нас нервових людей Exclamation
Десь тут раніше писав, що в цьому питанні потрібно мати витримку Cool

Але ж так можна дочекатися моменту, коли система ляже і потім доводити НАЗК, що ти не верблюд)) Русская рулетка, однако))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 12:32 pm

Звичайно у нас може бути все. Але слова "протягом 60 календарних днів" означають, що держава має забезпечити кожному суб'єкту декларування можливість зареєструватися та подати декларацію до системи навіть в останню годину (з 23 до 24:00) 60 дня (30 жовтня).
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 12:39 pm

Цікаво яким чином ще можуть відтермінувати на 2 місяці без внесення змін до закону...
Чи вони встигнуть внести зміни до 30 жовтня?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 12:44 pm

Якого закону? Терміни подання декларації визначала НАЗК своїм рішенням.
Вернуться к началу Перейти вниз
Tanita

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-20

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 12:57 pm

Доброго дня. А якщо на електронну адресу не прийшов лист із підтвердженням, то що робити, відправити ще раз не показує як... Не сайт,а бознащо.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 1:09 pm

Вітаємо на форумі! Сьогодні вже давали відповідь на аналогічне питання. Почитайте тут
Вернуться к началу Перейти вниз
Tanita

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-20

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 1:12 pm

LEXXX пишет:
Вітаємо на форумі! Сьогодні вже давали відповідь на аналогічне питання. Почитайте тут
Я бачила, але якщо листа взагалі нема ніде,вже пару днів, то що тепер робити??
Вернуться к началу Перейти вниз
Бондар

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-05-04

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 2:29 pm

Щодо листа підтвердження.Я написала на support@nazk.gov.ua і мені дали вфідповідь що через добу мій обліковий запис буде активовано і я зможу зайти на сайт.
Вернуться к началу Перейти вниз
Tanita

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-20

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 2:51 pm

Бондар пишет:
Щодо листа підтвердження.Я написала на support@nazk.gov.ua і мені дали вфідповідь що через добу мій обліковий запис буде активовано і я зможу зайти на сайт.

Дякую за електронну пошту служби підтримки. А то ніде не змогла найти вірної.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 3:04 pm

Почалося...

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало засідання, на якому пропонується змінити форму електронного декларування.
Це питання внесено в порядок денний під номером 2, повідомляє присутній на засіданні кореспондент "Європейської правди".
Як з’ясувалося, питання про зміну форми винесли на обговорення, не надавши членам НАЗК на ознайомлення.
Один з членів агентства, Руслан Рябошапка, заявив, що запропоноване рішення може зірвати процес електронного декларування.
"Цей документ (запропоноване рішення НАЗК) може призвести до того, що вся кампанія е-декларування може бути зірвана", - заявив Рябошапка.
Зі слів Рябошапки, зміна форми декларації може делегітимізувати вже подані декларації.
"За 10 днів до завершення періоду декларування ми ставимо на цьому хрест і починаємо все заново. Навіщо? Для чого ми створюємо проблеми?" - запитав він.
Зараз члени НАЗК дискутують подальші дії. Голова НАЗК Наталія Корчак вважає необхідним невідкладно змінити дану форму і передати її на затвердження в Мінюст.

Оновлення...

Національне агентство з питань запобігання корупції  відмовилося від схвалення рішення про зміну підзаконного акту, яке могло призвести до зриву кампанії електронного декларування.
За відмову від розгляду даного питання проголосували три з чотирьох членів НАЗК, повідомляє з засідання НАЗК кореспондент "Європейської правди"
Цьому передувала тривала та емоційна дискусія голови НАЗК, співробітників агентства та народних депутатів, які були присутні на засіданні НАЗК.
Зокрема, від голови комітету ВР з питань протидії корупції Єгора Соболєва лунали попередження про кримінальну відповідальність тих, хто буде причетний до зриву кампанії електронного декларування.
За підсумками дискусії було схвалене рішення відмовитися від розгляду питання про зміни до підзаконного акту, що затверджує форму декларування, натомість виправити лише помилки, які є в програмному забезпеченні.


Цікаво чи "далі буде..." ?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 4:24 pm

Сатурн пишет:
Якого закону? Терміни подання декларації визначала НАЗК своїм рішенням.
Термін подання декларацій за 2015 рік 60 днів встановлений Прикінцевими положеннями ЗУ "Про запобігання корупції". НАЗК тільки встановив початок роботи системи з 1 вересня. Відповідно змінити термін подання 60 днів НАЗК не може. Може тільки змінити дату початку роботи системи, але це не логічно, тому що система уже запущена. Спілкувався з деякими компетентними людьми, сказали що ніякого відтермінування не буде.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 4:32 pm

Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции одобрило решение о том, чтобы определить компанию "Украинские специальные системы" администратором реестра е-деклараций.

НАПК уполномочила подписать договор с компанией УСС, стоимость услуг – 150 тысяч гривен до конца бюджетного года, сообщает корреспондент "Европейской правды".

Во время заседания звучали возражения по поводу подписания договора именно с УСС.

В частности, член НАПК Руслан Рябошапка напомнил о причастности УСС к фальсификации электронного ключа, выданного на его имя, а также до недавних технических проблем с электрообеспечением технической площадки е-декларирования.

"Мы просим назначить администратором нашей системы предприятие, которое не может гарантировать работу системы, которое выдает электронные ключи кому угодно, который не может доработки программного обеспечения", - заявил он.

Вместе с тем, присутствующие на заседании народные депутаты настаивали на определении администратора, обосновав это тем, что в программное обеспечение электронного декларирования необходимо внести коррективы. "Нам Госспецсвязь пообещала, что когда будет администратор, ошибки исправят за 1-2 дня", - заявил депутат Юрий Деревянко, призвав "выбрать между плохим и худшим и утвердить УСС администратором".

В итоге дискуссии НАПК утвердило подписание договора с УСС тремя голосами против одного.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyЧт Окт 20, 2016 4:58 pm

хух..подав свою декларацію, і на диво заповнив за 30 хвилин
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 7:45 am

bayan1986 пишет:
хух..подав свою декларацію, і на диво заповнив за 30 хвилин

вітаю Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
uryst
uryst

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 9:09 am

Vlad пишет:
bayan1986 пишет:
хух..подав свою декларацію, і на диво заповнив за 30 хвилин

вітаю Smile

У мене зайняла ця робота більше трьох годин з підготовкою.

Також цікавить питання: чи вказував хтось акції, які отримані за приватизаційний сертифікат, що видавався у 90-х роках під час всеукраїнської приватизації державного майна.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 9:51 am

Корчак: Госспецсвязи подтвердила, что система е-деклараций выдержит большие нагрузки

По словам председателя НАПК, интерфейс изменят с учетом того, что он должен соответствовать требованиям закона

"Говорится о том, что система может не выдержать под нагрузкой деклараций, однако на правительственном заседании Госспецсвязи подтвердила, что система выдержит. Чем ближе время окончания подачи информации, тем больше таких разговоров", - сказала Корчак.

Она добавила, что интерфейс изменят с учетом того, что он должен соответствовать требованиям закона.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 9:56 am

Vlad пишет:
Корчак: Госспецсвязи подтвердила, что система е-деклараций выдержит большие нагрузки

По словам председателя НАПК, интерфейс изменят с учетом того, что он должен соответствовать требованиям закона

"Говорится о том, что система может не выдержать под нагрузкой деклараций, однако на правительственном заседании Госспецсвязи подтвердила, что система выдержит. Чем ближе время окончания подачи информации, тем больше таких разговоров", - сказала Корчак.

Она добавила, что интерфейс изменят с учетом того, что он должен соответствовать требованиям закона.
Щось порожню сторінку відкриває, схоже уже не витримала Surprised
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 10:20 am

uryst пишет:
...

У мене зайняла ця робота більше трьох годин з підготовкою.

Також цікавить питання: чи вказував хтось акції, які отримані за приватизаційний сертифікат, що видавався у 90-х роках під час всеукраїнської приватизації державного майна.

Я збираюся вказувати.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 10:25 am

Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 1:02 pm

Система электронного декларирования третий день не принимает декларации, сообщил народный депутат фракции "Народный фронт" Дмитрий Тымчук.

"Главная проблема в е-декларировании – не заполнить декларацию, а ее отправить. Сегодня третий день моих попыток отправить декларацию в НАЗК. Заполняю форму, ставлю "галочку" об ознакомлении с ответственностью, жму на активизировавшуюся ссылку и… ничего. Отправлял позавчера, отправлял вчера, на данный момент на сайте декларация так и не появилась", — написал Тымчук на своей странице в Facebook.

Он отметил, что техподдержка сайта не работает, а по телефонам, указанным на сайте, дозвониться невозможно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 2:16 pm

uryst пишет:
Також цікавить питання: чи вказував хтось акції, які отримані за приватизаційний сертифікат, що видавався у 90-х роках під час всеукраїнської приватизації державного майна.

І мене цікавить... В 90-х давали сертифікати якісь. Але в наявності їх немає. Ніяких документів не зберіглося. Куди писати щоб дали якусь інформацію... Чи взагалі нічого не вказувати....
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:07 pm

Я не вказую. Так само як наприклад не вказую грошову оцінку (яка робиться завжди при операціях з нерухомістю) земельної ділянки, яку отримав від держави. Так як у мене тільки є акт. Все.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:10 pm

Я думаю НАЗК не буде шукати блохи в деклараціях у цьому році (фізично у них людей не вистачить), тому можна не паритися. Плюс до того не має чітких роз'яснень по заповненню (досвіду у них просто ще не має). От зберуть декларації, проаналізують, виявлять типові помилки, а тоді вже напишуть якусь "методичку". І в наступному році вже зможуть щось вимагати. Якось так)
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:19 pm

На даний час система е-декларування "немножко по дебильному написана") От, наприклад, у мене пропав чорновик (заповнений на 99 відсотків). Почав розбиратися чому. І ось у чому справа: спочатку треба зберегти чорновик в одному вікні, а потім в головному вікні натиснуть кнопку "Зберегти декларацію". Невже декларант може з першого разу здогадатися, що кнопка "Зберегти декларацію" - це значить зберегти чернетку декларації? Ну не ідіотизм? Думаю багато декларантів в цьому питанні "лохонулися", адже натиснути кнопку "Зберегти декларацію" (коли вона ще повністю не готова) - трішки страшно)) Буду свою у вівторок загружати. Так як сьогодні система працює не стабільно.
Парочка нардепів відправляли вчора-сьогодні свої декларації, і виявили трішки "глюків". Ось наприклад Світлана Заліщук пише на ФБ: "Система декларацій продовжує надихати. Подала документ. Але коли зайшла в базу перевірити, як виглядає подана декларація, виявила, що система автоматично переписала все майно та грошові активи на мене. Одразу ж почала заповнювати виправлену декларацію. Деякі поля відмовлялися реєструватися упродовж півгодини, але зрештою піддалися.
Звертаю увагу НАЗК і на цей баг.
UPD. Вранці виявила, що з моєї декаларції зник рпозділ про заробітню платню. Вже на контакті з НАЗК. Вони обіцяють виправити інформацію.
UPD 1. Колега Олександр Черненко повідомив, що з його декларації теж зник розділ про доходи після реєстрації декаларції. І так само система автоматично переписала все майно на Олександра."
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:25 pm

Сатурн пишет:

UPD. Вранці виявила, що з моєї декаларції зник рпозділ про заробітню платню. Вже на контакті з НАЗК. Вони обіцяють виправити інформацію.
UPD 1. Колега Олександр Черненко повідомив, що з його декларації теж зник розділ про доходи після реєстрації декаларції. І так само система автоматично переписала все майно на Олександра."[/i]
Це не помилки, просто система побудована на нейронних мережах, сама визначає правильність вказаних даних, хто переписав своє майно на тещ чи свекрух, і виносить судові вироки.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:32 pm

sanya13579 Ви мабуть категорія В? і декларацію не заповнюєте? Ги-ги) Але жарт мені сподобався))
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 3:46 pm

Сатурн пишет:
sanya13579 Ви мабуть категорія В? і декларацію не заповнюєте? Ги-ги) Але жарт мені сподобався))
Ага, але я вже 3 заповнив Twisted Evil
Вернуться к началу Перейти вниз
2kusar
2kusar

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 28
Карма : 2
Дата регистрации : 2016-05-06

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 9:26 pm

Я теж свою відправила і подивилась як вона виглядає на сайті. Цікаво, що з ключа приватбанку підтягнулось ПІБ великими літерами і коли у пошуку вводиш прізвище малими- не знаходить, спочатку аж злякалась, що дека кудись зникла.
Вернуться к началу Перейти вниз
2kusar
2kusar

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 28
Карма : 2
Дата регистрации : 2016-05-06

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyПт Окт 21, 2016 9:26 pm

Сьогодні дуже глючив сайт
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 12 EmptyВс Окт 23, 2016 8:56 pm

Підскажіть що таке ідентифікаційний номер коли заносиш дані про автомобіль?Номер шасі?
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 12 из 20На страницу : Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика