Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Следующий
АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСб Янв 31, 2015 10:10 am

Первое сообщение в теме :

Обговорюємо питання декларування державних службовців.
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 06, 2015 2:19 pm

в фискальной службе сказали так: свои метры не пишите, пишете общую площадь и в скобках, к примеру, 1/3 на праве пользования.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 06, 2015 2:49 pm

В плані дискусії по 45 позиції.

Вклад в банк це депозит, який я приніс фізично чи перерахував на рахунок. Тобто зробив активну дію.
Нарахування зарплати на поточний картковий рахунок здійснюється не мною. Тобто я нічого у банк не вкладаю.

І звідки (з якого НПА) взялася ця "магічна" дата 24-00 31.12.? Як вона допомагає виявити корупціонера? Бо "держслужбовець-корупціонер" в новорічну ніч обнуляє свої невиличкі (до 80 тис.грн) рахунки у всіх банках свого містечка і у податкової немає жодної (окрім незрозуміло звідки взявшихся цифр у позиції 9) інформації про них. Ну і звичайно о 9-00 02.01. відкриває нові депозити.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 06, 2015 3:00 pm

dava пишет:
в фискальной службе сказали так: свои метры не пишите, пишете общую площадь и в скобках, к примеру, 1/3 на праве пользования.

Ох вони там (в ДФС) мудрі. Приклади приводять тільки елементарні. Нехай краще скажуть, що писати у дужках коли квартира у власності 3-ох осіб (з них 2-є в ній не прописані і не проживають), а проживають та прописані (тобто законно користуються) в ній 4-и особи.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 06, 2015 3:10 pm

Максим пишет:
LEXXX пишет:
Хоча вже маже всі держслужбовці здали декларації, залишаються цікаві (потенційно проблемні) питання заповнення деяких позицій.
Ось побачив одну уточнену (скоріш за все в ході перевірки) декларацію одного з претендентів на пост глави НАБ. Особливо зверніть увагу на позицію 45, де декларант вказав залишок на кінець року по зарплатній картці. Десь раніше вже форумчани писали, що податківці говорили про таку необхідність на якихось курсах, але думаю, мало хто з держслужбовців писав такі цифри в своїх деклараціях.

Так это во всех методичках такое говорят. Позиция 45 это сума денег на счетах в банках и других фин. установах на конец отчетного периода и ничего нового не придумали. И зарплата тут ни при чем. Зарплата это доход. А 45 позиция это все счета которые есть у декларанта, и ничего здесь не дублируется.

Максиме, може я Вас не так зрозумів, але у тій методичці, що Ви нам вивішували (тут) на сторінці 19 (39) пишуть зворотне:
"Кошти, що перераховані роботодавцем на зарплатну картку, є тим доходом, що обліковується у позиції 6 «заробітна плата, інші виплати та винагороди, зараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або  цивільно-правового договору (крім  виплат, зазначених у позиціях 7, 8 )» Розділу II, а тому немає потреби їх ще раз обліковувати у позиції 45 Розділу V Декларації як суму коштів, що перебуває на рахунках у банках та інших фінансових установах."
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 06, 2015 11:03 pm

Давайте начнем с того, что нету нормативно-правового акта по декларированию который бы разъяснял все нюансы заполнения. Есть только "голый" закон про засади запобігання та протидії корупції, который только обязывает что и куда подавать, и саму форму декларации. Все остальные разъяснения, методички и т.д. не несут нормативно-правовой характер, а именно не есть обязательны к выполнению. Их пишут люди ссылаясь на какой то опыт, знания, и в итоге они иногда разнятся. Так вот, сколько я занимаюсь этими вопросами - не всегда есть одно мнение по какой либо позиции в декларации. Как итог скажу, что мы заполняем декларацию "на свой страх и риск" и ответственность будет нести каждый сам лично.

P.S. По поводу доходов и вкладов скажу так - если вы указывайте одно это не означает что нету смысла указывать другое. Доход это сколько вы заработали за год. Вклад это сколько вы держите в банке денег, независимо зарплата это, бабушкина пенсия, депозит и т.д. Я не берусь понимать и разъяснять логику позиций в декларации, самому многое непонятно (в том смысле "а зачем?"), но не первый год занимаюсь декларациями и скажу - пишите все что можете написать, лишним не будет, а вот не укажите будет сокрытие информации.
Кстати с новым законом там вообще декларация будет "бомба", что по содержанию, что по заполнению на сайте Нацагентства. Так что нынешняя декларация покажется сказкой.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 07, 2015 12:24 pm

З першим абзацом згоден на всі 100%.

Ну і про наступну декларацію-"бімбу", я також мовчу. Дійсно будемо з ностальгією згадувати про заповнення нинішньої.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 07, 2015 3:39 pm

Продовжується інтрига з заповненням декларацій претендентів на посаду директора НАБ. Кожен з чотирьох претендентів подавав уточнені декларації, а деякі з них лише з четвертого разу заповнили їх вірно. Схоже, що претенденти будуть в прямому ефірі давати роз'яснення щодо розбіжностей у деклараціях. Має бути цікаво.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 07, 2015 4:32 pm

По факту відповідей виявилося, що розбіжності виникли у різному розумінні/трактуванні окремих позицій декларацій працівником ДФС та декларантом.
Вернуться к началу Перейти вниз
Framen

Читатель
Читатель


Мужчина Сообщения : 20
Репутація : 21
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВс Апр 19, 2015 9:42 pm

Підкажіть буль-ласка, якщо я створюю канал на ютубі та отримую дохід від розміщення на своїх відео реклами від Гугл Адсенс - чи маю я зазначати суму цього доходу в Декларації (чи маю я платити податок з цього доходу) та чи можу я взагалі займатись такою діяльністю, будучи державним службовцем?
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Апр 20, 2015 6:01 am

Я гадаю, що це на Вашій совісті, але ДФС ці гроші не бачить.

Моя порада звернутися до місцевої податкової з запитом про ваші доходи згідно форми 1ДФ - за тиждень вону в поквартальному розрізі покажуть, які доходи і звідки Ви мали. Виняток - проценти від депозита, їх потрібно узнавати в свого банку.
Вернуться к началу Перейти вниз
Framen

Читатель
Читатель


Мужчина Сообщения : 20
Репутація : 21
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 8:26 am

Ото ж бо й воно. В мене поки що немає доходів з зазначеного джерела - відповідно і в податковій інформації немає. Мене цікавить питання, якщо ці доходи з'являються - що мені з ними робити (в плані декларування) та що податкова буде робити зі мною (в плані класифікації цієї діяльності, оподаткування тощо). Невже тут немає нікого, хто окрім державної служби займається фрілансерством та має дохід від власної сторінки, каналу тощо? Ну ж бо, досвідчені товариші, допоможіть порадою....
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 9:11 am

Framen, что вы хотите услышать? Что вы не имеете права другую работу кроме викладацької, наукової, творчої... (ст.7 ЗУ №3206). Или хотите услышать, что ваша деятельность должна оподатковываться. Хотите по закону - бросайте свое фрилансерство и работайте на державну службу. Не хотите - не задавайте глупых вопросов.
Вернуться к началу Перейти вниз
Framen

Читатель
Читатель


Мужчина Сообщения : 20
Репутація : 21
Карма : -1
Дата регистрации : 2015-02-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 11:07 am

Максим пишет:
Framen, что вы хотите услышать? Что вы не имеете права другую работу кроме викладацької, наукової, творчої... (ст.7 ЗУ №3206). Или хотите услышать, что ваша деятельность должна оподатковываться. Хотите по закону - бросайте свое фрилансерство и работайте на державну службу. Не хотите - не задавайте глупых вопросов.

В первую очередь интересно узнать мнение тех людей, кто имеет подобный опыт. То, что по закону я знаю, но я не знаю к какой классификации трудовой деятельность данный вид "хобби" может быть отнесен. В любом случае, спасибо за внимание...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 11:42 am

Framen пишет:
В первую очередь интересно узнать мнение тех людей, кто имеет подобный опыт. То, что по закону я знаю, но я не знаю к какой классификации трудовой деятельность данный вид "хобби" может быть отнесен. В любом случае, спасибо за внимание...

Про какой личный опыт вы хотите услышать... Те кто занимаются заработком в интернете не афишируют об этом, даже не будучи держслужбовцями, т.к. это доход, а с любого дохода нужно платить налоги. Если вся эта деятельность никак не оформлена, то никак ее и квалифицировать не получится, в т.ч. и оформить налогообложение. Кто будет вникать во все тонкости Гугл Адсенс, чтобы снять с вас налоги... Раньше стыкался с вопросом о налогообложении фрилансеров, ответ прост налоговики сами не знают как это все оформить. Только вариант с открытием предпринимательской деятельности и оплата единого налога, ну или что-то в этом роде. Так что ваше "хобби", это только хобби. Если есть другие мнения - хочу услышать, тоже интересно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 12:57 pm

Это равносильно тому, что госслужащий, который имеет огород и продал лишний мешок картошки куму или соседу, должен бежать в налоговую.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 1:42 pm

Cepiyc пишет:
Это равносильно тому, что госслужащий, который имеет огород и продал лишний мешок картошки куму или соседу, должен бежать в налоговую.

Точнее не госслужащий должен бежать в налоговую. А госслужащий вообще не имеет права продавать картошку.

Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 5:22 pm

А менять картшоку на арбузы у госслужащего есть право? Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Апр 21, 2015 5:36 pm

dimam пишет:
А менять картшоку на арбузы у госслужащего есть право? Smile

Если "мах на мах", без заработка, то думаю есть такое право... Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Апр 22, 2015 9:12 am

Максим пишет:
dimam пишет:
А менять картшоку на арбузы у госслужащего есть право? Smile

Если "мах на мах", без заработка, то думаю есть такое право... Very Happy
Только сначала задекларировать картошку надо))))
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПт Апр 24, 2015 8:02 am

ДФС перевірятиме декларації про доходи, а про розбіжності інформуватиме органи у сфері протидії корупції

Порядок здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.03.2015 № 333, зареєстрованим в Мін’юсті 15 квітня.

Перевірка здійснюється апаратом Державної фіскальної служби України, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування, при цьому апарат ДФС перевірятиме декларації посадовців найвищих щаблів влади — від Президента України до членів ЦВК, а інші суб’єкти декларування перевірятимуться територіальними органами фіскальної служби.

Мета перевірки — з’ясувати достовірність відомостей про доходи, нерухоме майно, транспортні засоби, кошти на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінні папери, внески до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації, фінансові зобов’язання, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Перевірці підлягають відомості лише про суб’єкта декларування: згідно з пунктом 2 Порядку перевірка відомостей щодо членів сім'ї, вказаних у декларації, не проводиться.

Загальний алгоритм перевірки включає такі складові:

1) одержання від державного органу, органу влади АР Крим, органу місцевого самоврядування, інших юридичних осіб публічного права копій декларації суб’єкта декларування;

2) проведення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей, що фактично полягає в аналізі наявної у ДФС податкової інформації та порівнянні її з інформацією, вказаною в декларації, а також арифметичному контролі;

3) направлення запитів до державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб публічного права, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, а також платників податків для одержання документів (копій документів) та інформації щодо відомостей, які мають відображатися в декларації, у межах повноважень, визначених Податковим кодексом України та Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», у разі:

– встановлення розбіжностей між відомостями, зазначеними в декларації, та наявною в контролюючому органі податковою інформацією про них;

– необхідності з’ясування інформації щодо перебування у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта нерухомого майна, транспортних засобів, перебування у його власності цінних паперів, внесків до статутних (складених) капіталів товариств, підприємств, організацій, витрат на придбання, фінансових зобов’язань, інших відомостей, які мають відображатися в декларації;

4) одержання від суб’єкта декларування письмового пояснення та/або копій підтвердних документів у разі встановлення розбіжності між відомостями, зазначеними в декларації, та наявною в контролюючому органі податковою інформацією про них (у тому числі встановлені після отримання відомостей за запитами).

5) підготовка висновку про результати здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації;

6) надсилання письмового повідомлення спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, а також керівнику органу, в якому працює відповідний суб'єкт декларування, у разі встановлення за результатами перевірки недостовірності відомостей, зазначених у декларації.

джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Май 07, 2015 11:18 am

Дива декларацій чиновників: міністр і його заступник - без даху над головою (інфографіка)

Травневі свята виявилися багатими на знахідки у деклараціях посадовців. До вашої уваги родзинки тижня: міністр та його заступник лишилися без даху над головою, майстер-класи по тому як витрачати втричі більше за річний родинний бюджет, скромна чарівність розкішного життя керівництва НБУ, секрет голландських мільйонів та рейтинг автопарків керівників обласних держадміністрацій. Transparency International Україна продовжує стежити за деклараціями про доходи і майно високопосадовців країни. Деякі органи влади так і не оприлюднили декларації своїх керівників, чим порушили норми чинного законодавства.
[img]ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Ir80oz[/img]
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Июн 17, 2015 1:54 pm

За результатами розгляду протоколу, складеного прокуратурою м. Житомира, головного спеціаліста відділу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації судом визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення.

Установлено, що державний службовець, звільнившись з облдержадміністрації, умисно, у передбачений законодавством термін, не подала декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за останнім місцем роботи.

Такими діями службовець порушила вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Наразі на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу.

Довідково. Відповідно до ст. 12 зазначеного Закону суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Июн 18, 2015 4:20 pm

Верховная Рада Украины (ВРУ) поддержала за основу проект закона №2879 "О внесении изменений в статью 46 закона Украины "О предотвращении коррупции" (относительно объема декларируемой информации лицами, уполномоченными на выполнение функций государства или местного самоуправления)". Такое решение 259 поддержали народных избранников.

Автором документа выступил Кабмин.

Отмечается, что необходимость принятия этого проекта обусловлена возможностью получения Украиной кредитных гарантий правительства Соединенных Штатов Америки (США) в объеме 1 млрд долл., условием получения которых было проведение в Украине реформ в сфере преодоления коррупции, реформирования энергосектора, улучшение делового климата и тому подобное.

В пояснительной записке отмечается, что проект разработан для обеспечения выполнения пункта 6 протокола совещания у премьер-министра Украины от 30 апреля 2015 года и с целью раскрытия информации о средствах и другие активы высокопоставленных а также членов их семей, как в Украине так и за ее пределами, бенефициарными собственниками и контроллерами которых они являются.

Отмечается, что все средства и активы должны быть использованы высокопоставленными лицами не менее шести месяцев.

Для достижения указанной цели проектом предлагается внести изменение в статью 46 Закона Украины "О предотвращении коррупции", которой определяется объем информации, отмечается в декларации лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления.

Кроме того, отмечается, что не подлежат декларированию указанные в абзаце первом настоящего пункта активы, если они принадлежат на праве собственности юридическому лицу, упомянутой в пункте 51 части первой этой статьи, предназначенные для использования в его хозяйственной деятельности и по своим свойствам не могут быть использованы физическим лицом (промышленное оборудование, специальная техника и т.п.).
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Авг 10, 2015 3:21 pm

Хотів уточнити, може хтось стикався.У який термін органи Державної фіскальної служби України здійснюють перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Бо поглянувши частину дев’яту статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та відповідний Порядок здійснення перевірки не знайшов відповіді. А якщо ці терміни не зазначені, то, теоретично, недостовірність даних можуть виявити і через рік?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Авг 10, 2015 4:25 pm


Терминов нету. Теоретически могут найти недостоверность и через год. У них отмазка хорошая - много деклараций, не успевают проверить. Из моих знакомых, чьи декларации направлялись в ДФС для проверки - результатов нету. Но вроде бы декларации из Киева перенаправлялись на местные органы ДФС.

Кстати, как у вас на работе по уволеным. Их декларации тоже направляете на проверку в порядке ч.9 ст.12 «Про засади запобігання і протидії корупції»?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Авг 10, 2015 4:35 pm

Щодо звільнених не підкажу - не володію інформацією. Хоча, принагідно, зможу запитати у звільненого.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Авг 11, 2015 8:48 am

Звільнений може не володіти інформацією. Він звільнився, здав декларацію за відпрацьований період в році і все. Декларацію направляють кадри чи відповідальний з питань запобігання корупції.
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Авг 11, 2015 10:23 am

а нам товарищ из ГФС на семинаре объяснял, что уволенный потом должен сдать еще и декларацию за год
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Авг 11, 2015 10:52 am

Ну это и без товарища из ГФС ясно. Ведь в Законе четко это прописано.
Пример: уволился 10 августа 2015. Должен подать декларацию за период с 1 января по 10 августа 2015. Потом до 1 апреля 2016 должен подать декларацию за весь 2015 год. И если сейчас еще подаем ее в кадры своего госоргана, то в следующем году скорее всего уже будем подавать в электронном варианте на сайте НацАгентства, которого пока еще нет, да еще в таком виде и с такими данными, что будем долго "учиться" что и куда писать.
Вот у меня сложился вопрос. Если все декларанты будут заходить на их сайт и там заполнять декларации, то по сути должен быть какой то ключ доступа каждому субъекту декларирования, иначе любой может зайти и заполнить вместо тебя, и как потом доказать что ты не лох. Если так, то придется еще долго ждать пока создадут сайт, базу данных (должна быть очень серьезная), порядок доступа к ней (чтение, запись, исправления), ключи доступа для декларантов (в т.ч. и для уволенных).
Вернуться к началу Перейти вниз
Сашок
Сашок

Эксперт
Эксперт


Мужчина Стрелец Сообщения : 237
Репутація : 255
Карма : 14
Дата регистрации : 2014-03-31
Возраст : 34

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Авг 11, 2015 11:07 am

Мабуть буде шляхом реєстрації на сайті і буде створено, щось на зразок особистого кабінету.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Авг 19, 2015 10:36 am

Держслужбовці мають повідомляти у деклараціях про недобудови

18.08.15
Відтепер у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, потрібно вказувати про незавершене будівництво.


Про це інформує відділ комунікацій ДПІ у м. Івано-Франківську ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Також у деклараціях потрібно повідомляти про об’єкти, не введені в експлуатацію чи право власності на які не зареєстровано, якщо вони належать декларанту (членам його сім’ї), розташовані на земельних ділянках, які йому належать чи побудовані (повністю або частково) з матеріалів чи за кошти декларанта (членів його сім’ї).

Це обумовлено Законом України від 16.07.2015 № 631-VIII. Набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Опубліковано в газеті «Голос України» № 145 від 08.08.2015.

джерело


Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Сен 29, 2015 4:47 pm

Денис Бигус пишет:
Офигенных новостей, денег и программистов пост.
Вы знаете, как выглядит будущая форма декларации о доходах? Это долбаный пятитомник, в который чиновник будет вносить всё. То есть вообще всё. Дали айфон поиграться - внеси. Жена туфли из крокодиловой кожи подарила - внеси. Квартирку купил, а потом продал и вроде ничего и не было - внеси. Не внес или внес не то - два года тюрма сиди.
И это еще не все.
Год тому мы просили расшифровывать декларации в гуглоформе. Потом для этого сделали отдельный сайт. А потом Чаплинского забрали в казематы Всемирного банка, где он с группой других похищенных разработал техзадание для платформы, на которой чиновники будут вносить свою декларацию САМИ. После чего она будет в удобной форме доступна всем желающим. А внутри этой платформы закрутятся шестереночки, сверяя данные с реестром недвижимости и другими реестрами, автоматически расставляя "красные флажки" и т.п.
Так вот, теперь по этому ТЗ систему нужно сделать. И разработчик выбирается на тендере. И этот пост в первую очередь - поиск такого разработчика. Вы крутая софтверная компания? Приходите и сделайте систему. Приходите, приходите. Ссылка на документацию - в первом комменте.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 01, 2015 1:35 pm

ПР ООН ищет IT-компанию, которая создаст систему онлайн-деклараций для всех украинских чиновников

Программа развития ООН объявила тендер: нужна IT-компания, которая будет работать над системой декларирования для всех украинских чиновников. Он проводится до 12 октября, а предварительная встреча с участниками тендера запланирована на 5 октября.

В проекте как технический специалист участвует Дмитрий Чаплинский из команды «Канцелярской сотни», которая создала declarations.com.ua, где существующие декларации чиновников оцифровываются и выкладываются в открытый доступ. Параллельно, после принятия закона, согласно которому аналогичная система должна быть запущенна государством, Всемирный банк объявил о технической поддержке для ее разработки. В рамках этой поддержки миссия Всемирного банка собрала необходимую информацию, написала технические требования и будет контролировать их выполнение.

После того, как declarations.com.ua запустились, «сотня» рассказывала о нем где только можно. Так что специалисты из Всемирного банка вышли на Дмитрия и пригласили в команду, где он участвовал в разработке ТЗ для будущей системы онлайн-декларирования. Совместно с Минюстом приняли решение, что проект проект будет полностью профинансирован донорами, а компания-подрядчик будет выбрана в ходе тендера.

От исполнителя требуется опыт работы с открытыми данными и e-government, способность выполнить проект в очень сжатые сроки и на высоком уровне. Победителя выберут не по минимальной предложенной сумме, а по совокупной оценке.

В этой системе будут доступны декларации всех чиновников — около 700-900 000 человек. Они будут выложены не просто в онлайн, а доступны через API или файлом для скачивания. В новой форме учитывается абсолютно все: недвижимое и движимое имущество, даже мобильные телефоны дороже 60 000 грн.

«Там реально ВСЕ. Кроме того, в течение года декларант обязан сообщать дополнительно обо всех серьезных операциях за год. Купил квартиру — отчитался. Продал Патек Филипп — отчитался. Выиграл троих борзых собак в карты — отчитался», — пишет Дмитрий.

«Вы крутая софтверная компания? Приходите и сделайте систему», — призывает IT-рынок основатель «Канцелярской сотни» Денис Бигус.

Когда система будет готова, Украина обязана будет ее использовать в соответствии с международными договоренностями. «За это сейчас отвественна первый заместитель министра юстиции. Понятно дело, что от неприятных случайностей никто не застрахован, но будем делать все возможное, чтобы их избежать», — говорит Дмитрий.

Напомним, в феврале этого года «Канцелярская сотня» запустила проект «Гарна Хата». Это антикоррупционный проект об элитарной недвижимости и ее владельцах.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyВт Окт 27, 2015 12:30 pm

Стосовно субсидії в декларації:

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНО, ДОХОДИ, ВИТРАТИ І ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ ОСОБАМИ, УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТА ІНШИМИ ОСОБАМИ
***
у позиції 20 декларації — інші види доходів (не зазначені у позиціях 6 — 19).
Такими видами доходів, як декларанта, так і членів його сім’ї, зокрема, можуть бути:
***
— сума наданих субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги та відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Окт 28, 2015 2:15 pm

Субсидию действительно обязательно нужно включить в декларацию за 2015 год - позиция 20 "Інші доходи" (если форма будет старой). По поводу отображения сумм субсидии, то нужно самому высчитывать, либо подавать заяву в соцзахист чтобы дали довідку про розмір наданої вам субсидії за 2015 рік. Я бы рекомендовал указывать не поступившую физически суму на счет поставщика комуслуг, а насчитанную за весь год включая и декабрь. По крайней мере с зарплатой так. Если к примеру вам за декабрь насчитали, а выплатили в январе, вы все равно должны указывать в декларации доход включая декабрь. Налоговая видит эти суммы. А вообще самый лучший вариант, которым пользуюсь не первый год. В марте пишите заяву в налоговую о выдаче довідки про всі види доходів. Они дают на протяжении 10 дней ее бесплатно. И там все хорошо отображено. Даже проценты приватбанка.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Окт 28, 2015 5:03 pm

Максим, якщо можна, детальніше про проценти. Це проценти по зарплатній карті чи по депозиту? І дуже цікаво куди, у цьому випадку, поділась банківська таємниця?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Окт 28, 2015 5:54 pm

На скільки я зрозумів це були проценти по приват-копілці. Коли заповнювали декларації з дружиною, то взагалі про копілку не згадували. Але коли побачили в довідці з податкової копійки в пару гривень, там значилось джерело доходу приватбанк. У банку сказали що це проценти по депозиту. Але депозитів у нас немає. Відповідно подумали про копілку. Через приват24 таких цифр як у довідці з податкової ми не знайшли.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Окт 28, 2015 8:06 pm

Ну блін, це як з ховрашком у полі. Ти його не бачиш, а він є.
Дякую.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyСр Окт 28, 2015 9:04 pm

З банками треба бути уважними. І бонуси і проценти потрібно вказувати в декларації. А якщо вони ще й світяться у податковій, то взагалі без питань треба вносити. Ми вносили навіть кошти, які перекидували один одному через приват24 на зарплатну картку. Це ніби кошти зарплати, вони і так вказуються в декларації, але якщо я їх перераховую на картку дружині, то получається це вже її дохід. Щоб уникнути непорозумінь ці кошти вписували в позицію "подарунки". Щодо оподаткування таких доходів, то відповідь дуже проста - подарунки батьків, подружжя не оподатковуються. Ми трохи відійшли від теми. Але що стосується декларування, то можу допомогти інформацією кому треба.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 10:34 am

Максим пишет:
На скільки я зрозумів це були проценти по приват-копілці. Коли заповнювали декларації з дружиною, то взагалі про копілку не згадували. Але коли побачили в довідці з податкової копійки в пару гривень, там значилось джерело доходу приватбанк. У банку сказали що це проценти по депозиту. Але депозитів у нас немає. Відповідно подумали про копілку. Через приват24 таких цифр як у довідці з податкової ми не знайшли.

Все-рівно не зрозуміло, яким чином інформація з Привата потрапила до податкової? Невже Приват про всі свої копілки повідомляє податкові? Брєд якийсь.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 10:53 am

Цитата :
Все-рівно не зрозуміло, яким чином інформація з Привата потрапила до податкової? Невже Приват про всі свої копілки повідомляє податкові? Брєд якийсь.

Получається що так. Ще й податок платить. Точніше податок платимо ми з відсотків по депозиту чи як воно в них там називається. Я взагалі прихильник знімати всі кошти зарплати одразу і не потрібно мені їх відсотків і копілок. Потім дорожче вийде коли якісь копійки випливуть в податковій при перевірці і не будуть зазначені в декларації.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 2:13 pm

По Приватбанку - в мене лежить в банку депозит і відповідно капають відсотки, і я також беру довідку з податкової про свої та жінчині доходи, але Приватбанка там немає. Тому я сам вираховую, який відсоток я отримав за рік і вношу його до декларації.
Тому я дійсно здивований, що податківці побачили у вас дохід від Приватбанка...

По субсидії - моїй родині на місяць в субсидії зазначено 583,12 куб.м. газу на місяць тепер цей показник буде змінений? Мені платити обов"язковий платіж, якщо я хочу заплатити за саме таку кількість газу?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 2:53 pm

Ну не знаю. Може це і не депозит, бо його немає апріорі, але у приваті є різні акції по зарплатній картці і не тільки. Можливо це бонус який капає коли розраховуєшся карткою в магазині, і цей бонус вони світять в податковій.
Ось до речі обговорення на форумі Factor Бонуси і проценти отримані на зарплатну картку, де я часто дізнаюсь щось нове і сам там пишу.

Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 3:38 pm

Слава - налу cheers

І буде нам щастя. Бо я нещодавно на Новій Пошті отримав "зворотню доставку" і згадав про декларацію, будь вона неладна.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 3:47 pm

Так зворотня доставка йде налом. Вона ніби ніде офіційно не проходить... Для чого її вказувати в декларації? Інше питання коли кошти йдуть на картку в банку, це можуть відслідкувати і спитати що за доходи...
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyЧт Окт 29, 2015 4:10 pm

Максим пишет:
Так зворотня доставка йде налом. Вона ніби ніде офіційно не проходить... Для чого її вказувати в декларації? ...

Та я все розумію, але відомості про паспорт (добре хоч без кода) і суму заносять в базу, а там бац і вже читаєш їх у довідці ДФС, як ті проценти... З нинішніми тенденціями, скоро може початися полювання на відьом-корупціонерів (бо зараз цифри зловлених/посаджених нульові). А зловлять кого? Того хто 40 мільйонів дол. забув (згадав) вказати у декларації чи нас з 10 гривнями по "копилке"? Тому й дмухаю на холодну воду.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПт Дек 25, 2015 6:08 am

З'явилася, як на мене, хороша новина.
В прийнятому сьогодні у ночі ЗУ "Про держбюджет на 2016 рік" закралася цікава правка до ЗУ «Про запобігання корупції». Вона прописує, що:

До початку роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкти декларування подають декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в порядку, встановленому Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції". Зазначені декларації підлягають оприлюдненню в порядку, встановленому Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приймається рішення Національного агентства з питань запобігання корупції але не раніше 1 січня 2017 року.


Таким чином декларування, як мінімум, за цей (2015) рік буде здійснюватися за старою формою, що у порівнянні з не набутими чинності нормами щодо інформації, яку слід буде відображати у новій декларації, просто "легкотня".
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПт Дек 25, 2015 9:00 am

To LEXXX - цікаво, коли ви це встигли прочитати? Бюджет прийняли о 4 ранку. Ви що не спали?)))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПт Дек 25, 2015 10:03 am

Та ні, трохи спав Sleep
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 2 EmptyПн Дек 28, 2015 10:21 am

LEXXX пишет:
Про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до цього Закону декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приймається рішення Національного агентства з питань запобігання корупції але не раніше 1 січня 2017 року.

Где именно в законе про держбюджет на 2016 это прописано, не могу найти?
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 20На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика