Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Aleks_andr

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-02-10

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПт Фев 10, 2017 9:54 am

Первое сообщение в теме :

LEXXX пишет:
Обговорюємо питання декларування державних службовців.

ввожу путь места расположения ключа с флешки, пароль верен на 100%, а по итогу пишет:

Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
7_7m

Новичок
Новичок


Сообщения : 13
Репутація : 13
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-06-24

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 9:45 am

sann пишет:
7_7m пишет:
Є таке питання: "Чи являється суб’єктом декларування по Закону України "Про запобігання корупції" завідувач сектором інформаційних технологій (обслуговуючий персонал) в управлінні райдержадміністрації?"
Дякую за відповідь.
Ну, треба в будь-якому випадку подавати декларацію за минулий рік, бо в 2016 дана посада ще відносилась до державної служби.
Декларацію я обов'язково буду подавати, але поки не розумію яку, чи після звільнення чи щорічну.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 10:14 am

7_7m пишет:
sann пишет:
7_7m пишет:
Є таке питання: "Чи являється суб’єктом декларування по Закону України "Про запобігання корупції" завідувач сектором інформаційних технологій (обслуговуючий персонал) в управлінні райдержадміністрації?"
Дякую за відповідь.
Ну, треба в будь-якому випадку подавати декларацію за минулий рік, бо в 2016 дана посада ще відносилась до державної служби.
Декларацію я обов'язково буду подавати, але поки не розумію яку, чи після звільнення чи щорічну.
Краще запитати про це у НАЗК. Я теж не розумію, якби і після звільнення, але сама посада не змінилась і ніяких звільнень не відбувалось Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 10:31 am

7_7m пишет:
Є таке питання: "Чи являється суб’єктом декларування по Закону України "Про запобігання корупції" завідувач сектором інформаційних технологій (обслуговуючий персонал) в управлінні райдержадміністрації?"
Дякую за відповідь.

Звільнення не відбулося, але припинили діяльність пов'язану із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування перейшовши в обслуговуючий персонал. Тому декларація повинна бути "після звільнення" за 2016 рік. Крім того якщо ви керівник структурного підрозділу в держоргані як в юрособі публічного права, то повинні подати і декларацію "щорічну" за 2016 рік.
Вернуться к началу Перейти вниз
7_7m

Новичок
Новичок


Сообщения : 13
Репутація : 13
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-06-24

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 10:32 am

Посада змінилась - був головним спеціалістом на держслужбі у другому відділі, а потім ввели в середині року нову посаду не на держслужбі.
Я писав в НАЗК - а у відповідь тиша.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ulola

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-10

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 12:15 pm

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, у 2016 році померла моя бабуся і я отримала дві її пенсії (на поховання). Яким видом доходу є ця сума в електронній декларації? Чи взагалі її треба відображати?
Дякую!
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 1:06 pm

колеги, знову помилка як і минулого разу "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.), порадьте що робити?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 1:07 pm

Учора в колеги те саме писало. Зайшли з іншого браузера. Помогло.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 1:51 pm

LEXXX пишет:
Учора в колеги те саме писало. Зайшли з іншого браузера. Помогло.

вчора все було добре, а от сьогодні Sad
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 4:21 pm

bayan1986 пишет:
LEXXX пишет:
Учора в колеги те саме писало. Зайшли з іншого браузера. Помогло.

вчора все було добре, а от сьогодні Sad
До обіду все було норм, а зараз просто жесть Very Happy Хто відклав заповнення на останній тиждень березня (а таких більше половини) схоже продасть душу поки заповнить Twisted Evil
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 4:22 pm

Ulola пишет:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, у 2016 році померла моя бабуся і я отримала дві її пенсії (на поховання). Яким видом доходу є ця сума в електронній декларації? Чи взагалі її треба відображати?
Дякую!

Обов'язково потрібно відображати допомогу на поховання як дохід.
Через податкову офіційно проходить цей вид доходу.
В декларації: Інше - допомога на поховання.
Вернуться к началу Перейти вниз
Talia

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-14

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 9:02 pm

1. Заполняю е-декларацию. У мужа есть акции. В декларации муж указан как член семьи. Однако при вводе данных по акциям в поле "информация про власника" позволяет выбрать только "третя особа". Это ошибка программы? Или как тогда вводить данные - указывать мужа как третье лицо???

2. При попытке сохранить декларацию выдает сообщение "Помилка. Передано некоректні дані." без ссылок где и что некорректно. В чем ошибка? Или это тоже сбой программы?

Спасибо.
Вернуться к началу Перейти вниз
7_7m

Новичок
Новичок


Сообщения : 13
Репутація : 13
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-06-24

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 9:13 pm

Talia пишет:

2. При попытке сохранить декларацию выдает сообщение "Помилка. Передано некоректні дані." без ссылок где и что некорректно. В чем ошибка? Или это тоже сбой программы?

Також не зберігається декларація, напевно програмний збій.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 9:51 pm

Talia пишет:
1. Заполняю е-декларацию. У мужа есть акции. В декларации муж указан как член семьи. Однако при вводе данных по акциям в поле "информация про власника" позволяет выбрать только "третя особа". Это ошибка программы? Или как тогда вводить данные - указывать мужа как третье лицо???

2. При попытке сохранить декларацию выдает сообщение "Помилка. Передано некоректні дані." без ссылок где и что некорректно. В чем ошибка? Или это тоже сбой программы?

Спасибо.

Тоже указывал акции. Инфо про власника выбирайте члена семьи - мужа. Если не сохраняет это ошибка самой системы. Она сегодня очень сильно глючит. Нужно подождать, может исправят.
Вернуться к началу Перейти вниз
Talia

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-14

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 14, 2017 10:07 pm

Максим пишет:
Тоже указывал акции. Инфо про власника выбирайте члена семьи - мужа. Если не сохраняет это ошибка самой системы. Она сегодня очень сильно глючит. Нужно подождать, может исправят.

В том то и дело, что во власниках есть только один вариант - третя особа. Мучаюсь с этой проблемой еще с пятницы. У коллеги с работы таже проблема. Написали на support. Тишина.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 15, 2017 8:00 am

Помилка. Передано некоректні дані
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 15, 2017 8:00 pm

Підскажіть, будь ласка, якщо держслужбовець бере участь в конкурсі, подає декларацію за 2016 рік як КАНДИДАТ, потім звільняється в порядку переведення, то знову повинен подати декларацію ЩОРІЧНУ за 2016 рік як державний службовець? Чи вдруге не потрібно?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 15, 2017 8:25 pm

Клариса пишет:
Підскажіть, будь ласка, якщо держслужбовець бере участь в конкурсі, подає декларацію за 2016 рік як КАНДИДАТ, потім звільняється в порядку переведення, то знову повинен подати декларацію ЩОРІЧНУ за 2016 рік як державний службовець? Чи вдруге не потрібно?
Якщо залишається на держслужбі, то не потрібно взагалі подавати декларацію, бо за 2016 рік уже подана. Якщо звільняється з держслужби, то треба подавати за період з 1 січня 2017 року по день звільнення.
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 15, 2017 8:28 pm

Sann, дякую!
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyЧт Мар 16, 2017 9:48 am

Кожну декларацію можна подати один раз - щорічну, після звільнення, перед звільненням та кандидата можливо подати скільки завгодно. Якщо кандидат подав перед участю у конкурсі декларацію кандидата, пройшов конкурс, його перевели зі старої держслужби на нову посаду він не подає декларацію перед звільненням, тільки щорічну до 1 квітня. Якщо кандидат звільнився зі старого місця роботи, а вже потім пройшов конкурс і його приймають на посаду, то він мав би подати за старим місцем роботи і щорічну декларацію і декларацію перед звільненням.
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyЧт Мар 16, 2017 12:38 pm

Максим пишет:
Якщо кандидат подав перед участю у конкурсі декларацію кандидата, пройшов конкурс, його перевели зі старої держслужби на нову посаду він не подає декларацію перед звільненням, тільки щорічну до 1 квітня.
Масиме, дякую за увагу до мого питання.держслужбовець звільняється в нашій установі, в реєстрі є декларація конкурсанта за 2016 рік.Звільняється по переведенню до іншого органу виконавчої влади.ПИТАННЯ:Потрібно вимагати подання щорічної електронної декларації в старій установі?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyЧт Мар 16, 2017 1:33 pm

Якщо ця особа не втрачає хоча б на день статус держслужбовця (особи, уповноваженої на виконання функцій держави), то ніяких декларацій не потрібно. Як я розумію, то при звільненні шляхом переведення цей статус не втрачається, бо особа звільняється/призначається в один день (чи день у день).
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyЧт Мар 16, 2017 1:41 pm

Дякую за роз'яснення!!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
Олена Петрівна

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 18, 2017 10:16 am

Подала 16.03.2017 року щорічну декларацію за 2016 рік. За результатами пошуку в реєстрі моя декларація позначена сірим кольором (там де значок файлу PDF), інши позначені червоним. Мені пояснили, що червоні ті, що готові для скачуванння PDF. Чому моя не готова? Що не так?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 18, 2017 12:49 pm

Олена Петрівна пишет:
  Подала 16.03.2017 року  щорічну декларацію за 2016 рік.    За результатами пошуку в реєстрі моя декларація позначена сірим кольором (там де значок файлу PDF), інши позначені червоним.  Мені пояснили, що червоні ті, що  готові для скачуванння PDF. Чому моя не готова? Що не так?
Все так, воно так відображається просто, то сірим, то червоним, можливо від нагрузки на сервера залежить, коли закінчиться ця вакханалія першоквітнева, то у всіх буде червоним Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Олена Петрівна

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 18, 2017 5:29 pm

sann пишет:
Олена Петрівна пишет:
  Подала 16.03.2017 року  щорічну декларацію за 2016 рік.    За результатами пошуку в реєстрі моя декларація позначена сірим кольором (там де значок файлу PDF), інши позначені червоним.  Мені пояснили, що червоні ті, що  готові для скачуванння PDF. Чому моя не готова? Що не так?
Все так, воно так відображається просто, то сірим, то червоним, можливо від нагрузки на сервера залежить, коли закінчиться ця вакханалія першоквітнева, то у всіх буде червоним Very Happy
Дуже дякую, заспокоїли. Колеги на роботі   вже на параною з цим декларуванням хворіють) І всіх заражають
Вернуться к началу Перейти вниз
uryst
uryst

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 18, 2017 5:48 pm

LEXXX пишет:
Якщо ця особа не втрачає хоча б на день статус держслужбовця (особи, уповноваженої на виконання функцій держави), то ніяких декларацій не потрібно. Як я розумію, то при звільненні шляхом переведення цей статус не втрачається, бо особа звільняється/призначається в один день (чи день у день).

А якщо звільнення в порядку переведення з держслужби (РДА) на службу в органах місцевого самоврядування (в міськраду) то декларацію потрібно подавати чи ні???
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВс Мар 19, 2017 7:26 am

uryst пишет:

А якщо звільнення в порядку переведення з держслужби (РДА) на службу в органах місцевого самоврядування (в міськраду) то декларацію потрібно подавати чи ні???

Бачив десь роз'яснення, що декларацію "перед звільненням" подають тільки:

особи які звільняються за власним бажанням, за угодою сторін, з ініціативи роботодавця, а також особи які не звільняються, але втрачають статус державного службовця в разі переведення їх посади в статус обслуговуючого персоналу.


В порядку переведення не втрачається почесний статус слуги народа, тому не потрібно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Alina

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-03-21

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 12:55 am

Підкажіть, будь ласка, у 2016 році придбали з чоловіком квартиру у спільну часткову власність по 1/2 кожному, в розділі "ВИДАТКИ ТА ПРАВИЧИНИ" мені писати половину вартості квартири чи всю (адже я як субєкт декларування витратила половину, а іншу половину витратив мій чоловік)
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 12:55 pm

Підкажіть, будь ласка, наступне.
Я є учасником недержавного пенсійного фонду (колись працювала у банку).
Мені надіслали виписку за 2016 рік, де зазначено, що загальна сума пенсійних коштів
у гривнях та одиницях
пенсійних активів,
накопичених на
користь учасника
фонду
становить ...грн..
Чистий фінвнсовий результат - ...грн.
Як мені дані суми відобразити у декларації? І чи потрбно?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 1:19 pm

Скоріш за все це "Грошові активи". НАЗК пише в Роз'ясненні, що під грошовими активами розуміються: ... - внески до інших небанківських фінансових установ.

Водночас гляньте ще ці Роз'яснення НАЗК:

Під фінансовими зобов’язаннями у цілях декларування розуміються: ... - зобов’язання за договором недержавного пенсійного забезпечення;

Але в обох випадках є "поріг" для (не)вказування цієї інформації в декларації.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 1:23 pm

LEXXX пишет:
***

Але в обох випадках є "поріг" для (не)вказування цієї інформації в декларації.

Одна надія на ці "пороги", щоб всяку "фігню і мелочовку" в деклараціях не показувати))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 1:26 pm

Це точно. Шкода, що такі пороги є не у всіх Розділах.
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 1:30 pm

Там всього 300грн.Просто ці активи збільшились за рік на 30грн. Зазначено, що це чистий фінансовийй результат. От мене й цікавить, а чи не потрібно його відображати у розділі "доходи"??? І уявнення не маю, як їх назвати... Це й не проценти, і не дивіденди, і не страхові виплати (до виплат ще довго). Хоч може за 30грн. не каратимуть) Чи вже краще будь-як назвати, аби зазначити (може, інвестиційний дохід)?
Зобов'язання відсутні, оскільки я вже декілька років не працююю у банку.


Последний раз редактировалось: Україночка (Вт Мар 21, 2017 1:58 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 1:36 pm

До речі, чи відображаєте Ви бонуси "Приватбанку" у декларації?
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 4:10 pm

Схаменіться... такий дріб"язок нікого не цікавить. Не посадять Вас за це і не звільнять, якщо не вкажете
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 5:13 pm

bova пишет:
Схаменіться... такий дріб"язок нікого не цікавить. Не посадять Вас за це і не звільнять, якщо не вкажете

А ось Вам (з іншого ресурсу - колега коментує):

LEXXX - Хочу помилятися, але на жаль, не все так просто.

Стаття 1 ЗУ "Про запобігання корупції": правопорушення, пов’язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, ... за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Тобто за порушення цього закону, в т.ч. в разі виявлення у декларації недостовірних відомостей (теоретично навіть за не грошову описку) держслужбовця можуть визнати винним у правопорушенні, яке пов’язане з корупцією.

Наслідок - потрапляння до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Наслідок - звільнення та заборона . Як мінімум...
Вернуться к началу Перейти вниз
Виталий76

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 41
Репутація : 42
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-12

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyВт Мар 21, 2017 10:04 pm

Вай, біда...... Не зможу заняти посаду з окладом в 3200 грн???? Біда, біда............ Very Happy Very Happy Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 22, 2017 8:48 am

Я напевно чогось не розумію. Якщо немає бажання працювати держслужбовцем, то можна самому звільнитися.

А Ви пропонуєте щоб Вас звільнили по статті та отримати на 5-10 років публічну чорну мітку у вигляді запису свого прізвища у Реєстрі корупціонерів. І тут фокус не лише в тому, що Вас не візьмуть на держслужбу, але й у тому, що навряд чи якась солідна приватна контора схоче взяти до себе на роботу корупціонера (а ось в тонкощах причин сильно розбиратися не будуть - немає потреби, бо на хорошу зарплату черга претендентів). Повірте в солідній конторі HR-менеджер проглядаючи Ваше резюме обов'язково запитає в гугла (чи в Реєстрі) про колишнього дерслужбовця.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 22, 2017 9:13 am

LEXXX пишет:
Я напевно чогось не розумію. Якщо немає бажання працювати держслужбовцем, то можна самому звільнитися.

А Ви пропонуєте щоб Вас звільнили по статті та отримати на 5-10 років публічну чорну мітку у вигляді запису свого прізвища у Реєстрі корупціонерів. І тут фокус не лише в тому, що Вас не візьмуть на держслужбу, але й у тому, що навряд чи якась солідна приватна контора схоче взяти до себе на роботу корупціонера (а ось в тонкощах причин сильно розбиратися не будуть - немає потреби, бо на хорошу зарплату черга претендентів). Повірте в солідній конторі HR-менеджер проглядаючи Ваше резюме обов'язково запитає в гугла (чи в Реєстрі) про колишнього дерслужбовця.
Сумніваюсь, що на держслужбі є дуже великий відсоток людей, які зможуть претендувати на посади в солідних конторах clown
Вернуться к началу Перейти вниз
Виталий76

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 41
Репутація : 42
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-12

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСр Мар 22, 2017 9:57 pm

Шановний LEXXX, я хочу працювати на державній службі. Але отримувати заробітну плату на рівні прибиральника не хочу. Я не для того закінчував ВУЗ, проходив конкурс, заповнюю цю дебільну декларацію.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПт Мар 24, 2017 8:03 am

Виталий76 пишет:
Шановний LEXXX, я хочу працювати на державній службі. Але отримувати заробітну плату на рівні прибиральника не хочу. Я не для того закінчував ВУЗ, проходив конкурс, заповнюю цю дебільну декларацію.

всі так хочуть, але є реалії державної служби і Ви їх відчуєте в перші три місяці роботи
Вернуться к началу Перейти вниз
katya

Читатель
Читатель


Сообщения : 22
Репутація : 25
Карма : 3
Дата регистрации : 2016-09-19

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 25, 2017 12:52 pm

Допоможіть, будь-ласка, розібратися! Написала НАЗКу, але він мовчить... Працювала на посаді дерслужбовця до лютого 2016 року та звільнилася. Три місяці не працювала,після цього через конкурс прийнята на роботу в інший орган виконавчої влади на посаду державної служби, де працюю зараз. Подала щорічну декларацію за 2016 рік. Говорять,що треба ще подати одну в категорію "після звільнення" із вказаним місцем роботи звідки звільнілася. Спробувала заповнювати, але система не хоче зберігати чернетку як "після звільнення"- виправляє сама на "щорічну". Так подавати другу декларацію чи ні? Якщо подавати,то як її заповнити?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyСб Мар 25, 2017 10:55 pm

katya пишет:
Допоможіть, будь-ласка, розібратися! Написала НАЗКу, але він мовчить... Працювала на посаді дерслужбовця до лютого 2016 року та звільнилася. Три місяці не працювала,після цього через конкурс прийнята на роботу в інший орган виконавчої влади на посаду державної служби, де працюю зараз. Подала щорічну декларацію за 2016 рік. Говорять,що треба ще подати одну в категорію "після звільнення" із вказаним місцем роботи звідки звільнілася. Спробувала заповнювати, але система не хоче  зберігати чернетку як "після звільнення"- виправляє сама на  "щорічну". Так подавати другу декларацію чи ні? Якщо подавати,то як її заповнити?

Вам потрібно подати ще і "після звільнення" в місцем роботи та посадою з якої звільнялись у 2016 році.
Заповнити потрібно через "Нова декларація". Створити на основі вже поданої не вийде.
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 11:35 am

Підкажіть, будь ласка, наступне. При створенні ключа в Приват24 не звернула увагу на те, що у імені по батькові внесено капслоком не -іївна, а -іівна (тобто не -ІЇВНА, а -ІІВНА) створила декларацію і вже подала. Не знаю, чи можна у коригуючій виправити дану помилку??? Чи потрібно і чи можна створювати нову??? Чим може загрожувати дана помилка??? На гарячу лінію НАЗК додзвонитись не можу... Так раділа, що позбулась нарешті головного болю(((


Последний раз редактировалось: Україночка (Пн Мар 27, 2017 12:55 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 11:57 am

Україночка пишет:
Підкажіть, будь ласка, наступне. При створенні ключа в Приват24 не звернула увагу на те, що у імені по батькові внесено кепслоком не -іївна, а -іівна (тобто не -ІЇВНА, а -ІІВНА) створила декларацію і вже подала. Не знаю, чи можна створити коригуючу??? Чи потрібно нову робити??? Чим може загрожувати дана помилка??? На гарячу лінію НАЗК додзвонитись не можу... Так раділа, що позбулась нарешті головного болю(((
Таких помилок чимало, бачив в поданих деклараціях, і в іменах, і в по батькові помилки, в прізвищах, наприклад, у батька написано по одному, в сина по-іншому. Людський фактор, особливо в Приваті, там студентки повбивали ПІБ клієнтів як по клавіатурі попали, так і вилазить тепер Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 12:04 pm

головне, щоб "боком" не вилізло)
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 12:44 pm

До подачі наступної декларації знайдіть час відвідати Приватбанк з паспортом, та вам внесуть зміни
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 12:52 pm

Помилки в ПІБ та ІПН навіть ДФС робить при формуванні ключа. Що ви хочете від Привату. До речі в реєстрі бачив декларації з ПІБ російською мовою, і нічого, проходить. А щодо капслоку - приватбанковські ключі всі такі, в них в базі так забито.
Вернуться к началу Перейти вниз
Україночка

Новичок
Новичок


Женщина Козерог Сообщения : 17
Репутація : 20
Карма : 1
Дата регистрации : 2017-02-10
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 12:57 pm

Тобто до наступного разу виправити, а зараз нехай все лишається як є?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 3 EmptyПн Мар 27, 2017 1:07 pm

Максим пишет:
Помилки в ПІБ та ІПН навіть ДФС робить при формуванні ключа. Що ви хочете від Привату. До речі в реєстрі бачив декларації з ПІБ російською мовою, і нічого, проходить. А щодо капслоку - приватбанковські ключі всі такі, в них в базі так забито.
Теж бачив прізвище українською, ім'я російською, по батькові знову українською.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 3 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика