Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Следующий
АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСб Янв 31, 2015 10:10 am

Первое сообщение в теме :

Обговорюємо питання декларування державних службовців.
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСр Янв 18, 2017 3:23 pm

Кілька днів по НАЗК = кілька днів по марсіанськи = пару років))
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСр Янв 18, 2017 3:29 pm

LEXXX пишет:
Десь я читав кваліфікований тролінг такого Роз'яснення НАЗК. Багато хто з суб'єктів декларування саме для святкування Нового року знімає на 31 грудня квартиру/будинок чи номер в готелі. Тобто користується чужою нерухомістю.
І якщо керуватися таким Роз'ясненням то готуйтесь це задекларувати Razz

Я теж думав про це вже не раз. 31 грудня багато хто не святкує новий рік вдома, в тому числі може виїхати на Буковель, Канари і т.д. Ну це ж не означає що декларант повинен в декларації вказувати Буковель чи Канари собі в декларацію як у користуванні.

Тому я схиляюсь до думки, що треба вписувати майно на яке є відповідні правопосвідчуючі документи, а не квиток на трамвай.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСр Янв 18, 2017 10:11 pm

Всі розділи стосуються як декларанта так і членів його сімї. А ось чи треба в 16 розділі вказувати членство/керівництво члена сімї в громадській організації?
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСр Янв 18, 2017 11:00 pm

LEXXX пишет:

Десь я читав кваліфікований тролінг такого Роз'яснення НАЗК. Багато хто з суб'єктів декларування саме для святкування Нового року знімає на 31 грудня квартиру/будинок чи номер в готелі. Тобто користується чужою нерухомістю.
І якщо керуватися таким Роз'ясненням то готуйтесь це задекларувати Razz
По проверке моей декларации за 2015 год мне наши проверяющие влепили в нарушение, что не указал квартиру (у користуванни), в которой я зарегистрирован (квартира родителей), но не проживаю. А я указал только ту в которой проживаю (у користуванни) квартиру жены.
Когда пошел разбираться, то мне показывали какие то особенные разъяснения, в которых якобы написано, что нужно такую квартиру (в которой прописан) отображать в декларации (у користуванни).
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 9:22 am

Македонский пишет:
По проверке моей декларации за 2015 год мне наши проверяющие влепили в нарушение, что не указал квартиру (у користуванни), в которой я зарегистрирован (квартира родителей), но не проживаю. А я указал только ту в которой проживаю (у користуванни) квартиру жены.
Когда пошел разбираться, то мне показывали какие то особенные разъяснения, в которых якобы написано, что нужно такую квартиру (в которой прописан) отображать в декларации (у користуванни).

По большому счету все эти разъяснения не имеют юрсилы. Есть закон. И если в законе не указано четко, то любые неясности трактуются на пользу декларанта. Даже разъяснения НАЗК в конце текста говорят, что несут рекомендационный характер и не содержат новых правовых норм.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 9:46 am

Македонский пишет:
LEXXX пишет:

Десь я читав кваліфікований тролінг такого Роз'яснення НАЗК. Багато хто з суб'єктів декларування саме для святкування Нового року знімає на 31 грудня квартиру/будинок чи номер в готелі. Тобто користується чужою нерухомістю.
І якщо керуватися таким Роз'ясненням то готуйтесь це задекларувати Razz
По проверке моей декларации за 2015 год мне наши проверяющие влепили в нарушение, что не указал квартиру (у користуванни), в которой я зарегистрирован (квартира родителей), но не проживаю. А я указал только ту в которой проживаю (у користуванни) квартиру жены.
Когда пошел разбираться, то мне показывали какие то особенные разъяснения, в которых якобы написано, что нужно такую квартиру (в которой прописан) отображать в декларации (у користуванни).

1) наши проверяющие - а хто саме?
2) особенные разъяснения - можете уточнити, що це саме за роз'яснення?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 9:48 am

Максим пишет:
Македонский пишет:
По проверке моей декларации за 2015 год мне наши проверяющие влепили в нарушение, что не указал квартиру (у користуванни), в которой я зарегистрирован (квартира родителей), но не проживаю. А я указал только ту в которой проживаю (у користуванни) квартиру жены.
Когда пошел разбираться, то мне показывали какие то особенные разъяснения, в которых якобы написано, что нужно такую квартиру (в которой прописан) отображать в декларации (у користуванни).

По большому счету все эти разъяснения не имеют юрсилы. Есть закон. И если в законе не указано четко, то любые неясности трактуются на пользу декларанта. Даже разъяснения НАЗК в конце текста говорят, что несут рекомендационный характер и не содержат новых правовых норм.

В пользу декларанта? це Ви загнули. Нагадати випадок із перевіркою НАЗК Серьожи Лещенка?))
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 11:22 am

Максим пишет:
Сатурн пишет:
Так мова ж іде не про володіння майном, а про ПРАВО КЕРУВАННЯ.
Право керування це і є право користування. Але я би не вказував, якщо реально не користуюсь цим авто, а тільки вписаний десь. Але якщо користуєтесь цим авто, то думаю потрібно вказувати.

Я б не вказував з інших мотивів.
1) якщо раніше не вказував, а зараз вказав - у НАЗК одразу ж виникнуть запитання: а чому раніше не вказували? ховали право керування корупційним майном?)
2) перевірити право керування вписане у техпаспорт НАЗК можна тільки заглянувши у техпаспорт (ситуація нереальна), так як така інформація у Реєстрі власників транспортних засобів відсутня.

П.С. Як діяти у такій ситуації - вирішувати повинен декларант))
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 11:35 am

LEXXX пишет:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення є Глава 13-А АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З КОРУПЦІЄЮ (стаття 172-6).
У Кримінальному кодексі України є стаття 366-1 Декларування недостовірної інформації.

Зацитую статтю 176-6:
***Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, -
тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
***
Відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.***

1) десь читав обговорення (може і тут) - що дуже важко у суді довести оце - ЗАВІДОМО.
2) хто буде оцінювати, що майно попадає у цей інтервал: від 100 до 250 прожиткових мінімумів?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 11:51 am

Сатурн пишет:
...
1) десь читав обговорення (може і тут) - що дуже важко у суді довести оце - ЗАВІДОМО.
...

Може й так, але Вам, напевно, було відомо, що у Вас в паспорті стоїть печатка з реєстрацією, чи на Вас оформлена довіреність на право керування авто. Щодо вписання в техпаспорт, то не впевнений, чи це робиться з дозволу (відома) "вписуємого". Раніше можливо і не потрібно було згоди, але вже певний час це персональні данні, які без дозволу не можна обробляти.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 11:58 am

LEXXX пишет:
Сатурн пишет:
...
1) десь читав обговорення (може і тут) - що дуже важко у суді довести оце - ЗАВІДОМО.
...

Може й так, але Вам, напевно, було відомо, що у Вас в паспорті стоїть печатка з реєстрацією, чи на Вас оформлена довіреність на право керування авто. Щодо вписання в техпаспорт, то не впевнений, чи це робиться з дозволу (відома) "вписуємого". Раніше можливо і не потрібно було згоди, але вже певний час це персональні данні, які без дозволу не можна обробляти.
Довіреності уже не оформляють давно, щоб керувати будь-яким авто, треба тільки мати посвідчення водія і техпаспорт, в якому неважливо хто вписаний. Таким чином право на керування є у будь-якого громадянина на будь-яке авто, можно вписати собі машини депутатів Very Happy А якщо серйозно, то кому воно це все треба, НАЗК не буде перевіряти простих роботяг, хто там, де вписаний чи не вписаний.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 12:16 pm

Те що в паспорті стоїть печатка з пропискою, а точніше реєстрацією ВІДОМО, але те що це є користуванням НЕВІДОМО. Якось так.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 5:46 pm

https://nazk.gov.ua/deklaraciya

Загальні питання

12. Що розуміється під іншими правами користування?

Закон передбачає обов’язок зазначати в декларації окремі об’єкти, які належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї на праві користування. Такими правами користування можуть бути: оренда, сервітути, право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право забудови земельної ділянки (суперфіцій), утримання, застава, користування на підставі довіреності, у тому числі генеральної довіреності, інші права, передбачені законом. Визначення зазначених категорій наведено у Цивільному кодексі України.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 5:55 pm

Треба заглянуть у Цивільний Кодекс.
П.С. Запису у техпаспорт це роз'яснення не стосується)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 19, 2017 9:27 pm

Сатурн пишет:
Запису у техпаспорт це роз'яснення не стосується)

Чесно кажучи, я вважаю запис у техпорті щодо права керування авто ерундою, не вартою вказувати в декларації.

В мене тут інше питання виникло. В кого є кредитна карта? Яку заборгованість вказувати по ній - загальний мінусовий баланс чи ту суму яку декларант знімав протягом звітного року? І яку дату виникнення писати? Ніяк не можу знайти чітку відповідь.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПт Янв 20, 2017 9:08 am

Максим пишет:
Сатурн пишет:
Запису у техпаспорт це роз'яснення не стосується)

Перший ваш варіант: Якщо вписані в техпаспорт, тоді треба вказувати авто як інше право користування, і вказувати хто є власником авто.

Другий варіант: Чесно кажучи, я вважаю запис у техпорті щодо права керування авто ерундою, не вартою вказувати в декларації.

***

Тобто я Вас переконав?)
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПт Янв 20, 2017 9:12 am

Максим пишет:
Сатурн пишет:

***
В мене тут інше питання виникло. В кого є кредитна карта? Яку заборгованість вказувати по ній - загальний мінусовий баланс чи ту суму яку декларант знімав протягом звітного року? І яку дату виникнення писати? Ніяк не можу знайти чітку відповідь.

1) як варіант - погасіть заборгованість, вийдіть на нуль по кредитній картці
2) я б з кредитною карточкою не заморачувався, адже за ті суми, які на ній (у разі якщо забули показати) ніякої відповідальності не настає.
У вас же на кредитках не сотні тисяч гривень?))
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСб Янв 21, 2017 1:17 pm

Хтось вже перевіряв? НАЗК виправили технічну помилку?
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСб Янв 21, 2017 1:28 pm

XmaX пишет:
Хтось вже перевіряв? НАЗК виправили технічну помилку?

Якщо ви маєте на увазі поле "Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище...", то, так, виправили. З'явився пункт "Ні".
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСб Янв 21, 2017 1:33 pm

О дякую, За відповідь. але чомусь не хочое зберігати зі зміна на варіант "Ні" декларацію.
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСб Янв 21, 2017 1:51 pm

XmaX пишет:
О дякую, За відповідь. але чомусь не хочое зберігати зі зміна на варіант "Ні" декларацію.

Спробуйте ще раз. Я і зберіг і подав до Реєстру декларацій.
Вернуться к началу Перейти вниз
tayaki

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 29
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПн Янв 23, 2017 3:06 pm

Колеги, підкажіть, будь ласка, як зазначати у декларації квартиру, в якій фактично проживає, але не зареєстрована особа-декларант, якщо ця квартира належить двом третім особам (які не є членами сім'ї декларанта і не є подружжям). Тип права - "інше право користування" чи "власником є третя особа"? І двічі зазначати один і той самий об'єкт (з інформацією про кожного зі співвласників), щоразу вказуючи частку власності 0,5?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПн Янв 23, 2017 3:23 pm

tayaki пишет:
Колеги, підкажіть, будь ласка, як зазначати у декларації квартиру, в якій фактично проживає, але не зареєстрована особа-декларант, якщо ця квартира належить двом третім особам (які не є членами сім'ї декларанта і не є подружжям). Тип права - "інше право користування" чи "власником є третя особа"? І двічі зазначати один і той самий об'єкт (з інформацією про кожного зі співвласників), щоразу вказуючи частку власності 0,5?  
Там треба всіх трьох вписати, власників можно скільки хочеш додавати, вибираючи тільки тип власності і відсотки.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПн Янв 23, 2017 3:47 pm

tayaki пишет:
Колеги, підкажіть, будь ласка, як зазначати у декларації квартиру, в якій фактично проживає, але не зареєстрована особа-декларант, якщо ця квартира належить двом третім особам (які не є членами сім'ї декларанта і не є подружжям). Тип права - "інше право користування" чи "власником є третя особа"? І двічі зазначати один і той самий об'єкт (з інформацією про кожного зі співвласників), щоразу вказуючи частку власності 0,5?  


Заповнюєте відому вам інформацію по квартирі. Далі пишете як на малюнку.

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 666ee5c6be7fbcf934c23fe3fc70762a

Вносите дані по власниках. Кожного додаєте окремо нажавши внизу додати. Частка пишеться у відсотках. Просто 50.
Вернуться к началу Перейти вниз
tayaki

Читатель
Читатель


Женщина Сообщения : 26
Репутація : 29
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-12-18

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyПн Янв 23, 2017 4:57 pm

Максим, дякую!
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 12:09 am

Шановні колеги! Прошу допоможіть мені у моїй ситуації. Я державний службовець категорії В. Декларацію на сайт ще не подавала, чекаю довідки про заробітну плату чоловіка, але чернетку вже спробувала заповнювати. Річ у тім, що нещодавно я придбала квартиру вартістю 150000 грн. та площею 67,2 кв.м. Квартиру купила, маючи трохи своїх заощаджень, допомогу батьків, але офіційно на це документів не має, та й позиили у родичів частину коштів. Питання:
1) чи повинна я подавати повідомлення на сайті НАЗК про зміни у майновому стані, якщо раніше декларацію не подавала;
2) чи повинна я показати у повідомленні кошти, що надали мені, як допомогу у придбанні квартири, батьки, якщо документів підтверджених нотаріально не має, та й допомогли мені мати та батько окремо, так як вони не проживають разом у розмірах, шо не перевищує 50 прож. мінімумів; разом же ця сума дорівнює 80 тис. грн.;
3) чи повинна я показувати у декларації за 2016 рік готівкові кошти, якщо на кінець звітного 2016 року мої заощадження не перевищували 50 прож. мінімумів;
4) чи можу потім у декларації за 2017 рік показати позичені кошти, якщо їх сума теж не перевищує 50 прож. мінімумів. і можливо я їх віддам.
Завчасно дякую за вичерпні відповіді.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 9:21 am

Роичка

Почнемо з того коли ви придбали квартиру і коли зареєстрували?

1) повідомлення подається на протязі 10 днів з моменту отримання доходу придбання майна. З 1 січня повідомлення подають усі категорії субєктів декларування.
2) якщо отриманні кошти перевищують 50 прож мин., то потрібно.
3) якщо не перевищують 50 минзарплат, то не потрібно.
4) можете показувати, можете не показувати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 9:39 am

десятиденний термін з часу придбання квартири ще не пройшов, повідомлення у черновому варіанті щодо придбаної квартири готово, але я не знаю на рахунок коштів, які мені дали батьки, аби я змогла її придбати, адже вони нотаріально не посвідчені, то чи можу я їх внести у повідомлення як збільшення свого доходу, показавши допомогу батьків (окремо мати допомагла та тато) в сумі ж це виходить 80 тис грн., їх же захотять перевірити, чи як? І чи вони потім не будуть оподатковуватись? Адже там прописується ідентифікаційний номер джерела доходу. А якщо я нге покажу, адже від одно джерела доходу я отрималал 40 тис, що менше за 50 мін зарп. та від другого еж в такій сумі. Як потім у декларації за 20017 рік ці кошти показувати? Я її ще не заповнювала і не знаю всіх тонкостей. До того ж чи мені не потрібно зараз поспіхом оприлюднювати декларацію за 2016 рік, а потім повідомлення, в такій сиуації?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 9:53 am

Найкращий варіант - це звертатися до НАЗК за письмовими роз'ясненнями. Тому що всі поради які даються на форумі - це всього-на всього особиста думка форумчан.
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 11:10 am

я телефонувала але ніхто не бере трубку, а потім дзвінок зривається ввзагалі, а куди саме писати не підкажете? Терміну у мене вже обмаль, однак хочу щоб оформити все правильно.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 11:19 am

Чомусь я переконаний, що відповідь Ви отримаєте (якщо взагалі отримаєте) далеко поза межами для повідомлення про зміни у майновому стані.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 11:51 am

Роичка

Так як ви купили квартиру у 2017 році, то відповідно ці всі маніпуляції з "наликом" оформлюйте 2017 роком і покажете вже у декларації за 2017 рік. А зараз просто повідомте НАЗК, що купили квартиру. І тоді буде час подумати, як все красиво оформити)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 12:09 pm

Сатурн пишет:
Так як ви купили квартиру у 2017 році, то відповідно ці всі маніпуляції з "наликом" оформлюйте 2017 роком і покажете вже у декларації за 2017 рік. А зараз просто повідомте НАЗК, що купили квартиру. І тоді буде час подумати, як все красиво оформити)

В мене аналогічна думка. Подавайте повідомлення про отримання квартири.

В декларації за 2016 рік, яку ще є час для подання, можна буде вказати кошти від батьків як подарунок. А подарунки батьків не оподатковуються, згідно ПКУ.
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 12:58 pm

дякую, за підсказку! Навіть, якщо подарунок нотаріально не оформлений, все одно показати?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:17 pm

Тут є заковика. Пункт 5 статті 719 ЦКУ пише: Договір дарування валютних цінностей на суму, яка перевищує п'ятдесятикратний розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. А до валютних цінностей згідно з Декретом Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" належить валюта України. Тобто, як оформити договір дарування до купівлі житла?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:18 pm

Роичка пишет:
дякую, за підсказку! Навіть, якщо подарунок нотаріально не оформлений, все одно показати?

Вам же потрібно якось підтвердити наявність у вас коштів на квартиру...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:26 pm

LEXXX пишет:
Тут є заковика. Пункт 5 статті 719 ЦКУ пише: Договір дарування валютних цінностей на суму, яка перевищує п'ятдесятикратний розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. А до валютних цінностей згідно  з  Декретом  Кабінету Міністрів  України  "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" належить валюта  України. Тобто, як оформити договір дарування до купівлі житла?

Так нюансів дуже багато. Питання в тому що ніхто не оформлює договори дарунку грошей, тим більше між дітьми та батьками, тим більше нотаріально.

Батьки дають гроші на квартиру, купують квартиру дітям, це поширене явище. А от як правильно зазначити це в декларації питання.

Я би вказав в декларації за 2016 рік кошти від батьків як подарунок від кожного окремо, із обов'язковим зазначенням усієї інформації по батьках. Питання звідки гроші на квартиру відпали би подарунком грошей батьків. Подарунок оформив би хоча б простим договором дарування.
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:40 pm

звісно, я про це думала. Сума коштів , яку надала мені мати не перевищує 50 мін.зар.плат, але в той же час більше п'яти , що передбачено для подарунків у грошовій формі, а чи можна віднести це до допомоги, а не до подарунку? Я наразі проживаю з чоловіком в однокімнатній квартирі, яку планую продати, а вже потім повернути матері та батькові частину коштів. Як пояснив мені знайомий податківець, у разі покупки нерухомості , перевірятиметься весь дохід та видатки з 1997 року. Так як подібних видатків, у мене ніколи не було, то у принципі, мені нічого переживати. Але все ж таки, не хочу щоб у когось виникли лишні запитання.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:41 pm

Боюсь, НАЗК захоче бачити в даному випадку батьків в членах сім"ї...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:51 pm

Максим пишет:
LEXXX пишет:
***

*** Питання звідки гроші на квартиру відпали би подарунком грошей батьків. Подарунок оформив би хоча б простим договором дарування.

Але будуть виникати питання до батьків (від ДФС) - де вони взяли гроші і чи вони оподатковані? Треба ж і батьків у цій ситуації не підставити)
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 1:59 pm

Сатурн пишет:
Максим пишет:
LEXXX пишет:
***

*** Питання звідки гроші на квартиру відпали би подарунком грошей батьків. Подарунок оформив би хоча б простим договором дарування.

Але будуть виникати питання до батьків (від ДФС) - де вони взяли гроші і чи вони оподатковані? Треба ж і батьків у цій ситуації не підставити)
заощадження, суми не великі... батьки ж з нами не проживають, навіть не в одному районі, наіщо мені їх показувати. Договір дарування неможливий, так як вже минув час, та й ніхто про це не думав, коли шукали допомогу у придбанні квартири.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 3:36 pm

Оформіть договір дарування заднім числом, якщо звичайно є така можливість)
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 3:46 pm

Треба цей форум показувати тим, хто йде на конкурси. Жодну посаду вакантну не займуть, начитавшись як цікаво бути "чиновником" Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Роичка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 7
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-23

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 4:07 pm

sann пишет:
Треба цей форум показувати тим, хто йде на конкурси. Жодну посаду вакантну не займуть, начитавшись як цікаво бути "чиновником" Very Happy
це точно
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyВт Янв 24, 2017 4:13 pm

sann пишет:
Треба цей форум показувати тим, хто йде на конкурси. Жодну посаду вакантну не займуть, начитавшись як цікаво бути "чиновником" Very Happy

... а ще змусити цього пОЛІТИЧНОГО "експерта" не те, щоб вивчити, а хоча б прочитати ВСІ ЦІ ... ВИМОГИ!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyСр Янв 25, 2017 9:38 pm

що канал що екперт - так собі
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 26, 2017 9:07 am

Що за канал? що за експерт?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 26, 2017 12:09 pm

Ситуація: змінилася назва вулиці, на якій розміщена земельна ділянка.
В акті на земельну ділянку - ще стара назва вулиці.
В декларації вказувати нову чи стару назву?
Вернуться к началу Перейти вниз
tk4chenko

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-05-10

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 26, 2017 12:15 pm

Сатурн пишет:
Ситуація: змінилася назва вулиці, на якій розміщена земельна ділянка.
В акті на земельну ділянку - ще стара назва вулиці.
В декларації вказувати нову чи стару назву?

Всі дані заповнюєте згідно правовстановлюючих документів, до часу внесення в них змін.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 19 EmptyЧт Янв 26, 2017 1:46 pm

Народ є питання подав е- деклараці в одну установу на конкурс, все ок. Але хотів би подати ще для участі ще в одному конкурсі, як розумію також треба подавати е- декларацію як кандидат, подаю, а воно мені вибиває помилку "Декларація за такий звітній період вже існує".
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 19 из 20На страницу : Предыдущий  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика