Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Резерв кадрів для державної служби

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
kirushochka

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2015-01-20

Резерв кадрів для державної служби Empty
СообщениеТема: Резерв кадрів для державної служби   Резерв кадрів для державної служби EmptyВт Янв 20, 2015 5:21 pm

Всім доброго дня! підскажіть, будь ласка, якщо вакансія, на яку працівник був зарахований в резерв - заповнена, чи можна його прийняти на нижчу посаду? (конкурс пройшов на посаду головного державного ревізора-інспектора, а тепер вільне місце тільки на головного державного інспектора). дякую! Crying or Very sad
Вернуться к началу Перейти вниз
ZYFZYF

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 1
Карма : -1
Дата регистрации : 2014-12-04

Резерв кадрів для державної служби Empty
СообщениеТема: Re: Резерв кадрів для державної служби   Резерв кадрів для державної служби EmptyВт Янв 20, 2015 6:49 pm

При переводе с госслужбы на госслужбу (работник был в кадровом резерве)-нужно ли проходить ему стажировку?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Резерв кадрів для державної служби Empty
СообщениеТема: Re: Резерв кадрів для державної служби   Резерв кадрів для державної служби EmptyСр Янв 21, 2015 6:56 am

ZYFZYF пишет:
При переводе с госслужбы на госслужбу (работник был в  кадровом резерве)-нужно ли проходить ему стажировку?

У Вас держслужбовець чи працівник?

Якщо останнім часом нічого не змінилося в нормативному полі, принаймні мені не потрапляли на очі зміни до відповідних положень, то стажування при "просуванні держслужбовців" не обов'язкове. Однак з практики знаю, що кадрові служби перестраховуються і віддають перевагу хоч і не тривалому (1-2 тижні), але саме стажуванню. Скажу більше, якщо питання про переведення держслужбовця вирішено принципово, то краще довіритися кадровикам - вони знають, як краще це оформити.

P.S. Ось, трішки покопався і знайшов підтвердження своїх слів:

Абзац другий пункту 12

Якщо посада, до кадрового резерву на яку зараховано працівника, стає вакантною, він має переважне право на її заміщення при проведенні конкурсу.

Просування по службі державного службовця, зарахованого до кадрового резерву, або такого, що пройшов стажування чи навчався в Національній академії державного управління при Президентові України, може здійснюватися за рішенням керівника  відповідного державного органу поза конкурсом.


Не знаю чому, але кадровики не люблять/не бачать слово "або".
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

Резерв кадрів для державної служби Empty
СообщениеТема: Re: Резерв кадрів для державної служби   Резерв кадрів для державної служби EmptyЧт Апр 09, 2015 2:37 pm

А що буде з поняттям кадрового резерву відповідно до нового законопроекту? Я пропустив його чи таке поняття взагалі скасовують?
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Резерв кадрів для державної служби

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Розпорядження КМУ Про схвалення Стратегії реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації
» стаж державної служби
» Програмне забезпечення в органах Державної служби
» Порядок обчислення стажу державної служби
» Новини Державної казначейської служби України

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика