Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Зарплата державного службовця. Опитування

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Следующий

Моя заробітна плата, як держслужбовця складає
1000 грн
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap0%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 0% [ 1 ]
1001-1300 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap9%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 9% [ 35 ]
1301-1600 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap16%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 16% [ 64 ]
1601-1900 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap17%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 17% [ 71 ]
1901-2200 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap17%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 17% [ 69 ]
2201-2500 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap11%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 11% [ 45 ]
2501-3000 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap14%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 14% [ 57 ]
більше 3000 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap7%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 7% [ 28 ]
більше 4000 грн.
службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_lcap9%службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 I_vote_rcap
 9% [ 41 ]
Всего проголосовало : 411
 

АвторСообщение
Admin
Admin

Основатель
Основатель


Мужчина Сообщения : 145
Репутація : 257
Карма : 11
Дата регистрации : 2014-03-26

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Мар 26, 2014 1:49 pm

Первое сообщение в теме :

Я державний службовець. Стаж моєї роботи складає близько 3 років. На сьогодні на руки я отримую 1400 грн, з яких 1000 грн., йде на оплату комунальних послуг та кредитів. Скажіть будь ласка, як на сьогодні прожити на таку зарплату. Іншої роботи в місті немає, окрім того як йти батрачити на якогось "дядьку" десь на полі. Але ж навіщо я отримував вищу освіту...? Сумно.
До влади прийшли нові люди. Але ж чи зміниться щось? Напевно, що ні... Що робити далі? Сидіти на місці чи звільнятись? Але ж в країні таке коїться що просто страшно. ЩО РОБИТИ...


Последний раз редактировалось: Admin (Пт Мар 28, 2014 10:08 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
https://ne-rabu.forum2x2.ru

АвторСообщение
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 14, 2016 8:08 am

Появилась информация, что области получили задание Гройсмана выделить деньги на зарплату госслужбе с местных бюджетов. Сейчас они должны посчитать и вынести на следующие сессии облбюджета вопрос финансирования районов.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 14, 2016 10:27 am

"завдання" облрадам - не думаю. Скоріш за все - "прохання". Або завдання ОДА, але, не впевнений, що всі облради за таке проголосують.

І не знаю, чи повязано з нами, чи ні, але сьогодні на засіданні Уряду будуть розглядати проект Постанови "Деякі питання оплати праці".
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 14, 2016 11:48 am

LEXXX пишет:
...
І не знаю, чи повязано з нами, чи ні, але сьогодні на засіданні Уряду будуть розглядати проект Постанови "Деякі питання оплати праці".

Проект Постанови "Деякі питання оплати праці" знято з розгляду No .
Вернуться к началу Перейти вниз
Булава

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 63
Репутація : 77
Карма : 11
Дата регистрации : 2016-06-01

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 15, 2016 11:49 am

LEXXX пишет:
LEXXX пишет:
...
І не знаю, чи повязано з нами, чи ні, але сьогодні на засіданні Уряду будуть розглядати проект Постанови "Деякі питання оплати праці".

Проект Постанови "Деякі питання оплати праці" знято з розгляду No .

Все ж таки постанова була прийнята:
http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=194416&cat_id=107177

Проте станом на сьогодні її немає на Урядовому порталі - навіть новина там відсутня.
Тому хто знає, що там: з новини Мінсоцполітики багато не вижмеш.
Скоріш за все, крім уточнення переліку посад, змін не було.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 15, 2016 11:53 am

Додали керівника апарату і заступника керівника апарату, та і все.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 15, 2016 12:01 pm

Загалом, вчора прийнято 6 постанов щодо держслужби, у т.ч. і щодо змін до прирівняних посад і щодо пенсій. А "Деякі питання оплати праці" знято.
Вернуться к началу Перейти вниз
Булава

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 63
Репутація : 77
Карма : 11
Дата регистрации : 2016-06-01

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 15, 2016 12:14 pm

LEXXX пишет:
Загалом, вчора прийнято 6 постанов щодо держслужби, у т.ч. і щодо змін до прирівняних посад і щодо пенсій. А "Деякі питання оплати " знято.

Виходячи з новини на сайті Мінсоцполітики, постанова з такою назвою все ж таки була прийнята.
А які інші 5 постанов Ви маєте на увазі?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 15, 2016 12:39 pm

Ну не знаю, Гройсман сказав, що п. 4.7. "Деякі питання оплати праці" з порядку денного знімаємо. Але, дійсно було внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 292 „Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році” та від 05.05.2016 № 323 „Про умови оплати праці працівників патронатних служб в державних органах”. Також прийнято п. 4.8. "Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб" (для держслужбовців з 10 та 20 роками вислуги).
Потім ще пакетом (без назв та обговорення) було прийнято п. 4.16 - 4.19 (в доступному порядку денному відсутні), що розроблені Мінсоцполітики на виконання ЗУ "Про ДС".
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 16, 2016 12:30 pm

И тишина Sleep ...

Десь в сусідній темы була жвава дискусія щодо роботи ІТішників на держслужбі. Я до чого, другий день не має вивішених на сайтах текстів постанов та проекту бюджету. Спитаєте, причому тут ІТішники? А я Вам відповім. Ну, не міністри ж мають вивішувати прийняті рішення Smile .
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 16, 2016 12:52 pm

LEXXX пишет:
И тишина Sleep ...

Десь в сусідній темы була жвава дискусія щодо роботи ІТішників на держслужбі. Я до чого, другий день не має вивішених на сайтах текстів постанов та проекту бюджету. Спитаєте, причому тут ІТішники? А я Вам відповім. Ну, не міністри ж мають вивішувати прийняті рішення Smile .

я думаю, что министры просто не предоставили еще ничего - "процесс распила еще не окончен"... )
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 16, 2016 1:42 pm

LEXXX пишет:
И тишина Sleep ...

Десь в сусідній темы була жвава дискусія щодо роботи ІТішників на держслужбі. Я до чого, другий день не має вивішених на сайтах текстів постанов та проекту бюджету. Спитаєте, причому тут ІТішники? А я Вам відповім. Ну, не міністри ж мають вивішувати прийняті рішення Smile .

Невже той дописувач ІТ-шнік із сусідньої теми таки вирубив рубільнік автоматизованих систем? affraid Бравісімо cheers
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 16, 2016 2:30 pm

Сатурн пишет:
LEXXX пишет:
И тишина Sleep ...

Десь в сусідній темы була жвава дискусія щодо роботи ІТішників на держслужбі. Я до чого, другий день не має вивішених на сайтах текстів постанов та проекту бюджету. Спитаєте, причому тут ІТішники? А я Вам відповім. Ну, не міністри ж мають вивішувати прийняті рішення Smile .

Невже той дописувач ІТ-шнік із сусідньої теми таки вирубив рубільнік автоматизованих систем? affraid  Бравісімо cheers

ми це зробили Smile Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyВс Сен 18, 2016 9:18 am

LEXXX пишет:
И тишина Sleep ...

Десь в сусідній темы була жвава дискусія щодо роботи ІТішників на держслужбі. Я до чого, другий день не має вивішених на сайтах текстів постанов та проекту бюджету. Спитаєте, причому тут ІТішники? А я Вам відповім. Ну, не міністри ж мають вивішувати прийняті рішення Smile .

колего, ви зробили мій суботній ранок. Давно я так не сміявсь
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 11:37 am

Бюджетні циферки вивісили.
Нам, ніби, докинули до 30%.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 11:40 am

LEXXX пишет:
Бюджетні циферки вивісили.
Нам, ніби, докинули до 30%.

то ніби, чи докинули, а хто що чув, чи буде нам з траншу хоча б щось в цьому році?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 11:55 am

Знайшов у проекті закону ще таке:

Установити, що норми і положення ... частини другої пункту чотирнадцять розділу ХІ Закону України "Про державну службу"* застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів.

* Мінімальний розмір посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, становить:

з 1 січня 2017 року - 1,25 розміру мінімальної заробітної плати;

...

Тобто передбачене Законом "Про ДС" підвищення окладів з 1 січня 2017 року підвішується.
А найменший оклад держслужбовця мав би складати 2000 грн (зараз - 1 723 грн)
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 2:01 pm

В 2,2 раза більше написано, ніж на 2016 рік, проте оклади ще зростуть і в кінці року знову буде дефіцит, сообливо, коли всі почнуть брати оздоровчі на початку року, тому що в цьому більшість їх скоріше за все уже втратили.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 2:04 pm

а еще можно предположить, что заложен еще и долг за 2016...
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 2:27 pm

На виплату боргів, я думаю, навіть не варто і сподіватися.
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 2:47 pm

А вот, что я узнал... Минимальный оклад в размере 1,25 мин.зп должен был утвердить Минсоц с Минфином, чего сделано не было. Посему в бюджет 17-го года заложены оклады нынешнего года, без увеличения +, ни для кого не секрет, что 100%-ю потребность никому не утвердили...
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 19, 2016 3:41 pm

З Вашого дозволу, колеги, продублюю з відомої нам усім теми мовою оригіналу:

Для тих, хто не в курсі

Існує відділ звернень ВРУ - (044) 255-42-46, (044) 255-43-12.
Дзвоните, питаєте, хто з депутатів знаходиться в комітеті, який розглядає закон про ДС. І вам кажуть до кого краще звернутися (дають прямий телефон). Дзвоните туди і питаєте все, що душа забажає (можете надати свої пропозиції).
Я вже так зробив і мені чітко дали зрозуміти, що чим більше дзвінків, тим швидше діло буде (ніхто не питав моє прізвище, представився простим держслужбовцем).
Так що не скиглить, а хоча б таким способом давайте діяти!


P.S. Якщо автор з'явиться, - я був би радий, щоб він опублікував це від свого імені...
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyВт Сен 20, 2016 5:31 pm

LEXXX пишет:
Знайшов у проекті закону ще таке:

Установити, що норми і положення ... частини другої пункту чотирнадцять розділу ХІ Закону України "Про державну службу"* застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів.

* Мінімальний розмір посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, становить:

з 1 січня 2017 року - 1,25 розміру мінімальної заробітної плати;

...

Тобто передбачене Законом "Про ДС" підвищення окладів з 1 січня 2017 року підвішується.
А найменший оклад держслужбовця мав би складати 2000 грн (зараз - 1 723 грн)

Ну і в законопроекті 5130 є ще таке:

2. Установити, що для працівників органів державної та судової влади, розміри посадових окладів чи заробітної плати яких визначаються залежно від кількості розмірів мінімальної заробітної плати згідно із Законами України “Про Національне антикорупційне бюро України”, “Про запобігання корупції”, “Про Державне бюро розслідувань”, “Про Рахункову палату”, “Про судоустрій і статус суддів”, “Про державну службу”, розміри посадових окладів чи заробітної плати встановлюються виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1600 гривень і в подальшому при підвищенні мінімальної заробітної плати перерахунок не проводиться.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyВт Сен 20, 2016 9:05 pm

Тобто получається, що в 2017 році можемо отримувати менше ніж зараз?
Вернуться к началу Перейти вниз
uryst
uryst

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 85
Репутація : 107
Карма : 20
Дата регистрации : 2016-04-14

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 21, 2016 8:09 am

Максим пишет:
Тобто получається, що в 2017 році можемо отримувати менше ніж зараз?

Напевне меншими посадові оклади не зроблять, але і більше, ніж зараз також не буде.
Вернуться к началу Перейти вниз
Македонский

Активист
Активист


Мужчина Рыба Сообщения : 100
Репутація : 121
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-01-30
Возраст : 47

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 21, 2016 10:08 am

Ну исходя из того, что пропонуе Гройсман, то как раз минимальный оклад с 01.01.2017 будет 2000 грн.
разве не так?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 21, 2016 10:16 am

Македонский пишет:
Ну исходя из того, что пропонуе Гройсман, то как раз минимальный оклад с 01.01.2017 будет 2000 грн.
разве не так?

Таки да. 1600*1,25=2000 . І це нібито непогано. Просто з проекту держбюджету цього не випливало. Це через те, що з року в рік різні головспеци пишуть ці два закони і їх норми не дуже між собою корелюються.

Але заплановані у 2017 року наступні два підвищення мінімалки не вплинуть на мінімальний оклад держслужбовця і як наслідок по схемі.

Колеги, а ніхто часом не прораховував "крок" підвищення вверх по схемі? Чи буде правильно сказати, що кожен оклад із схеми можна також підвищити на 1,16. Фактично множення нинішньої нашої мінімалки (1723) на цей коофіцієнт (1,16)  майже дає заплановані 2000 грн (1998,68).
Вернуться к началу Перейти вниз
AntonyMan

Читатель
Читатель


Мужчина Сообщения : 38
Репутація : 39
Карма : 1
Дата регистрации : 2015-02-05

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 21, 2016 12:36 pm

Чому не друкують постанову КМУ від 23 серпня 2016 р. № 521. Уже пройшов майже місяць.
Постанова 521
Там відміняють 268 постанову. Поки вона діє то нам за ранг не будуть платити гроші.
P. S.
Уже всі роздрукувані у віснику (я дивився). За 9 вересня друкуються постанови, а цієї нема.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 23, 2016 1:18 pm

LEXXX пишет:
LEXXX пишет:
...
І не знаю, чи повязано з нами, чи ні, але сьогодні на засіданні Уряду будуть розглядати проект Постанови "Деякі питання оплати праці".

Проект Постанови "Деякі питання оплати праці" знято з розгляду No .
Краще б зняли.
http://www.kmu.gov.ua/control/ua/cardnpd?docid=249330622

Цитата :
5) у позиції “Група 7. Посади головних спеціалістів державних органів”:
після слів “головні державні виконавці” доповнити словами “, головні державні ревізори — інспектори, головні державні інспектори, головні державні соціальні інспектори, головні казначеї, головні інспектори”;
слова “Державний реєстратор” виключити;
після слів “старший слідчий в особливо важливих справах” доповнити словами “, адміністратор, державний реєстратор, державний кадастровий реєстратор
В проекті постанови мали бути в групі 6 оплати праці, а в остаточній "маємо те, що маємо".

І це ще не все:
Цитата :
4. Умови оплати праці, визначені цією постановою, застосовуються з 1 травня 2016 року.
Тобто платили як за 6 групу оплати праці. Прийняли цю постанову і що повертати за 4 мысяцы гроші? Всім адміністраторам по Україні? Круто pale
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 23, 2016 11:03 pm

Постанова КМУ від 14 вересня 2016 р. N 633 "Деякі питання оплати праці" чинна з 22.09.2016 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160633.html
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 26, 2016 2:02 pm

Клариса пишет:
Постанова КМУ від 14 вересня 2016 р. N 633 "Деякі питання оплати праці" чинна з 22.09.2016 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160633.html
Постанова - так, а умови оплати праці, визначені цією постановою - з 01.05.2016.
Вернуться к началу Перейти вниз
Cepiyc
Cepiyc

Эксперт
Эксперт


Мужчина Рыба Сообщения : 277
Репутація : 316
Карма : 31
Дата регистрации : 2015-04-08
Возраст : 39

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 26, 2016 2:08 pm

Вот и подтверждение - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160292.html

І ПРОШУ УВАГИ! В цій постанові в додатку 3 посада "державний кадастровий реєстратор" згадується ТРИЧІ - 1 раз в групі 6 і 2рази в групі 7. Прошу роз"яснень.
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Сен 26, 2016 7:55 pm

AntonyMan пишет:
Чому не друкують постанову КМУ від 23 серпня 2016 р. № 521. Уже пройшов майже місяць.
Постанова 521
Там відміняють 268 постанову. Поки вона діє то нам за ранг не будуть платити гроші.
P. S.
Уже всі роздрукувані у віснику (я дивився). За 9 вересня друкуються постанови, а  цієї нема.
Постанова чинна з 24.09.2016.Можна сміливо встановлювати державному службовцю надбавку за тимчасово відсутнього працівника
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160521.html
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyВт Сен 27, 2016 10:52 am

Cepiyc пишет:
Вот и подтверждение - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160292.html

І ПРОШУ УВАГИ! В цій постанові в додатку 3 посада "державний кадастровий реєстратор" згадується ТРИЧІ - 1 раз в групі 6 і 2рази в групі 7. Прошу роз"яснень.

Дійсно тричі clown . І на сайті ВРУ.
Що тут скажеш - молодці. І ті хто розробляв зміни, і ті хто їх погоджував, ну і ті хто приймає не читаючи.
Вернуться к началу Перейти вниз
AgentSmith13

Местный
Местный


Сообщения : 50
Репутація : 61
Карма : 11
Дата регистрации : 2016-09-14

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyВт Сен 27, 2016 12:39 pm

Клариса пишет:
AntonyMan пишет:
Чому не друкують постанову КМУ від 23 серпня 2016 р. № 521. Уже пройшов майже місяць.
Постанова 521
Там відміняють 268 постанову. Поки вона діє то нам за ранг не будуть платити гроші.
P. S.
Уже всі роздрукувані у віснику (я дивився). За 9 вересня друкуються постанови, а  цієї нема.
Постанова чинна з 24.09.2016.Можна сміливо встановлювати державному службовцю надбавку за тимчасово відсутнього працівника
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP160521.html
От тільки як добитися нарахування тої надбавки? З гранатою на роботу прийти? Складається враження, що закони приймаються "щоб було", а виконувати їх не потрібно - раби ж не мають права страйкувати, тільки робити більше, ще більше роботи задурно... За 5 років жодного разу ніїто не доплатив ні копійки - тепер ще й в законі "Про ДС" це прописано... Але, як мені здається, сподіватися марно - тут зарплату вже платять невчасно і не повністю (при тому шпиняючи бізнес "а-та-та, менше мінімалки платиш, а-та-та, боргуєш зарплату"). Своє, даруйте, лайно - не смердить! Якби ми так працювали, як нам щедро міністри з депутатами гроші виділяють - нас би всіх вже  за саботаж судили б.
Вернуться к началу Перейти вниз
наталка-полтавка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 5
Репутація : 5
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-09-28

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Сен 28, 2016 11:19 pm

Підскажіть.Працівник Пенсійного фонду (головний спеціаліст) 7 років держ служби.Яка має бути зарплата?
Вернуться к началу Перейти вниз
коZак
коZак

Активист
Активист


Мужчина Сообщения : 107
Репутація : 126
Карма : 19
Дата регистрации : 2016-01-29

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 8:43 am

наталка-полтавка пишет:
Підскажіть.Працівник Пенсійного фонду (головний спеціаліст) 7 років держ служби.Яка має бути зарплата?
оклад 2585 + вислуга 542,85 (21% окладу) + 300 (8 ранг) = 3427,85 (грязными) - 668,43 (19,5% налоги) = 2759,42 (НА РУКИ).
Как то так вроде бы) Для районного рівня малося на у вазі)


Последний раз редактировалось: Леонид Т. (Чт Сен 29, 2016 8:54 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
ВИКТОРИЯ-75

Читатель
Читатель


Сообщения : 23
Репутація : 26
Карма : 3
Дата регистрации : 2016-06-07

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 8:51 am

наталка-полтавка пишет:
Підскажіть.Працівник Пенсійного фонду (головний спеціаліст) 7 років держ служби.Яка має бути зарплата?
ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ:
Оклад      3274,00
ранг         300,00 (при умові, що не менше 3-х років не було в трудовій змін)
вислуга    687,54 (21% від окладу)

ВСЬОГО   4261,54  податки 19,5%-831,00грн)
На руки   3430,54 грн

Може ще бути 1% профвнесків (це ще до податків 42,62грн), тоді на руки буде 3387,92
Вернуться к началу Перейти вниз
наталка-полтавка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 5
Репутація : 5
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-09-28

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 9:54 am

Дякую.А районний рівень ?
Вернуться к началу Перейти вниз
коZак
коZак

Активист
Активист


Мужчина Сообщения : 107
Репутація : 126
Карма : 19
Дата регистрации : 2016-01-29

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 9:57 am

наталка-полтавка пишет:
Дякую.А районний рівень ?
через одне повідомлення вище не дивились? Arrow
Вернуться к началу Перейти вниз
наталка-полтавка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 5
Репутація : 5
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-09-28

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 10:03 am

Дякую.Вперше на сайті-ще не розібралась. Surprised Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Лина

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 6
Карма : 5
Дата регистрации : 2016-09-29

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyЧт Сен 29, 2016 4:50 pm

Питання оплати праці державних службовців дуже актуальне. По всій Україні не вистачає коштів на виплату заробітної плати. На засіданнях сесій районних рад не затверджуються масово додаткове фінансування. Заборгованість не показують - заборона! Люди ходять безкоштовно на роботу, а ще не кінець року! Державні службовці безправні - вони не мають право відстоювати свої права на страйках. Тому пропоную, визначити день в який би державні службовці всієї країни влаштували би ФлешМоб і не вийшли на роботу.
Вернуться к началу Перейти вниз
AgentSmith13

Местный
Местный


Сообщения : 50
Репутація : 61
Карма : 11
Дата регистрации : 2016-09-14

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 30, 2016 10:42 am

Воно то давно пора, а ще краще - тупо прийти на роботу, сісти і цілий день нічого не робити, виключивши до того ж всю ІТ-інфраструктуру по Україні, просто зупинити сервери, і хай попрацюють. бо за неявку на робоче місце з керовників станеться і прогул вліпити всім.
Вернуться к началу Перейти вниз
Михайло

Почетный гость
Почетный гость


Мужчина Водолей Сообщения : 5
Репутація : 10
Карма : 5
Дата регистрации : 2014-12-02
Возраст : 45

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПт Сен 30, 2016 10:45 am

яка плата така й робота
Вернуться к началу Перейти вниз
максим147

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 9:36 am

Підскажіть будь ласка який оклад має бути в спеціаліста державного соціального інспектора ?
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 10:34 am

максим147 пишет:
Підскажіть будь ласка який оклад має бути в спеціаліста державного соціального інспектора ?
8 група, провідний спеціаліст 2240 грн. районного рівня, 2929грн. обласного рівня
Вернуться к началу Перейти вниз
максим147

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 11:08 am

Дякую.Я теж так думав,але наша "кадрістка" каже,що я не маю право,тому що в мене посада звучить як спеціаліст державний соціальний інспектор і мій оклад має бути як в простого спеціаліста.

Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 12:52 pm

максим147 пишет:
Дякую.Я теж так думав,але наша "кадрістка" каже,що я не маю право,тому що в мене посада звучить як спеціаліст державний соціальний інспектор і мій оклад має бути як в простого спеціаліста.

Треба привести у відповідність до постанови КМУ від 14.09.2016 №633 штатний розпис установи, вивести посаду спеціаліста державного соціального інспектора та ввести посаду державного соціального інспектора. І платити відповідно до штатного розпису. Не робити цих змін, наказуючи працівника в зарплаті - це безвідповідальність Вашого кадровика.Я взагалі зробила би наказ, посилаючись на постанову КМУ від 14.09.2016 №633 про внесення змін до штатного розпису та прописала, що вводиться в дію з 01.05.2016(як в постанові) і зазначила пунктом:"Відділу бухгалтерського обліку зробити перерахунок заробітної плати з 01.05.2016 Іванову І.І", наприклад. Те, що наші чиновники в верхах схаменулись про посади тільки зараз-ну ніяк не винний спеціаліст державного органу.
Вернуться к началу Перейти вниз
максим147

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-10-03

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 2:28 pm

Дякую за вичерпну відповідь,але наша "кадрістка" вважає що для цього потрібно проводити конкурс на посаду
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyПн Окт 03, 2016 2:41 pm

максим147 пишет:
Дякую за вичерпну відповідь,але наша "кадрістка" вважає що для цього потрібно проводити конкурс на посаду
А чому Ви стали спеціалістом державним соціальним інспектором?Якщо по діючому раніше законодавству(див.постанову Кабінету Міністрів України від 14.08.2013 №703, в додатку25( із змінами січня 2016 року) посади головний державний соціальний інспектор та державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту місцевих державних адміністрацій належали до ШОСТОЇ (навіть не сьомої) категорії посад.Та і ранг повинен бути у Вас за старим законом 11-13....А потім що з 01.05.2016 перевели на нижчу посаду?На спеціаліста???Круто(
Вернуться к началу Перейти вниз
наталка-полтавка

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 5
Репутація : 5
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-09-28

службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 Empty
СообщениеТема: Re: Зарплата державного службовця. Опитування   службовця - Зарплата державного службовця. Опитування - Страница 14 EmptyСр Окт 26, 2016 5:17 pm

https://vk.com/o.liashko?w=wall139835612_79645%2Fall Чи брехня чи правда?
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Зарплата державного службовця. Опитування

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 14 из 16На страницу : Предыдущий  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Следующий

 Похожие темы

-
» Заробітна плата державного службовця органів місцевого самоврядування
» Порядок звільнення державного службовця
» Участь державного службовця в інвестиційній діяльності
» Присвоєння чергового рангу державного службовця
» зарплата у 2017 році

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Заробітна плата держслужбовця-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика