Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Скільки заробляє держслужбовець 2018?

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
pilgrim

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-09-16

Скільки заробляє держслужбовець 2018? Empty
СообщениеТема: Скільки заробляє держслужбовець 2018?   Скільки заробляє держслужбовець 2018? EmptyВс Сен 16, 2018 3:45 pm

Доброго дня.
В цей приймаю участь в конкурсі на посаду в Мінсоцполітиці, на експерта катигорії В. В опису к цій посаді написано, що зп становить 36200грн. В мене питання до обізнаних людей: скільки реально грошей отримує держслужбоцесь на посаді державного експерта рангу В (https://career.gov.ua)?
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Скільки заробляє держслужбовець 2018? Empty
СообщениеТема: Re: Скільки заробляє держслужбовець 2018?   Скільки заробляє держслужбовець 2018? EmptyВс Сен 16, 2018 4:43 pm

pilgrim пишет:
Доброго дня.
В цей приймаю участь в конкурсі на посаду в Мінсоцполітиці, на експерта катигорії В. В опису к цій посаді написано, що зп становить 36200грн. В мене питання до обізнаних людей: скільки реально грошей отримує держслужбоцесь на посаді державного експерта рангу В (https://career.gov.ua)?
Судя по вашей писанине (правописанию) и познаниям в арифметике (шутка ли, от 36200 отнять 19,5%), то до гордого звания ЭКСПЕРТА вам как до Луны...
И это капец как печально. Необразованный люд лезет в госслужбу за зп... Вот ЭТО хочет получать больше 1к у.е., а спец с 20-летним стажем будет сидеть на 15к грн.
И не надо говорить, что спецу со стажем дорога открыта на конкурс. Хер там, господа. Во-первых: договорняки. Во-вторых: нет веры, что эти "рехворматоры" на долго, в-третьих: кто-то с совестью. Уйдет спец в реформаторы, а кто его работу будет делать?... Грустно.
Вернуться к началу Перейти вниз
pilgrim

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 4
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-09-16

Скільки заробляє держслужбовець 2018? Empty
СообщениеТема: Re: Скільки заробляє держслужбовець 2018?   Скільки заробляє держслужбовець 2018? EmptyВс Сен 16, 2018 4:51 pm

Скільки ненависті і незадоволення своїм життям. Змінить сферу діяльності, може станете щасливіше. Всіх благ Cool
Вернуться к началу Перейти вниз
Manticore

Активист
Активист


Сообщения : 111
Репутація : 134
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-02-23

Скільки заробляє держслужбовець 2018? Empty
СообщениеТема: Re: Скільки заробляє держслужбовець 2018?   Скільки заробляє держслужбовець 2018? EmptyВс Сен 16, 2018 5:09 pm

Я своей жизнью доволен. Потому и не скачу по конкурсам за временным благом.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Скільки заробляє держслужбовець 2018?

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Шо робити після навчання за фахом "ДержСлужбовець"?
» Державна служба Росії

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Загальні питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика