Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Аллочка

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-06-03

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyСб Июн 03, 2017 1:35 pm

Де в Києві отримати посвідчення атестації щодо володіння державної мовою ( крім Т.Шевченка). Буду вдячна за контакти.
Вернуться к началу Перейти вниз
Булава

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 63
Репутація : 77
Карма : 11
Дата регистрации : 2016-06-01

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПн Июн 05, 2017 5:27 pm

Аллочка пишет:
Де в Києві отримати посвідчення атестації щодо володіння державної мовою ( крім Т.Шевченка). Буду вдячна за контакти.

На сайті НАДС у окремій вкладці "Атестація щодо володіння державною мовою" розміщено перелік уповноважених ВНЗ, у тому числі в місті Києві:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Однак, у цьому переліку чомусь немає КНЕУ, хоча він був одним з перших:
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Вернуться к началу Перейти вниз
Daniil

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 3
Карма : -1
Дата регистрации : 2017-06-09
Возраст : 46

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПт Июн 09, 2017 11:13 pm

Хтось проходив атестацію? Тести такі самі, і приклади на сайті нацагенства?
Вернуться к началу Перейти вниз
Daniil

Я в гостях
Я в гостях


Мужчина Рак Сообщения : 4
Репутація : 3
Карма : -1
Дата регистрации : 2017-06-09
Возраст : 46

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПн Июл 31, 2017 2:06 pm

Daniil пишет:
Хтось проходив атестацію? Тести такі самі, і приклади на сайті нацагенства?
Тести можуть відрізнятися від прикладів Нацагентства, але правила та норми української мови ті самі
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyСр Окт 18, 2017 4:09 pm

Продублюю і в цій темі.

Щойно профільний комітет ВРУ домовився швидко внести законопроект про внесення змін до ЗУ "Про ДС" щодо скасування посвідчення про вільне володіння держмовою. Запишуть приблизно так: "подається копія документа, що засвідчує володіння державною мовою". І буде Постанова КМУ чи Роз'яснення НАДС, що таким документом є шкільний атестат, диплом вишу і т.д., де зазначено, що людина вивчала і отримала оцінку/склала іспит. Скоріш за все оцінка не тільки "відмінно". А оцінювати (не)володіння буде конкурсна комісія.

Але коли такі зміни будуть прийняті - питання.
Вернуться к началу Перейти вниз
Аллочка

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 7
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-06-03

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyЧт Окт 19, 2017 7:10 pm

Дякую, але я не дочекалась і отримала все ж таки це посвідчення 19.10.2017р. Sad
Вернуться к началу Перейти вниз
Радник ІІ рангу

Читатель
Читатель


Сообщения : 29
Репутація : 36
Карма : -3
Дата регистрации : 2015-06-17

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyВс Окт 22, 2017 7:40 pm

LEXXX пишет:
Продублюю і в цій темі.

Щойно профільний комітет ВРУ домовився швидко внести законопроект про внесення змін до ЗУ "Про ДС" щодо скасування посвідчення про вільне володіння держмовою. Запишуть приблизно так: "подається копія документа, що засвідчує володіння державною мовою". І буде Постанова КМУ чи Роз'яснення НАДС, що таким документом є шкільний атестат, диплом вишу і т.д., де зазначено, що людина вивчала і отримала оцінку/склала іспит. Скоріш за все оцінка не тільки "відмінно". А оцінювати (не)володіння буде конкурсна комісія.

Але коли такі зміни будуть прийняті - питання.

А ссылку на это можно?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПн Окт 23, 2017 3:47 pm

Ось відео засідання
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyВс Окт 29, 2017 9:35 pm

Але, в ПКМУ від 25 жовтня 2017 р. № 818 [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] говориться лише про дипломи на "відмінно".
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПн Окт 30, 2017 8:15 am

yaoleg пишет:
Але, в ПКМУ від 25 жовтня 2017 р. № 818 [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] говориться лише про дипломи на "відмінно".
Більше того, якщо спеціалізація називається не “Українська мова та література”, а наприклад “Сучасна українська мова та література”, то треба або кілька місяців чекати роз'яснення з МОН, або платити за атестацію.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою Empty
СообщениеТема: Re: Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою   Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою EmptyПн Окт 30, 2017 10:15 am

З того, що я знаю, то цей проект постанови було розроблено і погоджено давно. А рішення Комітету ВРУ це ще не рішення ВРУ (зміни до ЗУ). Власне про таку черговість (спочатку Зміни до ЗУ "Про ДС", а потім зміни до Постанови КМУ) і домовилися. Проте, в зазначену постанову завдяки позиції Комітету ВРУ вже не ввійшов самий резонансний абзац, який встановлював, що пункт 56 діє до 01.09.2018р. Хоча, плату за виготовлення безкоштовного посвідчення все ж таки унормували Surprised .
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади) №1201 від 02.12.2014 року
» Електонні петиції до Президента
» Різні ідеї щодо реформування держслужби
» загальні питання щодо імплементації норм ЗУ "Про ДС"
» Електронна петиція до Президента щодо зарплат держслужбовцям

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Про головне :: Скорочення/Люстрація/Атестація-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика