Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Допоможіть з декларацією!!!

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Юлька

Я в гостях
Я в гостях


Женщина Сообщения : 1
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-11

зміни - Допоможіть з декларацією!!! Empty
СообщениеТема: Допоможіть з декларацією!!!   зміни - Допоможіть з декларацією!!! EmptyЧт Май 11, 2017 5:20 pm

При подачі декларації, знайдено логічні помилки, а саме права на об'єкт.Чому вказавши тип права, інформацію про власника й частку власності, не зберігає цю інформацію та знову не дозволяє подати документ?зміни - Допоможіть з декларацією!!! 111
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

зміни - Допоможіть з декларацією!!! Empty
СообщениеТема: Re: Допоможіть з декларацією!!!   зміни - Допоможіть з декларацією!!! EmptyЧт Май 11, 2017 9:44 pm

Можливо Ви не натиснули кнопку додати, а тільки зберегти натиснули.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

зміни - Допоможіть з декларацією!!! Empty
СообщениеТема: Re: Допоможіть з декларацією!!!   зміни - Допоможіть з декларацією!!! EmptyПт Май 12, 2017 10:45 am

Важко сказати, але судячи з усього у кроці 11 (якщо це Розділ 11 декларації) Ви вказали, що самі собі платили зарплату. Ви ж не ФОП? Потрібно вибрати: інша фіз. чи юр. особа в Україні. Потім написати назву цієї юрособи та вказати її ЄДРПОУ.

А взагалі, продивиться з десяток-другий вже поданих декларацій. Можливо тоді і відпадуть ці питання.
Вернуться к началу Перейти вниз
ulyudmila

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-09-03

зміни - Допоможіть з декларацією!!! Empty
СообщениеТема: Як правильно заповнити повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?   зміни - Допоможіть з декларацією!!! EmptyПн Сен 03, 2018 11:05 pm

Допоможіть будь ласка правильно заповнити повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
За час заповнення електронних декларацій у минулі роки я вказувала у розділі "нерухомість" квартиру, яка знаходиться у спільній власності з моїми родичами (1/4 частка квартири належить мені, а інші 3/4 моїм трьом родичам у рівних долях).
Зараз за договором дарування усі троє родичів дарують мені свої частки цієї квартири і я становлюсь її повноцінним власником.
Як правильно це відобразити у цьому повідомленні про суттєві зміни у майновому стані ?
Необхідно вказувати "подарунок у негрошовій формі" окремо від кожного дарувальника чи написати один і вказати загальну суму 3/4 квартири з переліком осіб, що її дарують? І як вказати що кожен мені дарує по 1/4 квартири в цьому розділі і в розділі"нерухомість" - "інше майно" чи "квартира"? І загальну площу її вказувати кожної частки чи всюди загальну квартири писати?

І у декларації за цей рік як я повинна буду указати цю квартиру? Просто писати що вона вся у моїй власності чи розподіляти що 3/4 з них я придбала у цьому році, а свою частину вказувати окремо?
Дякую зазделегідь за відповіді. Намагалася знайти зразки на сайті, але не вийшло. Усі що продивилась отримували подарунки лише цілого об'єкту.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Допоможіть з декларацією!!!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
»  допомога на оздоровлення по новому закону
» ТЕРМІНОВО!!!!!Допоможіть вирішити питання!!!!
» Допоможіть! я у відпусці по догляду за дитиною, мене без моєї згоди та ознайомлення перевели на нижчу посаду

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика