Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Aleks_andr

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-02-10

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Фев 10, 2017 9:54 am

Первое сообщение в теме :

LEXXX пишет:
Обговорюємо питання декларування державних службовців.

ввожу путь места расположения ключа с флешки, пароль верен на 100%, а по итогу пишет:

Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Спробуйте пізніше.)
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Апр 07, 2017 1:52 pm

Ну таке щось, машина зареєстрована на маму-пенсіонерку, а він кожен день на ній на роботу приїжав. Просто нову людину на посаду знайшли Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Апр 07, 2017 1:54 pm

LEXXX пишет:
Заступника прокурора Кіровоградської області Віктора Приходька звільнили за неповне подання інформації в електронній декларації про майновий стан. Цю інформацію кореспонденту УНН підтвердили в Генеральній прокуратурі України.

[justify]Так, в електронній декларації Віктор Приходько не зазначив себе співвласником автомобіля Honda CRV.

Щось я не зрозумів... Він же вказав авто у користуванні. Якщо авто зареєстроване на родича, то яким чином він повинен був вказати авто в себе у співвласності?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Апр 07, 2017 2:18 pm

Так і я ж про це - за що звільнили чесного прокурора?))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПн Апр 10, 2017 10:43 am

Поки не зрозуміло, який ОДВ перевіряв ту(ті) декларацію. Думаю, що, якби це було НАЗК, то вони б вже "голосно відрапортували про геройське викриття злобного корупціонера". Можливо це була, якась внутрішня перевірка декларації доброчесності прокурора і людину попросили написати заяву за власним бажанням. А журналісти щось переплутали в гонитві за сенсацією.
Вернуться к началу Перейти вниз
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-11

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Апр 11, 2017 3:10 pm

Добрий день! У мене таке питання. Я в 2016 році змінила прізвище, зареєсторвано шлюб. Зараз перебуваю за кордоном, і немає можливості виїхати. Через Приват24 хотіла отримати сертифікат, але прізвище дівоче, і банк відмовляється вносити зміни, і вважає за потрібне особисто показати оригінал паспорту. Податковий номер змінювала на нове прізвище. Якщо я заповню декларацію з данним на старе прізвище буде це вважатися як умисне надання недостовірної інформації? Чи я можу змінити прізвище в самой декларації при заповненні?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Апр 11, 2017 3:38 pm

Oksana177 пишет:
Добрий день! У мене таке питання. Я в 2016 році змінила прізвище, зареєсторвано шлюб. Зараз перебуваю за кордоном, і немає можливості виїхати. Через Приват24 хотіла отримати сертифікат, але  прізвище дівоче, і банк відмовляється вносити зміни, і вважає за потрібне особисто показати оригінал паспорту. Податковий номер змінювала на нове прізвище. Якщо я заповню декларацію з данним на старе прізвище буде це вважатися як умисне надання недостовірної інформації? Чи я можу змінити прізвище в самой декларації при заповненні?
Самі не зможете змінити, тільки треба йти з паспортом в банк.
Вернуться к началу Перейти вниз
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-11

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Апр 11, 2017 3:47 pm

Дякую за відповідь!
Вернуться к началу Перейти вниз
Oksana177

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-04-11

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Апр 11, 2017 9:48 pm

Є ще запитання. У мене чоловік іноземець, і він відмовляється надавати мені та використовувати персональні дані. Мене цікавить розділ 11 Про доходи та подарунки. Мені краще взагалі його туди не писати, чи зазначити, що член сім'ї не надав інформацію? Теж саме можно сказати про розділи Обєкти нерухомості та транспортні засоби. Шлюб зареєстровано, проживаємо разом. І якщо я вкажу, що член сімї не надав інформацію це не тягне за собою ніякою відповідальності, як для мене так і для нього?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Апр 11, 2017 10:30 pm

Oksana177 пишет:
Є ще запитання. У мене чоловік іноземець, і він відмовляється надавати мені та використовувати персональні дані. Мене цікавить розділ 11 Про доходи та подарунки. Мені краще взагалі його туди не писати, чи зазначити, що член сім'ї не надав інформацію? Теж саме можно сказати про розділи Обєкти нерухомості та транспортні засоби. Шлюб зареєстровано, проживаємо разом. І якщо я вкажу, що член сімї не надав інформацію це не тягне за собою ніякою відповідальності, як для мене так і для нього?

"Член сімї не надав інформацію" тягне автоматично за собою повну перевірку декларації. Краще писати "не відомо". Але на вашому місці я би вписував чоловіка в члени сімї, а по інших об'єктам декларування просто не писав би інформацію, яку не було надано членом сімї.

Таке питання: Ви подаєте щорічну декларацію чи як звільнена? Чому за кордоном?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Май 16, 2017 1:18 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСб Май 20, 2017 9:47 am

колеги, підкажіть, яка посада повинна була бути вказана в щорічній декларації за 2016, якщо в 2017 декларант перевівся в інший дежавний орган? Та посада яка була в 2016 чи така яка є наданий момент?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСб Май 20, 2017 11:24 am

адм пишет:
колеги, підкажіть, яка посада повинна була бути вказана в щорічній декларації за 2016, якщо в 2017 декларант перевівся в інший дежавний орган? Та посада яка була в 2016 чи така яка є наданий момент?
Декларація подається станом на 31 грудня 2016 року, доцільно писати стару посаду. Гройсман в декларації за 15 рік написав прем'єр-міністр, а в дужках станом на 31.12.15 спікер.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПн Май 22, 2017 12:05 pm

Місце роботи та посада вказуються станом на 31 грудня звітного року.
Якщо станом на 31 грудня декларант не був суб'єктом декларування, наприклад прийнятий на роботу в січні-березні 2017 року, то доцільно писати місце роботи та посаду станом на день заповнення/подання декларації.
Якщо декларант станом на 31 грудня займав одну посаду, а в січні-березні перевівся на іншу посаду, роботу - він все рівно повинен вказувати в декларації місце роботи та посаду станом на 31 грудня звітного року.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Авг 02, 2017 4:32 pm

Не зовсім розумію, чому це повідомлення з'явилося саме сьогодні і, що це означатиме на практиці, але:


Національне агентство з питань запобігання корупції здійснює моніторинг і перевірку декларацій лише стосовно майна, коштів, корпоративних прав, набутих після квітня 2015 року, що зумовлено положеннями Закону України «Про запобігання корупції», прийнятого Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року.


джерело
Вернуться к началу Перейти вниз
NatalykaN

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-08-20

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВс Авг 20, 2017 10:36 am

Доброго дня, в мене виникла дуже заплутана проблема у якій сама винувата, а як вирішити не розумію. У 2012 році за генеральною довіренністю з правом подальшого продажу продала транспортний засіб, у травні 2017 року цей транспортний новий власник зареєстрував в органах ДАІ цей автомобіль на своє ім'я. Як мені відобразити в декларації відчудження майна, адже довіреність я надавала іншій особі.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПн Авг 21, 2017 2:19 pm

NatalykaN пишет:
Доброго дня, в мене виникла дуже заплутана проблема у якій сама винувата, а як вирішити не розумію. У 2012 році за генеральною довіренністю  з правом подальшого продажу продала транспортний засіб, у травні 2017 року цей транспортний новий власник зареєстрував в органах ДАІ цей автомобіль на своє ім'я. Як мені відобразити в декларації відчудження майна, адже довіреність я надавала іншій особі.

Якщо ви особисто кошти не отримували, в документах продажу не фігуруєте, то ніяк не відобразити.
Треба брати до уваги відомості по доходах з податкової.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПн Авг 21, 2017 3:42 pm

Раніше у цій темі я неодноразово піднімав проблему нечіткості встановлених у профільному законі критеріїв для притягнення до відповідальності за неточності в деклараціях (порушення вимог закону "Про запобігання корупції"). Наразі, практика перевірки НАЗК декларацій свідчить про гуманність критеріїв.
НАЗК виявило порушення в деклараціях 3 віце-прем'єрів і міністра

Хтось не вказав інформацію про право користування членів сім'ї квартирою, хтось зазначив недостовірні дані щодо площі  земельної ділянки чи недостовірний кадастровий номер земельної ділянки, хтось не вказав доходу, отриманого від громадської організації.

НАЗК зазначає, що всі ці чиновники порушили вимоги закону "Про запобігання корупції", але підстав для залучення їх до адміністративної або кримінальної відповідальності немає. Тепер усі четверо мають повторно подати декларації з достовірними даними.

Сподіваюсь, що так само буде і зі звичайними держслужбовцями.
Вернуться к началу Перейти вниз
NatalykaN

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-08-20

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПн Авг 21, 2017 8:52 pm

Якщо ви особисто кошти не отримували, в документах продажу не фігуруєте, то ніяк не відобразити.
Треба брати до уваги відомості по доходах з податкової.[/quote]
Дякую. А не виникне питання, де подівся траспортний засіб, адже я вже не буду відображати його як мою власність у 2017 році?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Авг 22, 2017 2:05 pm

NatalykaN пишет:
Дякую. А не виникне  питання, де подівся траспортний засіб,  адже я вже не буду відображати його як мою власність у 2017 році?

При даруванні транспортного засобу теж його не буде, і доходу не буде.
А у вашому випадку авто взагалі продано ще у 2012 році.

Тут треба виходити з того чи фігуруєте ви в документах при перереєстрації авто, його продажу. Виходячи з логіки якщо людина не отримувала дохід (кошти), то і вказувати вона не може в декларації. В декларації зазначаються відомості, які відомі чи повинні бути відомі декларанту.

З цими дорученнями повний абзац. Тепер виходить усе боком.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Фев 06, 2018 5:46 pm

Почався черговий етап декларування...

І знову питання з відображенням кредитів.

Чи треба в доходи вказувати користування кредитною карткою?
Чи треба в доходи вказувати купівлю техніки в розстрочку?
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Фев 06, 2018 9:00 pm

Максим пишет:
Почався черговий етап декларування...

І знову питання з відображенням кредитів.

Чи треба в доходи вказувати користування кредитною карткою?
Чи треба в доходи вказувати купівлю техніки в розстрочку?

те же вопросы по беспроцентному кредиту, к примеру, на смартфон, оплате частями от привата

з.ы. видел в прошлом году разъяснення, что если кредитка это довесок к карте зарплатного проекта, то ее указывать не нужно  Surprised
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Фев 06, 2018 9:17 pm

Все одно ті декларації ніхто не перевіряє clown
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВт Фев 06, 2018 9:33 pm

Бачив цікаву статистику - на перевірку однієї декларації НАЗК витрачає 2 млн грн. І знаючи суму фінансування агенства можна наперед порахувати скільки декларацій вони зможуть перевірити за рік. Чи ефективне це використання бюджетних коштів? Cool
P.S. До речі, для проходження люстрації податкова змушує нових держслужбовців заповнювати старі паперові декларації (закон же втратив чинність, яка юридична сила у тих папірцях), тому що електронні перевірити вони не можуть, а НАЗК теж не може Surprised  Хтось знає наскільки це все не те що законно, а просто адекватно?
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 9:35 am

dava пишет:
з.ы. видел в прошлом году разъяснення, что если кредитка это довесок к карте зарплатного проекта, то ее указывать не нужно  Surprised
Есть разъяснение НАЗК что если кредит по состоянию на 31.12 закрыт, то в "Финансові зобовязання" его указывать не нужно. Но нужно указывать в "Доходы" суму денег кредита которую брал декларант.

Так вот если человек брал в магазине товар в растрочку на пару месяцев это что кредит? Нужно указывать в доходы суму товара?

Тоже самое касательно кредитной карточки. Все деньги которые снимались с кредитки нужно писать в доходы?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 9:53 am

sann пишет:
Бачив цікаву статистику - на перевірку однієї декларації НАЗК витрачає 2 млн грн. І знаючи суму фінансування агенства можна наперед порахувати скільки декларацій вони зможуть перевірити за рік. Чи ефективне це використання бюджетних коштів? Cool
P.S. До речі, для проходження люстрації податкова змушує нових держслужбовців заповнювати старі паперові декларації (закон же втратив чинність, яка юридична сила у тих папірцях), тому що електронні перевірити вони не можуть, а НАЗК теж не може Surprised  Хтось знає наскільки це все не те що законно, а просто адекватно?

Я знаю - це меганеадекватно. НАЗК - це імпотентний та залежний від АП орган. Який на даний час з корупцією не бореться, а бореться з політичними опонентами нинішньої влади. Його треба перезавантажувати, але при цій владі - це точно не відбудеться.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 9:54 am

Чому ви так хвилюєтесь за ті копійчані кредити та бонуси від Привата? За такі суми відповідальність не настає!
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 10:55 am

Максим пишет:
Почався черговий етап декларування...

І знову питання з відображенням кредитів.

Чи треба в доходи вказувати користування кредитною карткою?
Чи треба в доходи вказувати купівлю техніки в розстрочку?

відповідь на це питання зазначається у розділі 13 під час самого декларування

13. ФІНАНСОВІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Суб’єкт декларування повинен задекларувати: отримані кредити, отримані позики, зобов’язання за договорами лізингу, розмір сплачених коштів в рахунок основної суми позики (кредиту) та процентів за позикою (кредитом), зобов’язання за договорами страхування та недержавного пенсійного забезпечення, кошти, позичені суб’єкту декларування або члену його сім’ї іншими особами, несплачені податкові зобов’язання, інше.

Інформація зазначається, лише якщо розмір зобов’язання перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановленних для працездатних осіб на 1 січня звітного року. Якщо розмір зобов’язання не перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановленних для працездатних осіб на 1 січня звітного року, зазначається лише загальний розмір такого фінансового зобов’язання (наприклад, якщо розмір сплачених коштів в рахунок основної суми позики (кредиту) у звітному році не перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановленних для працездатних осіб на 1 січня звітного року, то зазначається лише загальний розмір позики (кредиту)).

не думаю що хтось знімає з кредитки більше 50 прожит. мінімумів, або купляє таку "дорогу" техніку)))))
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 11:27 am

Prizrak пишет:
відповідь на це питання зазначається у розділі 13 під час самого декларування
...

Немає відповіді на це питання...
Питання не по 13 розділу, а по 11 розділу "Доходи..."
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 12:14 pm

Максим пишет:
Prizrak пишет:
відповідь на це питання зазначається у розділі 13 під час самого декларування
...

Немає відповіді на це питання...
Питання не по 13 розділу, а по 11 розділу "Доходи..."

Like a Star @ heaven )) не побачив "ДОХОДИ")))
візміть довідку про доходи у ДФС і все що там є записуйте))) я завжди так роблю)))

думаю, що кредитна картка не відноситься до доходів))))
з доходів потрібно платити податки, прикольно було б якби ще за кредит поаток платили clown
хоча скоро все може бути cyclops
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 1:08 pm

Prizrak пишет:
Максим пишет:
Prizrak пишет:
відповідь на це питання зазначається у розділі 13 під час самого декларування
...

Немає відповіді на це питання...
Питання не по 13 розділу, а по 11 розділу "Доходи..."

Like a Star @ heaven )) не побачив "ДОХОДИ")))
візміть довідку про доходи у ДФС і все що там є записуйте))) я завжди так роблю)))

думаю, що кредитна картка не відноситься до доходів))))
з доходів потрібно платити податки, прикольно було б якби ще за кредит поаток платили clown
хоча скоро все може бути cyclops
Погоджуюсь. В дохід ідуть тільки проценти з депозитів і кешбек з покупок, навіть якщо він зроблений за кредитні кошти. Тому що Сеня обклав податками депозити і з них банк автоматично перераховує податки.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 1:32 pm

Prizrak пишет:
візміть довідку про доходи у ДФС і все що там є записуйте))) я завжди так роблю)))

думаю, що кредитна картка не відноситься до доходів))))
з доходів потрібно платити податки, прикольно було б якби ще за кредит поаток платили clown
хоча скоро все може бути cyclops

Пенсія також не оподатковується, але це є дохід і потрібно вказувати в декларації.

ДФС багато що не бачить, навіть тих же процентів по копілочці привату, але і їх треба вказувати.

Згідно останніх розяснень на сайті НАЗК, кредит отриманний протягом звітного року потрібно вказувати в Доходи, навіть якщо кредит закритий станом на кінець року. Ось тут то і виникає питання, чи є кредитом в розумінні НАЗК, закону... купівля товару в розстрочку.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 1:36 pm

Сатурн пишет:
Чому ви так хвилюєтесь за ті копійчані кредити та бонуси від Привата? За такі суми відповідальність не настає!

Кримінальної та адміністративної так. Але якщо НАЗК проведе перевірку і виявить недостовірні відомості навіть на "копійки", воно може направити припис керівництву держоргану де працює декларант про притягнення до дисциплінарної відповідальності. А це теж буде відповідальність за вчинення правопорушення повязанного з корупцією.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 1:40 pm

Максим пишет:
Сатурн пишет:
Чому ви так хвилюєтесь за ті копійчані кредити та бонуси від Привата? За такі суми відповідальність не настає!

Кримінальної та адміністративної так. Але якщо НАЗК проведе перевірку і виявить недостовірні відомості навіть на "копійки", воно може направити припис керівництву держоргану де працює декларант про притягнення до дисциплінарної відповідальності. А це теж буде відповідальність за вчинення правопорушення повязанного з корупцією.

Для цього потрібно спочатку довести що це невнесення було свідомим. А це не є доказуваним апріорі.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 3:42 pm

Сатурн пишет:
Для цього потрібно спочатку довести що це невнесення було свідомим. А це не є доказуваним апріорі.

Тут ви праві... Але ж...
Вернуться к началу Перейти вниз
Leokot
Leokot

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 59
Репутація : 66
Карма : 7
Дата регистрации : 2016-05-19

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 5:36 pm

Максим пишет:
Сатурн пишет:
Чому ви так хвилюєтесь за ті копійчані кредити та бонуси від Привата? За такі суми відповідальність не настає!

Кримінальної та адміністративної так. Але якщо НАЗК проведе перевірку і виявить недостовірні відомості навіть на "копійки", воно може направити припис керівництву держоргану де працює декларант про притягнення до дисциплінарної відповідальності. А це теж буде відповідальність за вчинення правопорушення повязанного з корупцією.

В минулому році проходив спецперевірку (ломанувся був на заступника голови РДА, бо мою посаду скоротили), в декларації було 396 грн. з "Скарбнички" Привата. НАЗК у результатах перевірки написало: "У розділі 11 "Доходи , у тому числі подарунки" кандидатом зазначено проценти у сумі 396,00 грн, інформація про які у Національному агентстві відсутня"
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Фев 07, 2018 5:42 pm

Leokot пишет:
В минулому році проходив спецперевірку (ломанувся був на заступника голови РДА, бо мою посаду скоротили), в декларації було 396 грн. з "Скарбнички" Привата. НАЗК у результатах перевірки написало: "У розділі 11 "Доходи , у тому числі подарунки" кандидатом зазначено проценти у сумі 396,00 грн, інформація про які у Національному агентстві відсутня"

Аналогічна ситуація була при спецперевірці в знайомого який вказав кредитні кошти в доходи. НАЗК відписав що інформація щодо цих коштів відсутня.

Вкажеш кредит як доходи - інформація у НАЗК відсутня. Не вкажеш - приховав доходи.

Тому я прихильник думки, що в доходи потрібно писати тільки те, що офіційно дає в довідці податкова.
Вернуться к началу Перейти вниз
armadi

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-02-17

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Наследство    ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСб Фев 17, 2018 6:35 pm

Подскажите пожалуйста, нужно ли в течении 10 дней вносить в декларацию и в какой раздел данные в такой ситуации. Квартира была приватизирована на троих (я и родители), отец умер в 2011г., а в наследство (1/3 часть квартиры) я вступила на этой неделе, теперь у меня - 2/3. В управлении по месту работы сказали, что ничего не нужно показывать. Пыталась сама заполнить, получается ерунда, ставлю наследство, а затем нужно указывать продавца недвижимости. Может кто-то подскажет как быть
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyВс Фев 18, 2018 9:30 am

armadi пишет:
Подскажите пожалуйста, нужно ли в течении 10 дней вносить в декларацию и в какой раздел данные в такой ситуации. Квартира была приватизирована на троих (я и родители), отец умер в 2011г., а в наследство (1/3 часть квартиры) я вступила на этой неделе, теперь у меня - 2/3. В управлении по месту работы сказали, что ничего не нужно показывать. Пыталась сама заполнить, получается ерунда, ставлю наследство, а затем нужно указывать продавца недвижимости. Может кто-то подскажет как быть

В принципе нужно подавать "повідомлення про суттєві зміни в майновому стані" если получили разовый доход или майно на сумму больше 50 пмдг. Если ваше наследство оценено и оно больше 88100 грн (50 пмдг с 01.01.18 по 30.04.18), то да нужно подавать "повідомлення". Кого писать как продавца вопрос... система глупо сделана.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyЧт Мар 15, 2018 1:48 pm

Помітив цікаву річ, на пошту укр.нет не приходять листи з НАЗК і ймовірно до них вони теж не доходять. Мабуть укр.нет НАЗК прирівняли до російських сайтів Twisted Evil  Може комусь пригодиться інформація.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyЧт Мар 15, 2018 10:18 pm

Вопрос ко всем. Указываете ли вы в раздел недвижимости користування квартирой где прописаны/проживаете если она не ваша, а к примеру члена семьи?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Мар 16, 2018 8:13 am

Максим пишет:
Вопрос ко всем. Указываете ли вы в раздел недвижимости користування квартирой где прописаны/проживаете если она не ваша, а к примеру члена семьи?
Если Вы там живете, и у Вас нет другого жилья, то надо обязательно указывать, потому что на улице жить неудобно Very Happy   Многие ничего не указывают, так что среди госслужащих число бомжей зашкаливает Question
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Мар 16, 2018 7:36 pm

Вопрос не в том... Регистрация и проживание есть. Но во многих рекомендациях пишут что регистрацию и проживание нужно писать в нерухомість как інше право користування. Так вот если субєкт декларування живет в квартире члена семьи, которого указывает как собственика квартиры, то нужно ли и себе писать эту же квартиру как користування? Или достаточно написать один раз обєкт нерухомості как собственость члена семьи?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Мар 16, 2018 8:03 pm

Максим пишет:
Вопрос не в том... Регистрация и проживание есть. Но во многих рекомендациях пишут что регистрацию и проживание нужно писать в нерухомість как інше право користування. Так вот если субєкт декларування живет в квартире члена семьи, которого указывает как собственика квартиры, то нужно ли и себе писать эту же квартиру как користування? Или достаточно написать один раз обєкт нерухомості как собственость члена семьи?
Мало кто пишет по 2 раза одну и ту же квартиру, например. Когда налоговая проводила проверку по люстрации (еще по бумажной декларации), то они заставляли писать объяснительные, что декларант живет в квартире родственника, хотя эта квартира в самой декларации была записана в разделе имущества членов семьи, а они хотели, чтобы это было написано и в самом разделе декларанта. Другими словами, каждый трактует законы как хочет и нужно меньше по этому поводу париться. Самое главное декларацию подать, потому что за не подачу точно нагнут. А вероятность, что будет ее кто-то проверять и найдет там ошибки  - микроскопическая (на сегодняшний день).
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyПт Мар 16, 2018 8:10 pm

Я б навіть сказав - "наноскопическая"))
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСб Мар 17, 2018 11:12 am

Что касается каждый трактует по своему согласен. А то что мало кто пишет одну и ту же квартиру по два раза - нет. В реестре много таких деклараций. Где каждому члену семьи пишут одну и ту же квартиру на праве користування, и в итоге если семья к примеру из 4 человек - квартира повторяется 4 раза каждому члену семьи. Один из них может быть и собственником. Вот тут и вопрос нужно ли? Или достаточно указать квартиру у користуванні только декларанту? Или дубливавать ее каждому члену семьи? В розясненнях НАЗК пишут что обьект нерухомості не дублируется если он находится на праве собствености, а заносится один раз, а все собственники заносятся в правах на майно. При этом это не касается других прав на майно. Я так понимаю прав користування. Но есть ли смісл писать одну и ту же квартиру всем членам семьи, если она принадлежит только одному??
Вернуться к началу Перейти вниз
gorvasrad

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Мар 28, 2018 2:27 pm

Доброго дня. Прошу допомоги. Ситуація слідуюча. Заповнював декларацію двом людям. Одному декларацію робив на основі минулорічної. Зміни збереглись і декларацію було подано. Іншій людині створював нову декларацію (вона її подає вперше). І в цій декларації не хоче зберігатися права на об'єкт. Я їх вказую, зберігаю, відкриваю, щоб переглянути, а їх немає. При спробі подати декларацію з'являється повідомлення про помилки "не вказані права на об'єкт". Я і видаляв і створював записи і поля. Нічого не допомагає. Допоможіть будь ласка.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Мар 28, 2018 3:04 pm

А кнопку "додати" натискаєте перед кнопкою "зберегти"?
Вернуться к началу Перейти вниз
gorvasrad

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Мар 28, 2018 5:40 pm

sann пишет:
А кнопку "додати" натискаєте перед кнопкою "зберегти"?
Дякую, що відгукнулися. Тобто, спочатку заповнити "тип права", потім "інформація про власника", потім "додати", а потім "зберегти"? Зараз не можу перевірити, бо вдома. Чернетка відкривається частково заповнена. Напевно не зберіг.

І ще одне запитання. В минулому році подавали декларацію і при реєстрації вказали пошту @mail.ru. Змінили ключ, але лист з підтвердженням на пошту не приходить. Що можна зробити в цьому випадку?
Вернуться к началу Перейти вниз
slavartem
slavartem

Читатель
Читатель


Мужчина Рак Сообщения : 22
Репутація : 23
Карма : 1
Дата регистрации : 2016-04-10
Возраст : 42

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Мар 28, 2018 7:47 pm

І ще одне запитання. В минулому році подавали декларацію і при реєстрації вказали пошту @mail.ru. Змінили ключ, але лист з підтвердженням на пошту не приходить. Що можна зробити в цьому випадку?[/quote]

Со своего нового почтового ящика на почту техподдержки НАЗК (support@nazk.gov.ua) отправляем письмо, в котором указываем фамилию, имя, отчество, свой ИНН и новый адрес электронной почты. На следующий день переподвязываем ключ.
Вернуться к началу Перейти вниз
gorvasrad

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 3
Репутація : 3
Карма : 0
Дата регистрации : 2018-03-28

ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 5 EmptyСр Мар 28, 2018 8:16 pm

slavartem пишет:

Со своего нового почтового ящика на почту техподдержки НАЗК (support@nazk.gov.ua) отправляем письмо, в котором указываем фамилию, имя, отчество, свой ИНН и новый адрес электронной почты. На следующий день переподвязываем ключ.
Спасибо большое. Отправлять письмо с нового почтового ящика или старого (@mail.ru)? Со старого, мне кажется, логичней...
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 5 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика