Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Проведення конкурсу

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Nataliya

Новичок
Новичок


Женщина Сообщения : 11
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2016-05-10

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Авг 03, 2016 5:23 pm

Відповідно до п.20 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, затвердженого КМУ від 25.03.2016 № 246 я розумію, що всі заяви осіб, які бажають взяти участь у конкурсі мають проходити реєстрацію через відділ діловодства, а управління персоналом робить зведений список?
Відповідно до п.21 цього ж Порядку управління персоналом письмово повідомляє особам, які бажають взяти участь у конкурсі та подали документи про відповідність або не відповідність їх встановленим законом вимогам?
Можливо хтось має досвід як саме проводиться співбесіда? Кожен член конкурсної комісії кожному конкурсанту окремо готує відомість про результати співбесіди (дод. 7 Порядку) і сам записує чи друкує заздалегідь вимоги? Я вже зовсім заплуталась з цим ПорядкомMad sos
Вернуться к началу Перейти вниз
busk
busk

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 10
Репутація : 12
Карма : 2
Дата регистрации : 2014-12-16

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyВс Фев 19, 2017 11:25 am

В нашій РДА оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника архівного відділу. Вимоги, які виписані в оголошенні для претендентів на цю посаду, досить прості, окрім одного: претендент має мати  вищу освіту напрямку "видавничо-поліграфічна справа".  Мені це видається досить дивним...


Последний раз редактировалось: busk (Пн Фев 20, 2017 7:12 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyВс Фев 19, 2017 11:33 am

99 відсіються, а той 1, якого потрібно взяти на роботу - залишиться)
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПт Май 05, 2017 11:19 am

Підскажіть будь ласка. drunken

До прийняття нового закону про державну службу працівника призначили в. о. начальника відділу (присвоїли 6 ранг, категорія Б). Чи потрібно щоб забрати "в. о." і призначити начальником відділу працівника проводити конкурс?
Surprised
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПт Май 05, 2017 1:26 pm

Дуже цікаво як це можна призначити в.о. начальника і присвоїти 6 ранг. В.о. це не посада. Сьогодні виконуєш обов'язки, а завтра ці обов'язки знімають.

Моя думка що потрібно проходити конкурс.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Май 10, 2017 1:53 pm

Також не дуже зрозуміло, як пройшло призначення в.о. Уточніть:
- особу "з вулиці" призначили, чи це був головний спеціаліст (умовно)?
- якщо особу призначили за старим законом, то як їх могли присвоїти ранг в межах категорії Б за новим законом?
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Май 10, 2017 3:36 pm

особу призначили спочатку у патронатну службу (без конкурсу, згідно зі старим законом), потім у порядку переведення призначили в. о. начальника іншого відділу. Я так розумію з новим законом відбулося перепрезначення в. о. начальника відділу і присвоєно 6 ранг.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Май 10, 2017 4:10 pm

Неправильно це все. В.о. може бути тільки діючий працівник, в нашому випадку державний службовець. На посаду призначають або за конкурсом або в порядку переведення, но на постійній основі. Якщо покладають обов'язки начальника відділу на працівника відділу, то це тимчасове явище, і я вважаю, що не можна присвоювати ранг виконуючому обов'язки. Якщо відбулось перезавантаження рангів по новому закону, то якщо обовязки виконував ДС, то йому повинні були присвоїти ранг за основною посадою, а не за в.о.; Якщо виконував обов'язки не ДС, то про які ранги взагалі мова, не могли йому ніякого рангу присвоїти як в.о.
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Май 10, 2017 4:32 pm

Можливо і немогли проте присвоїли 6 ранг...
Оце чудеса творяться @ доречі це не один випадок коли призначають на посаду в. о. начальника відділу, проте як вони це роблять....... Like a Star @ heaven
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Май 10, 2017 5:49 pm

Самому цікаво чим керуються, якими нормативно-правовими актами?
Вернуться к началу Перейти вниз
циркуль

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-05-16

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyВт Май 16, 2017 3:15 pm

підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyВт Май 16, 2017 3:29 pm

Якщо конкурс оголосили до 1 травня 2017р., то не потрібно. Принаймні так Роз"яснює НАДС.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПт Май 19, 2017 10:43 am

циркуль пишет:
підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?

коли оголосили? якщо до 1 травня то не потрібно, якщо після то потрібно якщо у вас в атестаті стоїть меньше 5 за укр.мову
Вернуться к началу Перейти вниз
Галина31

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 2
Репутація : 2
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-09-25

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПн Сен 25, 2017 2:32 pm

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, провели конкурс, кандидат відмовився від призначення на посаду (ще до призначення). Другого за результатом конкурсу не було. Мої дії? Дякую
Вернуться к началу Перейти вниз
Клариса

Местный
Местный


Женщина Сообщения : 74
Репутація : 83
Карма : 5
Дата регистрации : 2015-12-18

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyЧт Сен 28, 2017 11:30 am

Підскажіть, будь ласка,Управління соцзахисту- окрема юрид.особа, структурний підрозділ РДА.Начальник управління та заступники призначаються головою РДА. Питання: хто проводить конкурс на посаду заступника нач.управління? РДА чи управління? Я вважаю що РДА, як суб'єкт призначення. РДА наполягає, що ми і потім подаємо їм кандидатуру для призначення. Але як конкурсна комісія, утворена начальником управління може проводити конкурс на заступника?
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyЧт Сен 28, 2017 11:37 am

Галина31 пишет:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, провели конкурс, кандидат відмовився від призначення на посаду (ще до призначення). Другого за результатом конкурсу не було. Мої дії? Дякую

Проводите повторний конкурс. Стаття 30 ЗУ Про ДС.
Вернуться к началу Перейти вниз
Prizrak
Prizrak

Местный
Местный


Мужчина Сообщения : 43
Репутація : 48
Карма : 5
Дата регистрации : 2017-03-01

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПн Окт 02, 2017 10:32 am

циркуль пишет:
підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?

Взалагі то НЕ ПОТРІБНО Стаття 25 ЗУ Про Державну службу частина 4 говорить нам, що Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
В нас так всі роблять подають тільки заяву! Laughing
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 6:57 am

Prizrak пишет:
циркуль пишет:
підскажіть, будь ласка, я державний службовець, у моєму відділі оголосили конкурс на головного спеціаліста. Запитання: чи потрібно мені здавати атестацію з укр.сови згідно до нововведень конкурсу державної служби?

Взалагі то НЕ ПОТРІБНО Стаття 25 ЗУ Про Державну службу частина 4 говорить нам, що  Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
В нас так всі роблять подають тільки заяву! Laughing
Але, згідно Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби затвердженого ПКМУ від 25 березня 2016 р. № 246 :
Цитата :
19. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто, поштою або через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС) Комісії або конкурсній комісії такі документи:
...
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);
...
і ніде не вказано, що працівник цього органу не повинен подавати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою! Чим аргументує Ваша конкурсна комісія коли працівник органу подає заяву на конкурс? Тим, що він прийнятий до введення в дію нового ЗУ "Про державну службу" ? Але ж конкурс продиться за новими нормами законодавства.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 10:06 am

А ваші кадровики, щось чули про ієрархію НПА? Чи про те, що норми Закону мають ВИЩУ юридичну силу ніж підзаконні акти КМУ?

А в цьому конкретному випадку частина четверта статті 25 ЗУ "Про ДС" пише однозначно:
4. Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 1:47 pm

Наш кадровик вважає, що держслужбовець подає тільки заяву у тому випадку коли у його особовій справі вже є всі необхідні документи регламентовані Порядком проведення конкурсу та зайняття посад.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 2:54 pm

І де він таке прочитав? Так нехай тоді ще вимагає:
- Особову картку державного службовця, бо та що в особовій справі держслужбовця вже втратила чинність;
- е-декларацію кандидата, бо в особовій справі взагалі немає е-декларацій.

А закон нехай почекає...

Ну і щодо аргументу "ніде не вказано, що працівник цього органу не повинен подавати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою". А де вказано що держслужбовець цього органу повинен подавати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою? Конкретний пункт НПА.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 3:17 pm

Така сама ситуація і щодо проведення спецперевірки. Закон каже що не потрібно, якщо ДС призначається на посаду в порядку просування. А деякі фахівці, кадровики, інші вважають, що потрібно проходити таку перевірку, тому що є якесь роз'яснення мінюсту, що ніби не проходить спецперевірку тільки ті хто її вже проходив раніше і в кого в особовій справі є довідка.
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyСр Окт 04, 2017 7:38 pm

LEXXX пишет:
Конкретний пункт НПА.
п.19 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби затвердженого ПКМУ від 25 березня 2016 р. № 246
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyЧт Окт 05, 2017 11:36 am

Та на здоров'я cheers . З такими кадровиками держслужбовцям не присвоять і чергових рангів до листопада-грудня 2018 року.
Вернуться к началу Перейти вниз
СВН

Местный
Местный


Сообщения : 48
Репутація : 56
Карма : 8
Дата регистрации : 2014-11-21

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyЧт Окт 05, 2017 12:35 pm

Проведення конкурсу Y111
Проведення конкурсу Y211
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyЧт Окт 05, 2017 1:39 pm

Особливо обнадійливий останній абзац листа!
Вернуться к началу Перейти вниз
СВН

Местный
Местный


Сообщения : 48
Репутація : 56
Карма : 8
Дата регистрации : 2014-11-21

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПн Ноя 06, 2017 5:24 pm

У мене таке питання. Чи потрібно до оголошення конкурсу затверджувати питання для співбесіди?
Вернуться к началу Перейти вниз
yaoleg

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 8
Репутація : 11
Карма : 3
Дата регистрации : 2014-06-03

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyВт Ноя 07, 2017 7:23 am

Затверджуюються лише ситуаційні завдання. А питання, члени комісії задають на власний розсуд відповідно до обов'язків державного службовця.
Вернуться к началу Перейти вниз
drill2

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2014-07-23

Проведення конкурсу Empty
СообщениеТема: Re: Проведення конкурсу   Проведення конкурсу EmptyПт Дек 15, 2017 9:41 pm

Добрий день, підкажіть відповідь на таке питання: якщо в установі проводиться реорганізація зі зміною істотних умов праці та юрисдикції органу, оголошується конкурс, працівник, який перебуває у дектретній відпустці відмовляється проходити конкурс, його можуть прийняти без конкурсу? (Рівнозначна посада, але різна юрисдикція органу, і як наслідок вища оплата праці)
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Проведення конкурсу

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби
» Срочно нужна помощь по конкурсу
» Проведення спеціальної перевірки
» Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
» ПЛАН-ГРАФІК проведення Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Дніпропетровській та Запорізькій областях тематичної прямої телефонної лінії у І півріччі 2016 року

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Кадрові питання-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика