Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 Чим загрожує вихід з профспілки?

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyПт Дек 11, 2015 11:49 am

Чим загрожує вихід з профспілки?
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyПт Дек 11, 2015 1:48 pm

не будут снимать профвзнос  What a Face

з.ы. если не секрет, а что Вы там до сих пор делаете?  Меня при приеме на работу (после вуза), практически не спрашивая согласия записали, но я уже давненько вышел и вроде как жалеть не из-за чего.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyПт Дек 11, 2015 2:29 pm

Вийшов з профспілки ще років з п'ятнадцять тому. Окрім незадоволеного обличчя бухгалтера при прочитанні заяви не було нічого. Ще тоді порахував, що за рахунок щомісячних відрахувань, я зможу купити на Новий рік декілька дитячих подарунків, а не один. Про бездітних я взагалі мовчу. Зараз дитячі подарунки дають(вали) від соцзахисту.
Вернуться к началу Перейти вниз
адм
адм

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 698
Репутація : 836
Карма : 28
Дата регистрации : 2014-03-26

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyПт Дек 11, 2015 2:34 pm

зустрічаю часто саме ось такий вираз стосовно даної ситуації: "незадоволеного обличчя бухгалтера". А яка їй різниця?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyПт Дек 11, 2015 2:55 pm

Ну..., це було давно і тоді зарплату рахували не у програмці, а на калькуляторі. А для бухгалтера старої закалки любі зміни - додаткове навантаження (хоча для нас - так само). А тут одним вираховуй іншим ні. Одним словом - бардак. Якось так...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyВт Дек 22, 2015 1:19 pm

Соцстрах вже другий рік подарунки на НР дітям не дає((
Вернуться к началу Перейти вниз
dava
dava

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 486
Репутація : 545
Карма : 49
Дата регистрации : 2014-03-26

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyВт Дек 22, 2015 5:54 pm

Подарки то сейчас недешевые. У нас всегда давали от профсоюза подарок парашенковский 1 кг в красивой упаковочке. А этом году тем, кто еще не вышел, дали мыршавый подарок от авк (стоимостью до 80 грн.), запакованный в цветную пленку, аки букет.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 9:23 am

Як може вплинути керівник органу на працівників, які виявили бажання вийти з профспілки, у разі незгоди з їх виходом, і наскільки це законно?
Я так розумію членство у профспілці є добровільним...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 9:42 am

Членство в профспілці добровільне. Але вихід з неї робить вас білою вороною в колективі.
Інших наслідків виходу зі спілки не бачу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 9:42 am

bova пишет:
Як може вплинути керівник органу на працівників, які виявили бажання вийти з профспілки, у разі  незгоди з їх виходом, і наскільки це законно?
Я так розумію членство у профспілці є добровільним...

Ніяк не може вплинути. Керівнику навпаки краще, щоб профспілки не було, адже вона повинна "тіпа захищати права людини праці" (цікаво, крім самих профспілок у це ще хтось вірить?). Членство - добровільне (написано у законі Про профспілки).
Вихід із профспілки - це благо, адже зростає заробітна плата))
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 9:45 am

Максим пишет:
Членство в профспілці добровільне. Але вихід з неї робить вас білою вороною в колективі.
Інших наслідків виходу зі спілки не бачу.

Розсмішили, не член профспілки - біла ворона. Зараз навпаки - член профспілки - це біла (шибанута) ворона. У більшості установ люди з профспілок потихеньку тікають. Адже в Україні не має справжніх профспілок, а ті що є - це бутафорія, яка паразитує на майні, яке їм дісталося у спадок від профспілок СССР (да і те, держава періодично намагається віджати)
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 10:28 am

Профспілка це профанація. Але якщо всі в профспілці, а ти ні - то ти біла ворона.
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 11:35 am

Якщо з профспілки вийшла більша частина колективу працівників - я думаю білими воронами всі не будуть
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 11:48 am

Підрахуйте відрахування на профспілку та порівняйте із тією сумою, яку профспілка тратить на вас. Я підрахував і вийшов з профспілки. І ні разу не пожалкував.
П.С. Ну я полетів))
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 11:57 am

Які ці ворони меркантильні. Просто жах. Ну прямо, як я п'ятнадцять років тому What a Face .
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 12:01 pm

ООООО (просто буква О, не олімпійські кільця)), 15 років назад вихід із профспілки на держслужбі автоматично зараховував людину до білих ворон))
Вернуться к началу Перейти вниз
bova

Эксперт
Эксперт


Женщина Сообщения : 290
Репутація : 328
Карма : 36
Дата регистрации : 2015-09-25

Чим загрожує вихід з профспілки?  Empty
СообщениеТема: Re: Чим загрожує вихід з профспілки?    Чим загрожує вихід з профспілки?  EmptyСр Фев 01, 2017 12:10 pm

Сатурн пишет:
Підрахуйте відрахування на профспілку та порівняйте із тією сумою, яку профспілка тратить на вас. Я підрахував і вийшов з профспілки. І ні разу не пожалкував.
П.С. Ну я полетів))

Приймала рішення керуючись тим самим. Із відрахованих протягом року коштів, повертається працівнику максимум 30-40%
Вернуться к началу Перейти вниз
 

Чим загрожує вихід з профспілки?

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Голова профспілки
» Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Профспілка-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика