Держслужбовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність, займаючи посади в державних органах та їх апараті, і отримує заробітну плату за рахунок державних коштів.
 
ФорумПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

Поделиться
 

 ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Следующий
АвторСообщение
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСб Янв 31, 2015 10:10 am

Первое сообщение в теме :

Обговорюємо питання декларування державних службовців.
Вернуться к началу Перейти вниз

АвторСообщение
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 1:34 pm

Максим пишет:
XmaX пишет:
Добрий день всім потрібна ваша допомога  хочу взяти участь в конкрсі на посаду категорії В, мені повідомили, що претенденти на посаду, з 1 січня 2017 року повинні також заповнювати е-декларацію через сайт назк.. Хто компитентний в данному питанні?

Все правильно вам повідомили.
Тоді де мені взяти ключ і на якій піставі? Тому що я бажаю взяти участь в конкурсі? Підскажіть будь ласка, можливо якісь роз яснення є на цей рахунок.
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 2:02 pm

в переліку немає категорії В, як же заповняти???
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 2:40 pm

Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 2:42 pm

bayan1986 пишет:
в переліку немає категорії В, як же заповняти???

Там багато чого ще не доробили. Але подавати декларацію потрібно.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 2:53 pm

Як розумію ці акредетовані центри надають ключ безкоштовно?
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:09 pm

Безкоштовності ключі виготовляли відповідно до Розпорядження КМУ від 24 лютого 2016 р. № 145-р . Але воно поширюється лише на державних службовців, які займають посади, віднесені до категорій А і Б. Я навіть не впевнений, що ключі безкоштовно видають для працюючих держслужбовців категорії В.

Попадалася інформація, що ключі, які видавалися НЕ у ДФС, видавалися хоч і безкоштовно, але бралася плата за їх річне обслуговування.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:13 pm

LEXXX пишет:
Безкоштовності ключі виготовляли відповідно до Розпорядження КМУ від 24 лютого 2016 р. № 145-р . Але воно поширюється лише на державних службовців, які займають посади, віднесені до категорій А і Б.
З цим новим законодавством придумали людям на голови... Тобто я як особа яка хоче взяти участь в конкурсі на посаду категорії В, повинет щей заплатити за той ключ сертифікат? Це якось абсурдно..
І ще одне питання куди краще звертатися в моїй ситуації до центру дфс чи до центру Мінюсту?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:43 pm

LEXXX пишет:
Безкоштовності ключі виготовляли відповідно до Розпорядження КМУ від 24 лютого 2016 р. № 145-р . Але воно поширюється лише на державних службовців, які займають посади, віднесені до категорій А і Б. Я навіть не впевнений, що ключі безкоштовно видають для працюючих держслужбовців категорії В.

Попадалася інформація, що ключі, які видавалися НЕ у ДФС, видавалися хоч і безкоштовно, але бралася плата за їх річне обслуговування.
Безкоштовно для всіх категорій, там головне, щоб керівник органу влади все підписав, можна навіть додати якихось лівих людей Very Happy
А от стосовно тих хто претендує на посади, то впевний на 99%, що їм треба по 100 грн готувати за ключі.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:45 pm

Звертайтесь краще у місцеву ДФС за своєю податковою адресою (місцем реєстрації).
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:46 pm

XmaX пишет:
LEXXX пишет:
Безкоштовності ключі виготовляли відповідно до Розпорядження КМУ від 24 лютого 2016 р. № 145-р . Але воно поширюється лише на державних службовців, які займають посади, віднесені до категорій А і Б.
З цим новим законодавством придумали людям на голови... Тобто я як особа яка хоче взяти участь в конкурсі на посаду категорії В, повинет щей заплатити за той ключ сертифікат? Це якось абсурдно..
І ще одне питання куди краще звертатися в моїй ситуації до центру дфс чи до центру Мінюсту?
Чого це абсурдно, у вас буде оклад від 2000 грн, при мінімальній зарплаті 3200, можете собі дозволити clown Мені в Мінюсті більше сподобалось, ніж в ДФС.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:49 pm

sanya13579 пишет:
XmaX пишет:
LEXXX пишет:
Безкоштовності ключі виготовляли відповідно до Розпорядження КМУ від 24 лютого 2016 р. № 145-р . Але воно поширюється лише на державних службовців, які займають посади, віднесені до категорій А і Б.
З цим новим законодавством придумали людям на голови... Тобто я як особа яка хоче взяти участь в конкурсі на посаду категорії В, повинет щей заплатити за той ключ сертифікат? Це якось абсурдно..
І ще одне питання куди краще звертатися в моїй ситуації до центру дфс чи до центру Мінюсту?
Чого це абсурдно, у вас буде оклад від 2000 грн, при мінімальній зарплаті 3200, можете собі дозволити clown  Мені в Мінюсті більше сподобалось, ніж в ДФС.
О так це точно) Так і ще одне питання, чи потрібно мені якусь можливо виписку з того держ органу куди йду на конкурс, при зверненні за цим ключем? І які строки його оформлення?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 3:58 pm

Та не треба виписок, ЕЦП будь-яка людина може оформити, треба паспорт, код і заяву написати, і флешку взяти з собою. А оформлюється зразу на місці, в той день і працювати буде.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:06 pm

sanya13579 пишет:
Та не треба виписок, ЕЦП будь-яка людина може оформити, треба паспорт, код і заяву написати, і флешку взяти з собою. А оформлюється зразу на місці, в той день і працювати буде.
гарно дякую за відповідь.. Після заповнення декларації як претендет як мені повідомити про це орган в який я подаю пакет документів? Чи декларація одразу буде в відкритому доступі і вони зможуть перевірити мою подачу е-декларації?
PS соррі можливо за банальні запитання)
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:08 pm

Зразу буде у відкритому доступі.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:26 pm

Всім дякую за відповіді, завтра напевно зайду в ці центри за ключем. Думаю, що в мене ще будуть питання по заповненю е-декларації
Одразу хочу задати пару питань стосовано заповнення декларації
1) Я проживаю в будинку який мені не належить на будь-якому праві власності маю тільки прописку в ньому і проживаю. Чи повинен я вказувани власника і ступінь родинних зв"язків?
2) Зі мною проживає рідний брат чи підпадає він під термін член сім"?
3) Є автомобіль в якому я вписаний в тех паспорт як особа яка має право користування, автомобіль батька, вын э власником, чи повинен я вписувати данний транспорт?
Вернуться к началу Перейти вниз
bayan1986
bayan1986

Эксперт
Эксперт


Мужчина Близнецы Сообщения : 217
Репутація : 242
Карма : 21
Дата регистрации : 2015-04-28
Возраст : 37

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:38 pm

XmaX пишет:
Всім дякую за відповіді, завтра напевно зайду в ці центри за ключем. Думаю, що в мене ще будуть питання по заповненю е-декларації
Одразу хочу задати пару питань стосовано заповнення декларації
1) Я проживаю в будинку який мені не належить на будь-якому праві власності маю тільки прописку в ньому і проживаю.  Чи повинен я вказувани власника і ступінь родинних зв"язків?
2) Зі мною проживає рідний брат чи підпадає він під термін член сім"?
3) Є автомобіль в якому я вписаний в тех паспорт як особа яка має право користування, автомобіль батька, вын э власником, чи повинен я вписувати данний транспорт?

ой не треба тобі та державна служба, ой не треба Shocked Razz
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:50 pm

3) питання також цікавить
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 4:54 pm

В мене теж 3 Very Happy
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyЧт Янв 12, 2017 5:12 pm

XmaX пишет:
1) Я проживаю в будинку який мені не належить на будь-якому праві власності маю тільки прописку в ньому і проживаю.  Чи повинен я вказувани власника і ступінь родинних зв"язків?
2) Зі мною проживає рідний брат чи підпадає він під термін член сім"?
3) Є автомобіль в якому я вписаний в тех паспорт як особа яка має право користування, автомобіль батька, вын э власником, чи повинен я вписувати данний транспорт?

1) Прописку та проживання вказуєте тільки в розділі 2.1. Власника там не вказується. В розділі 3 можете не вказувати квартиру, тому що вона вам не належить. А можете і вказати як на праві користування, але тоді треба вказувати хто є власником цієї квартири.
2) Якщо у вас з братом спільний побут, спільні права та обовязки тоді підпадає під члена сімї.
3) Якщо вписані в техпаспорт, тоді треба вказувати авто як інше право користування, і вказувати хто є власником авто.

Щодо ЕЦП, то зустрічав інформацію що хто зареєстрований в приват24, є клієнтом приватбанку, можна отримати цифровий підпис в них на сайті. Але я з цим практично не стикався.
Вернуться к началу Перейти вниз
Vlad
Vlad

Модератор
Модератор


Мужчина Телец Сообщения : 1223
Репутація : 1391
Карма : 48
Дата регистрации : 2014-08-14
Возраст : 46

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПт Янв 13, 2017 9:28 am

Що треба знати державним службовцям перед заповненням електронної декларації?

Відповідь надає головний спеціаліст з питань протидії корупції Управління Держпраці в Кіровоградській області Ангеліна Мусієнко


матеріал повністю...
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПт Янв 13, 2017 12:44 pm

Ось ще таке роз'яснення НАЗК щодо отримання ключів..

https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

1. Як отримати електронний цифровий підпис суб’єкту декларування, що припинив діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування?

Питання відсутності працюючого ключа електронного цифрового підпису вирішуються виключно суб’єктом декларування шляхом звернення до відповідного акредитованого центру сертифікації ключів. Додаткову інформацію щодо переліку та місцезнаходження зазначених центрів, порядку отримання електронного цифрового підпису можна отримати на сторінці Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України: http://czo.gov.ua.
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 2:58 pm

Доброго дня. В е-декларації кандидата на посаду е поле "Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище...?"( з випадаючим списком) Претендую на посаду шостої категорії, отже  "не відношусь", але варіанта "Ні" в списку немає. При спробі залишити поле пустим немає змоги опублікувати декларацію, видає помилку з посиланням на це поле. Атрибут "не застосовується" програма не пропонує поставити. Може хто підскаже як бути. Дякую.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 3:12 pm

А що маєте на увазі під шостою категорією? Ви посадова особа місцевого самоврядування? Шоста категорія це начальники відділів в районах і відносяться до осіб, які займають відповідальне становище.
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 3:24 pm

sann пишет:
А що маєте на увазі під шостою категорією? Ви посадова особа місцевого самоврядування? Шоста категорія це начальники відділів в районах і відносяться до осіб, які займають відповідальне становище.

Так, я кандидат на посаду в органі місцевого самоврядування, райдержадміністрації. Вибачте, що не зазначив.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 3:32 pm

Але райдержадміністрація це не орган місцевого самоврядування.
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 3:45 pm

sann пишет:
Але райдержадміністрація це не орган місцевого самоврядування.

Підкажіть, для спеціаліста відділу в декларації не треба заповнювати "Тип посади", "Категорія посади"?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 3:57 pm

Тип і категорію всім треба заповнювати. Я зараз спробував, при збереженні декларації вилізла помилка, що я не вказав, чи відношусь до відповідальних осіб, там справді немає пункту ні. Почекаємо, коли премію видадуть в НАЗК процентів 900, тоді може перестануть помилки лізти clown
Вернуться к началу Перейти вниз
manowar

Почетный гость
Почетный гость


Сообщения : 6
Репутація : 6
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-15

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyВс Янв 15, 2017 4:02 pm

sann пишет:
Тип і категорію всім треба заповнювати. Я зараз спробував, при збереженні декларації вилізла помилка, що я не вказав, чи відношусь до відповідальних осіб, там справді немає пункту ні. Почекаємо, коли премію видадуть в НАЗК процентів 900, тоді може перестануть помилки лізти clown

Дякую
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 9:03 am

Максим пишет:
XmaX пишет:
1) ***
3) Є автомобіль в якому я вписаний в тех паспорт як особа яка має право користування, автомобіль батька, вын э власником, чи повинен я вписувати данний транспорт?

1) ***
3) Якщо вписані в техпаспорт, тоді треба вказувати авто як інше право користування, і вказувати хто є власником авто.

***

Не погоджуюсь. Є роз'яснення НАЗК з цього питання: ftp://91.142.175.4/nazk_files/zvity/24.10/6.pdf

37. Яким чином відобразити в декларації ситуацію, коли один і  той  же  транспортний  засіб  знаходиться  у  власності  суб’єкта декларування  і  на  праві  користування  (наприклад,  на  підставі довіреності) у члена його сім’ї або навпаки.

Якщо транспортний засіб знаходиться на праві власності у суб’єкта декларування, то він зазначається як об’єкт такого суб’єкта декларування і не зазначається в якості об’єкта, що перебуває у члена сім’ї на праві користування.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 9:32 am

Сатурн пишет:
Максим пишет:
XmaX пишет:
1) ***
3) Є автомобіль в якому я вписаний в тех паспорт як особа яка має право користування, автомобіль батька, вын э власником, чи повинен я вписувати данний транспорт?

1) ***
3) Якщо вписані в техпаспорт, тоді треба вказувати авто як інше право користування, і вказувати хто є власником авто.

***

Не погоджуюсь. Є роз'яснення НАЗК з цього питання: ftp://91.142.175.4/nazk_files/zvity/24.10/6.pdf

37. Яким чином відобразити в декларації ситуацію, коли один і  той  же  транспортний  засіб  знаходиться  у  власності  суб’єкта декларування  і  на  праві  користування  (наприклад,  на  підставі довіреності) у члена його сім’ї або навпаки.

Якщо транспортний засіб знаходиться на праві власності у суб’єкта декларування, то він зазначається як об’єкт такого суб’єкта декларування і не зазначається в якості об’єкта, що перебуває у члена сім’ї на праві користування.
Так але в цьому випатку це скорыши право користування. оскыльки продати або надаты комусь в оренду я не можу оскыльки не являюся власником.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 11:40 am

Сатурн пишет:
Не погоджуюсь. Є роз'яснення НАЗК з цього питання: ftp://91.142.175.4/nazk_files/zvity/24.10/6.pdf

37. Яким чином відобразити в декларації ситуацію, коли один і  той  же  транспортний  засіб  знаходиться  у  власності  суб’єкта декларування  і  на  праві  користування  (наприклад,  на  підставі довіреності) у члена його сім’ї або навпаки.

Якщо транспортний засіб знаходиться на праві власності у суб’єкта декларування, то він зазначається як об’єкт такого суб’єкта декларування і не зазначається в якості об’єкта, що перебуває у члена сім’ї на праві користування.

Якщо авто у власності та користуванні в однієї сімї, то не треба одне і те саме авто дублювати, це напевно і мало на увазі НАЗК. Але якщо ви користуєтесь авто по дорученню, а належить воно третій особі, то тут треба вказувати це авто у себе в користуванні, і відповідно власника авто зазначати.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 11:43 am

Я мав на увазі не керування по дорученню, а керування завдяки вписанню у техпаспорт родича.

Враховуючи те, що зараз можна керувати авто маючи тільки техпаспорт на це авто та права - зазначання цієї інформації у декларації втрачає смисл.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 3:08 pm

Сатурн пишет:
Я мав на увазі не керування по дорученню, а керування завдяки вписанню у техпаспорт родича.

Враховуючи те, що зараз можна керувати авто маючи тільки техпаспорт на це авто та права - зазначання цієї інформації у декларації втрачає смисл.

В техпаспорт можна вписати всю сім'ю, але це не означає, що вони будуть кататися, можливо їх навіть за руль не пустять.

Зазначення цієї інформації і раніше не мало смислу. Тільки з точки зору контролю хто на чому їздить і хто є реальним власником майна.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyПн Янв 16, 2017 4:16 pm

Щодо отримання ЕЦП через приват24 ось є таке відео

Отримав ключ та зареєструвався в реєстрі декларацій за 5 хвилин.
Вернуться к началу Перейти вниз
Мила123456

Я в гостях
Я в гостях


Сообщения : 1
Репутація : 1
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-18

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 5:55 am

Подскажите Почему в декларации в пункте Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”? не дает выбрать "нет".
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 9:11 am

Цитата :
Подайте декларацію як службова осіба, яка займає відповідальне та особливо відповідальне становище. Напишить повідомлення через свій особистий кабінет щодо подання через технічну помилку неправдивої інформації та надати можливість подати виправлену декларацію після виправлення технічної помилки.
Або зачекайте 1-2 дні
Ось, що мені відповіли. Чекають аванс, я ж казав clown
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 9:17 am

Мила123456 пишет:
Подскажите Почему в декларации в пункте Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”? не дает выбрать "нет".

Потому что руки у НАЗК еще не дошли добавить "нет", еще отходняк от нового года.
Нужно подождать немного может исправят...
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 9:23 am

Будуть ще думки з приводу цієї ситуації:
син записаний у техпаспорт автомобіля, який належить батьку (право керування) - чи потрібно заносити це ПРАВО КЕРУВАННЯ у декларацію, якщо вони проживають окремо (батько у декларації не зазначений)?
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 9:27 am

Сатурн пишет:
Будуть ще думки з приводу цієї ситуації:
син записаний у техпаспорт автомобіля, який належить батьку (право керування) - чи потрібно заносити це ПРАВО КЕРУВАННЯ у декларацію, якщо вони проживають окремо (батько у декларації не зазначений)?
Думаю, що в цьому випадку треба записувати. Це якщо вписані в декларацію обоє, то не треба повторювати одне і те ж майно.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 9:39 am

Так мова ж іде не про володіння майном, а про ПРАВО КЕРУВАННЯ.
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 10:07 am

Так і пишите в декларації - право керування, а власник третя особа.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 10:43 am

Сатурн пишет:
Так мова ж іде не про володіння майном, а про ПРАВО КЕРУВАННЯ.
Право керування це і є право користування. Але я би не вказував, якщо реально не користуюсь цим авто, а тільки вписаний десь. Але якщо користуєтесь цим авто, то думаю потрібно вказувати.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 11:13 am

Я б вказував. Власне так зробив щодо неналежній мені квартири, де не живу вже більше 10 років, але прописаний (зареєстрований) там. Бо маю ПРАВО в будь-який час туди прийти і жити (користуватися). Те ж з автомобілем.
Вернуться к началу Перейти вниз
Максим
Максим

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 1172
Репутація : 1315
Карма : 109
Дата регистрации : 2014-03-28

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 11:28 am

А я не прихильник писати нерухомість, яка не є власністю декларанта, хоч він там і прописаний. Крім того, якщо декларант не живе (користується) квартирою, хоч і прописаний, то відповідно немає користування майном на кінець звітного року. А майно вказується станом на 31 грудня.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 11:45 am

Максим пишет:
А я не прихильник писати нерухомість, яка не є власністю декларанта, хоч він там і прописаний. Крім того, якщо декларант не живе (користується) квартирою, хоч і прописаний, то відповідно немає користування майном на кінець звітного року. А майно вказується станом на 31 грудня.

Десь я читав кваліфікований тролінг такого Роз'яснення НАЗК. Багато хто з суб'єктів декларування саме для святкування Нового року знімає на 31 грудня квартиру/будинок чи номер в готелі. Тобто користується чужою нерухомістю.
І якщо керуватися таким Роз'ясненням то готуйтесь це задекларувати Razz


Щодо прописки. Окрім моєї попередньої аргументації враховував також можливі санкції за невказання такої квартири. Справа в тому, що зараз ціна на квартири більша за "гранично допустиму похибку" в декларації за яку світить звільнення та великий штраф чи 2 роки в'язниці.
Вернуться к началу Перейти вниз
Сатурн
Сатурн

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 817
Репутація : 894
Карма : 65
Дата регистрации : 2014-03-31

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 12:22 pm

А нагадайте, де написано про граничні похибки в деклараціях. В законі Про корупцію не знайшов.
Вернуться к началу Перейти вниз
LEXXX
LEXXX

Admin
Admin


Мужчина Сообщения : 1460
Репутація : 1692
Карма : 165
Дата регистрации : 2014-05-13

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 12:33 pm

У Кодексі України про адміністративні правопорушення є Глава 13-А АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З КОРУПЦІЄЮ (стаття 172-6).
У Кримінальному кодексі України є стаття 366-1 Декларування недостовірної інформації.
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 1:37 pm

НУ так потрібно чи не потрібно вписувани майно де прописаний? Як правильно тоді?
Вернуться к началу Перейти вниз
XmaX

Новичок
Новичок


Мужчина Сообщения : 15
Репутація : 15
Карма : 0
Дата регистрации : 2017-01-01

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 2:04 pm

А ось на це як відповісти? якщо претендую на посаду категорії В?
Цитата :
Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”?
Там взагалі немає варіанту ні!
Вернуться к началу Перейти вниз
sann

Эксперт
Эксперт


Мужчина Сообщения : 602
Репутація : 660
Карма : 57
Дата регистрации : 2015-10-03

декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 Empty
СообщениеТема: Re: ДЕКЛАРУВАННЯ   декларація - ДЕКЛАРУВАННЯ - Страница 18 EmptyСр Янв 18, 2017 2:51 pm

XmaX пишет:
А ось на це як відповісти? якщо претендую на посаду категорії В?
Цитата :
Чи відноситесь ви до службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, відповідно до статті 50 Закону України “Про запобігання корупції”?
Там взагалі немає варіанту ні!
Я вже писав вище. Сказали почекати кілька днів, вони виправлять.
Вернуться к началу Перейти вниз
 

ДЕКЛАРУВАННЯ

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 18 из 20На страницу : Предыдущий  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Следующий

 Похожие темы

-
» ДЕКЛАРУВАННЯ
» Декларування доходів

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум державних службовців України :: Держслужба :: Державна служба України :: Запобігання корупції-
Рейтинг@Mail.ruЯндекс.Метрика